رییس جمهوری برزیل می رود به جنگ با نهادهای دموکراتیک و امید نظامی خود را به عقب

“با کنگره دیوان عالی کشور خرابکاران! جدید ضد کمونیست اساسی! جرم کمونیسم!” خواندن یک بنر. “مداخله نظامی با Bolsonaro,” جزئیات دیگر. یک قاره دیگر نشانه ای در خارج از پنجره ماشین: “سلاح برای خوش هیکل شهروندان است.” صدها نفر از جان سخت راست معترضان جمع شده بودند روز یکشنبه در Brasília, پایتخت برزیل به تجمع در مقابل قرنطینه تحمیل شده به سرعت گسترش coronavirus و برای چه مقدار به یک کودتای نظامی در برابر قوه مقننه و قضائیه. چندین روزنامه نگاران از لحاظ جسمی حمله کردند. در میان سخنرانان در این تجمع بود که رئیس جمهور Jair Bolsonaro خود که او نیز در حال حاضر در یک شبیه اعتراض دو هفته قبل.

Bolsonaro و متحدان خود را بارها و بارها اصرار داشت که این تظاهرات در حمایت از سرنگونی مقننه و تضعیف دیوان عالی کشور در حال “خود به خودی جنبش” با میانگین حامیان اما دیوان عالی کشور باز کرده است تحقیقات به افرادی که در پشت آنها. چندین نفر از اعضای کنگره تراز وسط قرار دارد با رئیس جمهور هستند مظنون به سازماندهی حوادث از جمله Bolsonaro پسران.

Bolsonaro که به نفع بازگشایی این کشور در برابر مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی است که به طور فزاینده ای در حال جنگ با هر کسی در دولت که نمی خم شدن زانو خود را به او که شامل نمایندگان تقریبا هر دموکراتیک نهاد در کشور — افغان معتقد است که برزیل شتاب اسلاید آن به سمت یکی دیگر از دیکتاتوری.

در همین حال پلیس فدرال در حال بررسی Bolsonaro و خود را سیاستمدار و پسران را برای چند مظنون به جرائم سابق حزب سیاسی به نام برای استیضاح او وزیر دادگستری سابق Sergio مرو به هشت ساعت رسوب به محققان ادعا رییس جمهور سیاسی دخالت در اجرای قانون و نهادهای; دادستان عمومی — اخیر Bolsonaro منصوب — خواسته است تا برای رسیدگی به مرو است اتهامات علیه Bolsonaro; دیوان عالی کشور و نخست وزیر مسدود اقدامات متعدد او تلاش کرده است تا در روز های اخیر; و فرمانده ارتش علنا تناقض خود را coronavirus کره زمین ، که فقط یک نمونه از این جنگ در جریان است. با عرشه انباشته بسیار بالا در برابر او Bolsonaro نیست سیگنالینگ شکست یا اعتدال بلکه این است که او مایل به رفتن تمام در جنگ مقابل برزیل دموکراسی است.

Bolsonaro است که نشان می دهد او مایل به رفتن تمام در جنگ مقابل برزیل دموکراسی است.

“من دعا می کنم به خدا که ما هیچ مشکلی در این هفته. ما به حد. وجود ندارد و بیشتر مکالمه از هم اکنون ما را نه تنها تقاضای ما آنها را دنبال قانون اساسی است. آن را به اجرا گذاشته خواهد شد در هر قیمت” Bolsonaro گفت: توصیف جمعیت در برازیلیا در یکشنبه ایستاده در ورودی Planalto کاخ ریاست جمهوری. برزیل و آمریکا و اسرائیل پرچم های پرواز را پشت سر گذاشت. Bolsonaro شکایت کرده در مورد آنچه که او احساس می کند که بی دخالت در قانون اساسی موظف اجرایی دامنه — به خصوص توسط دیوان عالی کشور است. وی افزود: “به اندازه کافی دخالت. ما قصد نداریم اجازه می دهد تا برای هر مطلب دخالت. هیچ صبر بیشتر.”

Bolsonaro خطاب به معترضان که به صراحت دفاع برای سرنگونی نهادهای دموکراتیک است که یک جرم و جنایت در برزیل که در آن یک رشته نظامی رئیس جمهور حکومت از سال 1964 تا 1985 پس از کودتا با حمایت آمریکا Bolsonaro و معاون ژنرال بازنشسته همیلتون Mourão را ستوده اند دیکتاتوری نظامی در طول حرفه خود اما Bolsonaro رفته بیشتر به حتی آشکارا جشن آن استفاده گسترده از شکنجه.

شلاق به یک شور در این تجمع برخی از Bolsonaro حامیان جسمی و ضرب و شتم روزنامه نگاران بودند که در پوشش اعتراض. Dida Sampaio, یک عکاس خبری برای O Estado de S. Paulo, روزنامه رانده شد و به زمین لگد و مشت توسط معترضین که فریاد می زدند: “زباله” “خارج” و فحاشی. مارکو پریرا یک راننده برای روزنامه تا به حال پاهای خود را از زیر لگد او در طول حمله و دیگر روزنامه نگاران شفاهی مورد آزار و اذیت. این حادثه باعث محکومیت گسترده از ملی روزنامه نگاران, اتحادیه اروپا, اخبار سازمان های سیاسی و رهبران. Bolsonaro بعد گفت: او شاهد حمله اما انکار کرد که هواداران خود را مسئول بودند. “اگر وجود دارد تجاوز می شد infiltrator برخی از دیوانه کسی که باید مجازات شود,” او گفت:.

Bolsonaro حرکت به امن قدرت و سرکوب مخالفان

یک بحران سیاسی و ورزشگاه در برزیل در اواخر ماه گذشته هنگامی که وزیر دادگستری Sergio مرو استعفا داد. به بیرون درز چت بین مرو و Bolsonaro پیشنهاد کرده بود که رئیس جمهور می خواست به جای Mauricio Valeixo به عنوان رئیس پلیس فدرال به توقف تحقیقات به ریاست جمهوری ایران ، در برابر مرو آرزوها Bolsonaro اخراج Valeixo و منصوب Alexandre Ramagem مدیر برزیل هوش آژانس ABIN و از فرزندان خود را. که وقت مسدود شده بود با تصمیم دادگاه عالی وزیر Alexandre de Moraes قبل از Ramagem می تواند سوگند یاد کرد. روز دوشنبه Bolsonaro اعلام کرد که Ramagem دست رولاندو سوزا را به موقعیت و حال او قسم خورده در 20 دقیقه بعد. سوزا اولین عمل در اتاق بود به جای سرپرست پلیس فدرال در ریو د ژانیرو وام اعتبار به مرو اتهامات; Rio de Janeiro است Bolsonaro خانه دولت و صلاحیت این دادگاه ها که در آن چند تحقیقات به خانواده اش در حال جریان است.

در طول 15 ماه از Bolsonaro مدیریت هشت وزیر از کار اخراج شده و یا استعفا — در دو سه هفته گذشته. وزیر دارایی پائولو Guedes نیز به تازگی در دفاعی پس از علنا مخالفت با Bolsonaro-حمایت از برنامه اقتصادی که قرار بود به جلو توسط ارتش است. رئیس جمهور و متحدان نیز در حال حاضر تحت فشار وزیر فرهنگ رجینا دوارت به استعفا.

در طول 15 ماه از Bolsonaro مدیریت هشت وزیر از کار اخراج شده و یا استعفا — در دو سه هفته گذشته.

رئیس جمهور نیز در گزارش با توجه به حذف از ارتش را بالا کلی ادسون Leal پوجل به جای او با یک جوان و کمتر واجد شرایط کلی به نام لوئیز ادواردو راموس یک مشاور نزدیک به Bolsonaro که گزارش شده است که بسیار به او وفادار. اخبار به rankled برخی در ارتش و رهبری راموس به عموم انکار است که این طرح در نظر گرفته شده. این حرکت در درون قدرت خود را به عنوان رئیس جمهور اما معمولا مستلزم جدی توجیهی نه صرفا ملاحظات سیاسی. پوجل قرار داده است خود را در تقابل با رئیس جمهور با تماس با این بیماری همه گیر کوروناویروس “یکی از بزرگترین چالش ها در تاریخ ما” و دفاع از انزوای اجتماعی اقدامات برای محدود کردن گسترش آن.

به طور جداگانه قانونی سازمان مسئول نظارت و اجرایی شعبه درخواست رسیدگی به Bolsonaro برای دخالت سیاسی به نظامی برای لغو سه تصمیم گیری است که باید با افزایش نظارت به سلاح و مهمات تولید شده در برزیل است که به طور کامل تحت حوزه نظامی است.

روز قبل از اعتراض Bolsonaro برگزار شد برنامه ریزی ملاقات با رهبران نظامی و نظامی سابق در کابینه خود به بحث سیاسی کنونی باتلاق. با توجه به Folha de S. Paulo, روزنامه بسیاری از ژنرال توافق کردند که دادگاه آن تجاوز خود را در قانون اساسی قدرت. اما رئيس دادگاه خوزه آنتونیو Dias Toffoli گزارش همچنین احساس کردند که برخی از احکام صادر شده monocratically توسط همکاران خود عبور خط به “قضایی فعالیت.”

Bolsonaro وزیر دفاع بازنشسته ژنرال ارتش با صدور بیانیه ای در روز دوشنبه که در آن او تصریح کرد coronavirus را تهدید به جمعیت و انکار حمله به روزنامه نگاران اما نشان داد که زبان از طرف سازمان او نظارت — او موافق است که دیوان عالی کشور است و تجاوز از قدرت آن است. نیروهای مسلح “در نظر استقلال و هماهنگی بین [شاخه های دولت] به ضروری برای اداره کشور” بیانیه ای گفت:.

برزیل پا به حالت صاف در پاسخ به بیماری همه گیر کوروناویروس

برزیل است که به سرعت تبدیل شدن به یکی از جهانی نقاط از coronavirus عفونت. در یکشنبه, برزیل به حال سوم بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از هر کشور در جهان است. آمار رسمی که به طور گسترده ای درک می شود به طور چشمگیری underreported نشان می دهد که برزیل بیش از 105,000 موارد و 7,228 مرگ و میر ناشی از Covid-19. در São Paulo, سیاه, برزیلی هستند 62 درصد بیشتر احتمال دارد به مرگ از بیماری از خود را سفید همسالان روشن اندازه گیری این کشور شایع نابرابری و دولت را شکست و به آن آدرس.

به عنوان رهگیری گزارش با توجه به ناقص صدور گواهینامه روش توسط مقامات فدرال و 75 درصد از Covid-19 آزمون در دسترس در برزیل غیر قابل اعتماد هستند که بسیاری از آنها حتی محروم تصویب به فروش می رسد در کشورهایی که در آنها تولید می شوند. بهداشت عمومی سیستم ها در بسیاری از کشورهای در حال فروپاشی و پزشکان مجبور به جیره مراقبت. زمانی که سوال در مورد وضعیت در هفته گذشته Bolsonaro گفت: “پس چه ؟ من ضجه و زاری کردن آن است. آیا شما می خواهید مرا به انجام?”

ماه گذشته Bolsonaro اخراج وزیر بهداشت Henrique Mandetta برای عموم به چالش کشیدن او را بر روی دولت در پاسخ به کروناویروس همه گیر و جایگزین او راضی تر نلسون Teich, یک, بهداشت و درمان اجرایی و دکتر. سناتور. Kátia آبرو گفت: اخیرا در یک کنفرانس مطبوعاتی که Teich ثابت کرده است که “یک کمی از دست رفته” در کار خود را. “که در آن است به طور کلی برنامه ریزی؟” آبرو اظهار داشت. Teich خود اذعان کرده است که این کشور “مرور کور” در آن Covid-19 پاسخ و خشم مقامات بهداشت عمومی با محدود کردن در حال حاضر کمیاب دسترسی به داده ها در بهداشت عمومی وضعیت. “به طور کلی احساسات نا امیدی گفت:” Rui Costa فرماندار باهیا دولت پس از یک جلسه مجازی بین استانداران و وزیر بهداشت جدید.

با وجود اینکه به طور گسترده ای برای انتقاد از خود را درک انفعال Teich قادر به فشار از طریق غیر قانونی اقدام به بلوک کوبا پزشکان از بازگشت به برزیل برای کمک به سرپا نگه داشتن فروپاشی منطقه ای سیستم بهداشت و درمان. در سال 2013 ریاست جمهوری دیلما روسف شروع به هزاران پزشک کوبایی به خدمت جوامع در بسیاری از گوشه های دور افتاده کشور بود که در آن دشوار است برای جذب برزیل حرفه ای. Bolsonaro که مبارزات انتخاباتی به شدت در برابر خیالی کمونیست تهدید روشن ساخته است که او را در پایان این برنامه پس از او برنده انتخابات ریاست جمهوری در سال 2018 پس از کوبا لغو شد قرارداد و به یاد می آورد آن پزشکان. برخی از کوبا متخصصان مراقبت های بهداشتی در اطراف گیر امید قادر به ادامه کار در برزیل و خارج از هیئت بین دولتی تغییرات برنامه اما دولت بارها مسدود شده و آنها را از گرفتن گواهی بنا به دلایل ایدئولوژیک.

“من از یک چیز مطمئن هستم ما باید مردم در کنار ما باید نیروهای مسلح در کنار مردم به نام قانون و نظم دموکراسی و آزادی است. و مهمتر از همه ما خدا با ما” Bolsonaro گفت: حامیان یکشنبه. حداقل بخشی از این ادعا نادرست است: رئیس جمهور تصویب امتیاز کاهش یافته است و به 27 درصد کاهش 24 درصد پس از او در ژانویه 2019. در هفته های آینده و ماه نیروهای مسلح و خدا — معمولا بیشتر پیچیده — را مجبور به فاش کردن که به سمت آنها هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de