بریتنی اسپیرز Gushes در مورد دوست پسر سام اصغری

اوه … او را سقوط در عشق! بریتنی اسپیرز به او نشان داد پسر سام اصغریبرخی از محبت به افتخار او در آینده ،

“مبارک در اوایل B-بعد به این مرد” نیزه 38 نوشت طریق Instagram در دوشنبه 2 مارس. “من عشق ورزیدن و عشق او را بیش از هر چیز …..❤️🦁 !!!! تولدت مبارک @samasghari 💋💋💋 !!!!!!”

به “سمی” خواننده نوشته شده یک سری از عکس ها با دوست پسر خود او بوده است قدمت پس از سال 2016 در روز دوشنبه. در یک ضربه محکم و ناگهانی آنها خندان بعدی آنها در حال گرفتن تحریک و در آخرین اسپیرز است که گرفتن اصغری گردن او به عنوان نگه می دارد بر روی کمر خود را.

“بهترین هدیه تولد لبخند خود را 🖤❤️,” تناسب اندام گورو 26 نوشت: از طریق Instagram کنار همان سری از تصاویر.

آن است که آیا انجام تمرینات با هم و یا به اشتراک گذاری تصاویر از یک دیگر در رسانه های اجتماعی این زن و شوهر همیشه باید پشت یکدیگر — از جمله زمانی که آنها تجربه خراش و کبودی و حتی شکسته ،

هنگامی که نیزه مجروح خودش را در اوایل این ماه — او را شکست و او را از پا در حالی که رقص — عشق او آماده بود تا اقدام به پرش.

“هنگامی که شما شکستن چیزی از آن تمایل به درمان قوی تر به خصوص زمانی که شما در دختر من” اصغری نوشت طریق Instagram در فوریه 18. “من lioness او را شکست استخوان متاتارس در پای او انجام آنچه او دوست دارد که در حال رقص است آرزوی او بهترین بازیابی بنابراین او می تواند اجرا و رقص او لب به لب #قوی تر است.”

عشق متوقف نمی شود با آسیب و یا کلمات تشویق یا نه.

پیش از تولد خود را در دسامبر 2, 2019, مادر دو — که سهام فرزندان شان پرستون, 14 و Jayden, 13, با شوهر سابق Kevin Federline — تصمیم به تمرکز بر روی خودش و رابطه او با مربی شخصی پس از به دنبال درمان در یک مرکز در مارس 2019.

“او صرف کرده است در سال گذشته اولویت خودش و خوب بودن چیزی است که او یک شانس نیست به همان اندازه در لاس وگاس اقامت” یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری در زمان. “بریتنی صرف بیشتر وقت خود را در خانه با دوست پسر خود سام و یا به تنهایی.”

خودی افزود: “رابطه او با سام سنگ جامد. او به ارمغان می آورد بسیار شادی است و یک منبع ثبات در اغلب پر هرج و مرج زندگی است.”

چند ماه قبل اصغری گفت: ما چگونه او و نیزه نگه داشتن هر یک از دیگر انگیزه های بهداشتی و حکیم است.

“شما باید به ماندن در بالای آن است. وقتی که می آید به برنامه پر مشغله مان را هم از ما سعی می کنیم برای حمایت از هر یک از دیگر به عنوان به عنوان بهترین ما می توانیم” گفت: ما به طور انحصاری در 20 سپتامبر.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>