بریتنی اسپیرز Gushes بیش از پسر سام اصغری در میان درام با Jayden

هنوز متمرکز بر عشق. بریتنی اسپیرز gushed بیش از دوست پسر خود سام اصغری پس از او 13 ساله و پسر, Jayden, عناوین ساخته شده برای بحث برانگیز خود را Instagram زندگی می کنند.

“بله مردمی 🔥🔥🔥 او را گیج !!!!” 38 ساله و ستاره پاپ زیر نویس سیاه و سفید عکس از اصغری, 25. “اما من باید بگویم این شات های مورد علاقه من است را در صفحه خود …… چرا شما بپرسید ????! خوب این دلیل است که من آن را به ضرب گلوله از دوره !!!! همه من گفت: آیا نگاه دوربین ….. او گوش و آن را سحر و جادو ✨💕😉😉😉📸 !!!!”

نیزه افزود: “او تنها مرد من همیشه عکس در زندگی من !!!! مبارک دیر ب روز @samasghari ….. عشق شما 🌹 !!!!!”

Britney Spears Gushes Over Boyfriend Sam Asghari Amid Drama With Son Jayden
بریتنی اسپیرز و دوست پسر سام اصغری شرکت برتر جهان از ‘Once Upon A Time In Hollywood.’ Sara De Boer/Startraks

تناسب اندام مدل پاسخ با چهار قلب قرمز emojis در بخش نظرات.

دقیقه بعد نیزه به اشتراک گذاشته یک سری عکس از خودش.

“هیچ یک از این عکس ها دستکاری شده و یا ویرایش …,” او نوشت. “آنها خام و واقعی !!!!! 🌸🌸🌸💋💋💋”

نیزه’ جوانترین پسر در زمان به Instagram روز سه شنبه 3 مارس برای پاسخ به سوالات طرفداران در یک livestream. در علاوه بر این به فیلدینگ سوال در مورد مادرش conservatorship و کوبیدن او پدر بزرگ جیمی اسپیرز, Jayden نشان داد که بریتنی ممکن است انجام شود با موسیقی است.

“در واقع من را دیده اند او را از انجام بسیاری از موسیقی در همه. من فکر نمی کنم که … من نمی دانم شخص” Jayden گفت. “من به یاد داشته باشید یک بار او به من من گفت:” مادر چه اتفاقی افتاده است به آهنگ های خود را ؟ “و او مانند” من نمی دانم ، من فکر می کنم من ممکن است فقط آن را ترک کنید.’ گفتم: ‘چه ؟ شما چه گفت ؟ مثلا آیا شما می دانید که چقدر بانک شما را از چیزهای که?'”

بریتنی سهام Jayden و پرستون, 14, با شوهر سابق Kevin Federline. سابق رقصنده پشتیبان وکیل علامت وینسنت کاپلان گفت: ما هفته در بیانیه ای که او در دست زدن به این وضعیت است.

“Jayden رفتار مانند یک 13 ساله. کوین وضعیت به کار گرفته مانند پدر و مادر مسئول است كه” کاپلان گفت.

یک منبع آگاه گفت: ما در روز شنبه که “سمی” خواننده “عصبانی” است که او نمی باید زمان زیادی را با فرزندان خود را به عنوان او در گذشته است. ما تایید کرد در ماه سپتامبر سال 2019 که بریتنی 30 درصد بدون نظارت وادار سازد حقوق شان پرستون و Jayden در حالی که Federline, 41, دارای حضانت پسران 70 درصد از زمان. آنها قبلا مشترک 50-50 بازداشت خود را زیر 2007 طلاق.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>