بریتنی اسپیرز می گوید او را از دست داده و وزن از دست رفته BF سام اصغری

غیبت باعث می شود قلب رشد fonder — و دور کمر کوچک? بریتنی اسپیرز از دست رفته است او پسر سام اصغریمیان coronavirus قرنطینه و معتقد است فاصله خود را مقصر از دست دادن وزن.

“من شده اند quarantining پس من از لوئیزیانا هفته پیش …. بنابراین اساسا من دیده نمی شود من دوست پسر @samasghari در آنچه احساس می کند مانند یک عمر!!!! من در واقع وزن از دست رفته از دست رفته او را به …. در حال حاضر هیچ یک از شلوار یا شلوارک مناسب!!!!! حدس می زنم که چه کسی از دست رفته می توانید انجام دهید …. چه کس دیگری است که تجربه این ????!” این “مرد زن پرست” خواننده, 38, زيرنويس سه عکس های سلفی از خودش پوشیدن cropped تی شرت.

می سی سی پی مادری بارها فرستاده رسانه های اجتماعی فریاد استراحتی به مدل 26. یک ماه زودتر از بریتنی گذراند تولد شیرین ادای احترام به اصغری, چه کسی به او شده است قدمت پس از سال 2016.

“مبارک در اوایل B-بعد به این مرد” “خوش شانس” خواننده نوشت: در آن زمان. “من عشق ورزیدن و عشق او را بیش از هر چیزی ….. !!!! تولدت مبارک @samasghari!!!!!!”

بعد که ماه نیزه swooned بیش از دوست پسر خود را به نظر می رسد در یک سیاه-و-سفید عکس که او جامعی از ایران بومی است.

Britney Spears Says She's Lost Weight From Missing BF Sam Asghari
بریتنی اسپیرز و سام اصغری مایکل Buckner/انواع/شاتر

“بله مردمی 🔥🔥🔥 او را گیج !!!!” او زیر نویس تصویر. “اما من باید بگویم این شات های مورد علاقه من است را در صفحه خود …… چرا شما بپرسید ????! خوب این دلیل است که من آن را به ضرب گلوله از دوره !!!! همه من گفت: آیا نگاه دوربین ….. او گوش و آن را سحر و جادو ✨💕😉😉😉📸 !!!!”

قبل از coronavirus همه گیر نیزه و مربی شخصی اغلب به اشتراک گذاشتن تمرینات خود را با هم از طریق Instagram. اصغری گفت: ما هفته در ماه سپتامبر سال 2019 که زن و شوهر هستند قادر به حفظ تناسب اندام خود روال چرا که آنها “حمایت از هر یک از دیگر به عنوان به عنوان بهترین ما می توانیم.”

نیزه همچنان به ارسال فیلم از خودش و کار کردن انفرادی در حالی که اجتماعی فاصله. به “سمی” خواننده حتی تا به حال برخی از سرگرم کننده رقص به او ex-boyfriend جاستین تیمبرلیک‘s song “Filthy” در اوایل این ماه.

“PS من می دانم که ما تا به حال یکی از بزرگترین breakups 20 سال پیش …… اما هی این مرد یک نابغه است” این تقاطع بازیگر زیر نویس این ویدئو در 15 آوریل. “آهنگ بزرگ JT!!!! Pssss اگر شما می دانید چه خوب!!!!!!”

نیزه’ معروف دیگر exes شامل Kevin Federlineکه او ازدواج کرده بود از سال 2004 تا 2007. این جفت ارز در حال پدر و مادر از فرزندان شان پرستون, 14 و Jayden 13.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, UsWeekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC, که, و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>