Brittany Snow جشن عروسی با ‘Pitch Perfect’ Costars: عکس

پاپ شامپاین! Brittany Snow خود را جشن عروسی آینده به تایلر Stanaland با یک حزب لیسانس و زمین کامل costars شد در کنار او.

که آیا شما به جای ستاره, 33 ارسال شده در یک سری از عکس های از بزرگ باش در پالم اسپرینگز کالیفرنیا از طریق او Instagram داستان در روز شنبه, مارس 21. Anna Kendrick, Anna Camp و Chrissie Fit شد و مهمانان در مهمانی که تا به حال مقدار زیادی از منابع اطراف اسپری مو ستاره نام خانوادگی.

“او ازدواج کرده!!! ما به عشق دیدن دنیا را از طریق طلا رنگی 🤓 #snowonebutyou,” اردوگاه 37, زیر نویس یک عکس با برف که نشان داد آنها با پوشیدن عینک آفتابی.

در یکی دیگر از پست های کافه جامعه ستاره نشان داد برف بازی گاه به گاه لیسانس ساز و برگ که شامل یک پیراهن سیاه و سفید, شلوار جین سفید جارچی و گوش های گربه.

برف منحصرا نشان داد به ما هفتگی در ماه سپتامبر سال 2019 که او و نامزد او را “می خواهم به ازدواج در تابستان” اما نمی دانم “تمام جزئیات نشده است.”

به جان تاکر باید بمیرد ستاره اضافه شده است که مراسم عروسی خود را برنامه ریزی کردن برای یک شروع کند.

“این خوب است! ما بود و هنوز هم در تلاش برای عروسی برنامه” برف گفت: در این زمان. “ما به نیویورک نقل مکان کرد, پس از آن یک نوع فرایند گرفتن زندگی ما مجموعه ای وجود دارد و سپس آره! ما آن را به آرامی من حدس می زنم.”

Stanaland, 29, ظهور سوال برف در فوریه 2019. ماه قبل از نامزدی خود را, برف توضیح داد به ما که چرا او تصمیم به باز تر در مورد رابطه خود را.

“من بسیار در مورد آن برای اولین بار در زندگی من و این بسیار عجیب و غریب به من. من ساخته شده یک تصمیم آگاهانه — من بسیار خصوصی و من ساخته شده یک تصمیم آگاهانه به, من نمی دانم, کمتر سخت در خودم” برف گفت: در ماه سپتامبر سال 2018 است.

او ادامه داد: “من برای نگه داشتن چیزهای بسیار برای خودم چون من احساس سحر و جادو از دست رفته می شود اگر شما ترویج آن بیش از حد, اما من نمی دانم. هنگامی که شما در عشق … من فقط نمی خواهم به فکر می کنم در مورد آن بیش از حد دیگر.”

برف به اشتراک گذاشته شده بیشتر از رابطه او در رسانه های اجتماعی از جمله روز ولنتاین شیرین ادای احترام به Stanaland در 14 فوریه که اشاره کرد که مراسم عروسی خود را ممکن است در دو ماه آینده.

“مبارک روز ولنتاین به من (به زودی) شوهر @tylerstanaland” او زیر نویس دو عکس از جفت cozied تا به هر یک از دیگر. “من به شما عشق بدون قید و شرط دیوانه وار به طور همزمان & بی وقفه. من نمی توانم صبر برای ازدواج با شما. شما خیلی کامل آن را عجیب و غریب. من هشدار همه این خوراک ساده و واقعی لعنت آزار دهنده در 2 ماه آینده. با عرض پوزش (نیمه).”

در پایین حرکت برای دیدن تصاویر از بارش برف در حزب لیسانس خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>