Brittany Snow ازدواج تایلر Stanaland در مراسم عاشقانه

آنها انجام می دهند! بریتنی برف و نامزد تایلر Stanalandبستن گره در یک مراسم عروسی رومانتیک در جنوب کالیفرنیا در شنبه 14 مارس ،

عروس, سگ, Billie راه می رفت پایین راهرو در زن و شوهر, مراسم که با حضور حدود 120 مهمان. گره اول بود به گزارش زن و شوهر عروسی در یک مراسم در مالیبو.

به گام کامل بازیگر و مسکن اعلام کرد نامزدی خود را در ماه فوریه 2019 با برف, 34, های سه, سیاه و سفید, عکس ها او به عنوان نوازش تا به کمال او در این غرفه یک رستوران و نشان داد او حلقه نامزدی.

“چند هفته پیش به من گفت:” YES ” حدود یک میلیون بار به مرد wildest & ترین رویاهای زیبا. بعد از جشن با دوستان و خانواده ما می خواستم به اجازه دهید کمی بیشتر دوستان (شما) می دانم… این اتفاق افتاده است” او نوشت: در Instagram. “من هنوز جوانه خودم و ضمن تشکر از my lucky stars برای حقیقی ترین احساس من همیشه احساس می شود. با تشکر از شما @tylerstanaland برای شادترین روز زندگی من و نه پیشنهاد در این خزنده خالی رستوران.”

جفت خود را جشن گرفتند آینده nuptials ماه گذشته با مشترک لیسانس و لیسانس ، به عنوان زن و شوهر توضیح داده شده به طور انحصاری به ماآنها هر حال یک شب از هم جدا با دوستان خود را قبل از جلسه مشترک روز سرگرم کننده در پالم اسپرینگز کالیفرنیا.

“من فقط می خواهم به جشن می گیرند با بهترین دوست من,” Stanaland گفت: ما در ماه فوریه است.

فلوریدا بومی partied با برخی از دوستان نزدیک او از جمله Pitch Perfect costars Anna Kendrick, Anna Camp, کلی Jakle و Chrissie Fit.

آنها همچنین گود در عروسی خود را برنامه ریزی پیش از عروسی با Stanaland آشکار است که آنها با داشتن یک حزب لباس عروس — هشت groomsmen برای او و نه ساقدوش عروس به صورت برف است.

“ما رفت و برگشت و جلو چون ما مثل ما نمی خواهیم به آن دسته از افرادی که در یک لباس عروس, پارتی, اما هیچ راهی دور شدن از آن. اینها بهترین دوستان شما که ما” برف گفت: ما به طور انحصاری است.

“وجود دارد مانند نیمی از عروسی ایستاده در صف مقابل زمانی که ما ازدواج است. تا سرد” لاگونا بیچ کالیفرنیا بومی اضافه شده است.

“ما هر دو گفت: از ابتدای برنامه ریزی مراسم عروسی و من فکر می کنم این است که چرا ما عاشق یکدیگر بسیار است که ما هر دو یک هدف مشترک در ذهن است که نه تنها ما آن را می خواهم به مانند این برای ما, اما ما می خواهیم این را به بهترین حزب است که ما تا کنون بوده است به” برف اضافه شده است. “از آنجا که بهترین لحظات برای من فقط پر از شادی خالص و دوستی و عاری از استرس و نگرانی [رایگان], موسیقی خوب و درست مانند قرعه کشی جشن یک چیز مشترک است و این که ما عاشق و بنابراین ما فقط واقعا هدف به پرتاب حزب بهترین تا کنون.”

این تقریبا خانواده بازیگر اضافه شده است که این شادترین زمان در زندگی خود تماس داماد خود “من شاهزاده جذاب را به زندگی می آیند.”

“من فکر می کنم او را دیدار و سقوط در عشق و همه چیز را که اتفاق افتاده است پس باید بهترین لحظات زندگی من” برف گفت: ما. “همه چیز به نظر می رسد به مانند همیشه به محل سقوط ، من نمی دانم شما فقط احساس می کنید مانند شما بیشتر خود واقعی و من هرگز احساس بیشتر شبیه خودم از او.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de