شکستن همه از پیتر زادگاه تاریخ — از جمله 1 او قلم

یک لیسانس برای اولین بار ؟ پیتر وبر چپ یک زن در زادگاه تاریخ بدون ملاقات با خانواده اش در طول چهار شنبه, فوریه 17, قسمت. مرد منجر سفر در سراسر کشور برای دیدار با ویکتوریا F., Kelsey, مدیسون و هانا ان‘s, اقوام, اما نه همه بازدیدکننده داشته است به خوبی پیش می رفت.

پیتر مواجه می شوند عمدتا صاف قایقرانی در طول Kelsey و هانا ان زادگاه تاریخ اما مدیسون و ویکتوریا شد داستان دیگری است. مدیسون خانواده نشان داد در خصوصی که او خودش برای صرفه جویی در ازدواج و او تا به حال هنوز به پیتر در مورد ایمان خود را بر اساس تصمیم گیری. لحظه املای مشکل پیش رو برای زن و شوهر هر چند پیتر بود اعتماد به نفس در مورد جایگاه خود را به عنوان هفته بود.

در جای دیگر کارشناسی بود سقوط با ویکتوریا بعد از دوست دختر سابق خود را در مواجهه با او در ویرجینیا به او هشدار می دهند در مورد سابق خود را دوست. “من می دانم که شما یک مرد بزرگ و من فکر نمی کنم که شما سزاوار آنچه شما در تاریخ با راست, در حال حاضر,” تاری کردن زن گفت: پیتر.

سابق خود رفت و در را به ادعا می کنند که ویکتوریا مسئول چندین heartbreaks. “شده است وجود دارد بسیاری از روابط را شکسته تا به دلیل” او ادعا.

ما هفتگی شناسایی زن به عنوان Merissa پنس در یک مصاحبه اختصاصی منتشر شده در اوایل این ماه. این مربی کیک بوکسینگ مورخ پیتر به مدت پنج ماه در سال 2012 و ملاقات ویکتوریا سال بعد از طریق دوستان مشترک.

“بدیهی است که من تا به حال من لحظه به خاطر من مانند شما احتمالا می تواند با من دوست پسر سابق و این کمی عجیب و غریب اما مانند من هرگز از او خواست برای رفتن نیست در نشان می دهد و یا هر چیز به خاطر این که احمقانه” Merissa گفت: ما قبل از زادگاه خرما پخش می شود. “اما ما رفت یک شب برای ما دوست آدری تولد و آن را تبدیل به ویکتوریا فولر نشان می دهد به دلیل آن بود سه هفته است که او در مورد به ترک برای لیسانس و او فقط شد یک فرد خود محور بودند و ما همه را برای دوستان ما تولد و او فقط اقدام دیوانه. فقط می خواهند تمام توجه و آن را بسیار ناخوشایند.”

Merissa ادعا که ویکتوریا بازی یک شخصیت در طول زمان خود را در این واقعیت نشان می دهد. “اگر یک مرد او را مانند او را بردند. وجود دارد یک خیابان یک طرفه وجود دارد و هیچ کس دیگری درگیر شدن” او گفت:. “او فقط فکر می کند که جهان حول محور او و او را داغترین چیزی که تا کنون آمار این سیاره است. و در واقع نگران کننده ترین چیزی که تا کنون از همه این بود که زیر قسمت است که او فقط عمل مانند او این نازکن فرد است. مردم در ساحل ویرجینیا حتی دیدن که نه شما. همه در همه ، شما همیشه یکی در نوار مایل توجه است.”

حرکت برای به دست آوردن جزئیات بیشتر در مورد همه از پیتر زادگاه خرما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>