شکستن نقاب خواننده شخصیت های جدید — به علاوه چه کسی نازل شد ؟

Another one bites the dust! در طول چهار شنبه, مارس 19 قسمت از نقاب خوانندهمیزبان نیک کانن معرفی قضات به شش جدید خوانندگان: موز, فیل, گربه, Taco موش و قورباغه.

نه تنها گروه B تا بازی زمانی که آن را آمد به سرنخ های مرموز — ما به آن — فاکس بالا برده صحنه و لباس بازی با شخصیت های جدید. به عنوان گرفتن سه شخصیت از گروه A را نقل مکان کرد به دور نهایی: ببر سفید (اعتقاد به غارت Gronkowski), کانگورو (به احتمال زیاد Jordyn جنگل) و لاک پشت (حدس من این است Jesse McCartney). گروه همچنین با ارسال سه ستاره بسته بندی — Drew Carey, Lil’ Wayne و Chaka Khan.

به طوری که تحت تاثیر قرار دادن جنی مک کارتی, نیکول شرزینگر, Ken Jeong و Robin Thicke از گروه دوم? یک کلمه: همه. گروه B است که کمی پر انرژی تر از گروه اول و قضات به حال برخی بسیار بزرگ حدس بزند.

اما برخی از نوازندگان به وضوح انداخت صدای خود را — و شاید انداخت قضات است. تاکو بالا سخت تن به تن صدای خود را در ویدئو و زمانی که او صحبت می کرد به قضات پس از عملکرد خود را. اما در حالی که آواز خواندن او نیست که. پس آن کسی که معروف برای پرتاب صدای خود را مانند یک کمدین?

“عجیب ترین چیزی که در مورد این تجربه است که نادیده گرفته شده توسط هر کس به خاطر من نمی دانم که من هستم. برای اولین بار من احساس نامرئی او گفت:” پس از او خواند به وضوح ساخت یک شوخی و تظاهر به خفه کردن.

موز همچنین به نظر می رسید انجام یک تصور از الویس زمانی که او انجام شد اما قضات می تواند بگوید که او ممکن است تا به حال اندکی لهجه جنوبی.

حرکت را از طریق گالری زیر به صورت تمام نکات از روز شنبه را نشان می دهد و آشکار مشهور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>