برزیل Jair Bolsonaro جهان قدرتمند ترین Coronavirus منکر فقط اخراج وزیر بهداشت که مخالفت با او

برزیلی “نمی دانم اگر آنها باید گوش دادن به وزیر بهداشت و یا اگر آنها باید گوش دادن به رئیس جمهور گفت: وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta در مصاحبه با تلویزیون Globo روز یکشنبه با اشاره به دور-حق رئیس جمهور Jair Bolsonaro یکی از جهان پیشرو coronavirus منکران.

Mandetta تا به حال بارها و بارها حمایت یک علم مبتنی بر رویکردی است که شامل اجتماعی-فاصله اقدامات و قرنطينه و همچنین به عنوان خاموش کردن مقدار از برزیل. مواضع نیست, در توافق با Bolsonaro است. در همان روز Mandetta گفت که بدترین و در عین حال آمده است و coronavirus اوج آمار باید در ماه مه و ژوئن Bolsonaro گفت: رهبران مذهبی “به نظر می رسد این موضوع از این ویروس شروع به از بین برود.”

Bolsonaro رفته خارج از راه خود را بسیار شایع بازدیدکننده داشته است خود را به سوپر مارکت و نانوایی دست دادن و گرفتن عکس های سلفی بدون دستکش یا یک ماسک. “با توجه به سابقه من به عنوان یک ورزشکار اگر من آلوده شده توسط ویروس, من نمی خواهد که به نگرانی گفت:” 65 ساله Bolsonaro در یک تلویزیونی در سراسر کشور آدرس اواخر ماه گذشته. او بارها و بارها با اشاره به Covid-19 به عنوان “یک کمی سرد است.”

Bolsonaro وزیر بهداشت تبدیل به برجسته ترین عمومی صدا به تناقض رئیس جمهور full-بویژه کره زمین, اما Mandetta صحبت می کند برای اکثریت قریب به اتفاق فرمانداران و کارشناسان بهداشت و درمان و همچنین ، در یک بررسی اخیر 76 درصد از پاسخ دهندگان تایید شده از, وزیر بهداشت دست زدن به بحران در مقایسه با 39 درصد برای Bolsonaro.

Bolsonaro اما در بر داشت مرتب راه حل این مشکل: آتش وزیر بهداشت. Bolsonaro chafed در نیاز به اشتراک ویژه با یک تابع که آشکارا مخالفت خود را با اظهارات و تا به حال بارها و بارها تهدید به حذف وزیر از نقش خود است. در روز پنج شنبه Mandetta بود.

روشن نیست که Bolsonaro جدید وزیر بهداشت خواهد بود بهتر است برای راست رئیس جمهور. در روز پنج شنبه بعد از ظهر Bolsonaro جایگزین Mandetta با نلسون Teich یک انکولوژیست و مراقبت های اجرایی که ظاهرا نمی اشتراک رئیس جمهور چشم انداز از نحوه رسیدگی به بحران است. در به تازگی منتشر شده مقالات, Teich تایید کرده است, در مقیاس گسترده ای انزوای اجتماعی اقدامات و تاسف قطبی طبیعت از بحث است. Teich نوشت: “آن را به عنوان اگر وجود دارد یک گروه متمرکز بر مردم و سلامت و دیگری در بازار, شرکت ها و, پول, اما این تقسیم متضاد و شاید رویکرد رادیکال است که بیشتر کمک خواهد کرد که جامعه را از طریق این مشکل است.”

Teich, اما همچنین می داند که راه را برای Bolsonaro قلب است چاپلوسی و ورودی وزیر بهداشت آمده است تا در این زمینه است. در یک مقاله منتشر شده در مارس 2, Teich نوشت: “خوشبختانه با وجود همه مشکلات دست [از coronavirus بحران] شده است کامل است.”

قرنطینه و بهداشت سیستم های شکستن

با Bolsonaro نقب سر خود را عمیق تر به شن و ماسه حقایق را بر روی زمین ادامه خواهد داد به رشد بیشتر وخیم. با توجه به آمار رسمی 30,425 برزیلی تشخیص داده شده اند با کروناویروس و 1,924 فوت کرده اند از این بیماری است اما تعداد کسانی که به شدت underrepresent واقعی به احتمال زیاد عوارض. ریو وزیر بهداشت Edmar سانتوس گفت: نگهبان که برای هر مورد گزارش شده به احتمال زیاد وجود دارد یکی دیگر از 50 تا 100 آلوده به افرادی که مورد آزمایش قرار گرفته است. Mandetta نیز اذعان کرد که آمار رسمی undercount مجموع مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

آزمون شده اند محزون می خوانی در تامین کوتاه مدت و حتی کسانی که به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت تست شده در صورت طولانی منتظر نتایج به عنوان آزمایشگاه عقب شمع تا. وزارت بهداشت نمی داند که چگونه بسیاری از آزمایشات تجویز شده است در سراسر کشور.

در São Paulo, ثروتمندترین و بزرگترین کلان شهر در کشور 62 درصد از بهداشت عمومی کارگران آیا دسترسی به تجهیزات حفاظت فردی شناخته شده به عنوان PPE بر اساس یک مطالعه مورد بررسی به طور انحصاری توسط رهگیری.

مناطق دیگر هستند و حتی بدتر. نیمی از Amazonas دولت از 4 میلیون نفر زندگی می کنند در شهر مانائوس, تصویری از بتن و آسفالت در وسط بی پایان جنگل های بارانی آمازون. در یک دولت تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان آلاسکا که در آن بسیاری از سفر از راه دور است که توسط قایق هر یک از 293 واحد مراقبت های ویژه تخت واقع شده است در پایتخت; 95 درصد از آنها در حال حاضر پر از دوشنبه گذشته. به عنوان چهارشنبه دولت تا به حال 1,554 فتح موارد تایید شده و 106 تایید مرگ از جمله در بومی جدا شده ذخایر.

این راهپیمایی برزیل ثبت شده 2,239 فتح کرد گرفته شد بیشتر مرگ و میر ناشی از نارسایی تنفسی و پنومونی نسبت به سال قبل که بسیاری از متخصصان بر این باورند که تایید نشده Covid-19 قربانیان. بیش از 41,000 برزیل در بیمارستان بستری شدند که از روز شنبه برای Covid-19 یا مشکوک و یا نامشخص سارس موارد تنها 15 درصد از آن تشخیص داده شد به عنوان Covid-19. یک مطالعه اخیر پیش بینی شده است که در برزیل جهانی خدمات بهداشت عمومی نیاز به بیش از 40 ، 000 اضافی تخت ICU برای مقابله با بحران 273 درصد افزایش بیش از ظرفیت فعلی.

این بحران همچنین رسیدن به برزیل ساختارهای قدرت. فرمانداران از ریو دو ژانیرو و پارا یک شمالی دولت است که مرزهای Amazonas هر دو اعلام کرد در روز سه شنبه که آنها را آزمایش مثبت برای Covid-19. تقریبا دو دوجین افرادی که سفر با Bolsonaro به ایالات متحده در ماه گذشته شامل دستیاران قرارداد این بیماری نیز هست. رئیس جمهور ادعا کرد او آزمایش منفی است اما نمی خواهد از انتشار نتایج خود را.

با وجود این وحشتناک شاخص سلامت رو به رشد بحران اقدامات قرنطینه شده اند به شدت پایبند به سراسر کشور از 211 میلیون. تلفن همراه داده ها نشان داد که 41 درصد از سائو پائولو, جمعیت نمی منزوی در خانه در طول تعطیلات عید پاک تعطیلات آخر هفته.

در هر شهرستان اصلی مورد مطالعه محققان دریافتند که تنها 53 درصد از مردم در سراسر کشور باقی مانده بود در خانه در اولین روز از ماه آوریل با 2 تا 3 درصد کاهش در مقایسه با اواسط تا اواخر ماه مارس زمانی که اجتماعی-فاصله اقدامات برای اولین بار در محل قرار داده و در بسیاری از مناطق است.

این اثر Bolsonaro

Bolsonaro بارها اقدام به تضعیف قرنطینه تلاش. او سعی کرد به باطل نقاط مختلف فرمانداران’ قرنطینه سفارشات اما مسدود شده بود توسط فدرال قضات است. او در بر داشت راه های دیگر برای نفوذ برای مثال با استفاده از قلدر منبر ،

در مارس 24, Bolsonaro داد و تلویزیونی در سراسر کشور آدرس, حمله اجتماعی فاصله به عنوان “زمین سوخته” تاکتیک; ترجمه کلروکين به عنوان یک درمان امیدوار کننده; سرزنش مطبوعات برای ایجاد “هیستری”; و اصرار دارد که برزیل “باید به حالت عادی بازگشت.” رهگیری را Bruno سوسا نوشت: در مورد تاثیر که آدرس در حال کار-کلاس, Rio de Janeiro محله صبح روز بعد توصیف صحنه های که در آن برخی از مردم شروع به رفتن در مورد زندگی خود را به صورت عادی پس از اظهارات; بسیاری از کسب و کارهای غیر ضروری و حتی باز برگشت. “هر کس در مورد صحبت coronavirus و سخنرانی رئیس جمهور. تا دیروز چند فروشگاه باز در اینجا” سوسا نوشت.

روز بعد از سخنرانی خود Bolsonaro دو برابر کردن: “آنچه که آنها انجام می دهند در برزیل, چند فرمانداران و چند شهرداران جرم است. آنها شکستن با برزیل و آنها در حال از بین بردن مشاغل. و آن دسته از بچه ها که می گویند ” من اقتصاد کمتر است و مهم تر از زندگی است.'”

کوچک تظاهرات خیابانی توسط Bolsonaro هواداران که در مخالفت با قرنطینه شکسته در شهرهای متعدد و در برخی موارد تعطیل شده اند توسط دولت و پلیس و دادگاه است.

پائولو Guedes وزیر ریاضت

بانک جهانی تخمین می زند که برزیل اقتصاد را جمع 5 درصد در این سال با توجه به تخمین های جدید منتشر شده در یکشنبه, قرار دادن آمریکای جنوبی بزرگترین اقتصاد در پشت مکزیک و اکوادور و آرژانتین در فهرست کشورهایی در منطقه است که انتظار می رود سخت ترین ضربه. “برای کمک به آسیب پذیر صورت از دست دادن درآمد از مستند اجتماعی موجود حفاظت و کمک های اجتماعی برنامه ها باید به سرعت در حال کوچک کردن و پوشش خود را توسعه یافته” بانک جهانی استدلال کرد.

در عین حال Bolsonaro اقتصادی وزیر پائولو Guedes است در برابر چنین اقدامات و به جای آن می خواهد به کار خود ادامه دستور کار اصلاحات نئو لیبرالی که طی آن وارد خدمات اجتماعی کار حمایت و مزایای بازنشستگی از دولت جمهوری سال گذشته است. “بهترین پاسخ به بحران است اصلاحات” Guedes به خبرنگاران گفت: در هفته گذشته با اشاره به در حال بررسی پیشنهادات برای خصوصی سازی شرکت های دولتی و کاهش هزینه های دولت تغییر ساختار مالیاتی و مشوق های خصوصی و کسب و کار.

آن نیست که کنگره تلاش نیست. مجلس به سرعت تصویب یک مقدار-جشن طرح برای ارائه به دستمزد پایین کارگران بخش غیر رسمی با بین $114 $228 در هر ماه برای سه ماه. اما این لایحه در نشست رئیس جمهور میز به مدت سه روز تا این که در نهایت به امضا و تصویب رسید. Guedes تا به حال در ابتدا پیشنهاد تنها یک سوم از مقدار و جنگیدند و اندازه گیری, اما علنا حمایت از آن و پس از آن مشخص شد که این لایحه تصویب. دولت مقصر تاخیر در “مسائل اداری” اما در عین حال Guedes شد تلاش برای عقب نگه رئیس جمهور امضا برای مذاکره قوانین دیگر از لیست خود را از اصلاحات.

پس از کمک های اضطراری بسته شد و در نهایت تایید رهگیری گزارش داد که Caixa, بزرگ, دولتی, بانک, برنامه ریزی برای حفظ فدرال امداد پرداخت از دارندگان حساب با بدهی های منفی یا مانده حساب. مقامات دولتی گفته است که توافق رسیده با بانک ها برای جلوگیری از این نتیجه اما نمی تواند تولید هر گونه مدرکی برای اثبات کرد.

Guedes سپس به مبارزه با فدرال بسته کمک به دولت های ایالتی و محلی طرح که تصویب شد مجلس در روز دوشنبه. دولت نشان داد که آن را وتو این لایحه نهایی.

از $227.7 میلیارد دلار در coronavirus مربوط به اقتصادی امداد اقدامات پیش بینی شده توسط دولت تنها 40 میلیارد دلار است که هزینه های جدید است که حدود 3 درصد از ملی تولید ناخالص داخلی. با مقایسه این 2 تریلیون دلار آمریکا بسته محرک نشان دهنده 10 درصد از تولید ناخالص داخلی.

“موضوع محوری است که کل تیم اقتصادی است که در جنگ” آنتونیو Corrêa د برانکو رئیس جمهور برزیل فدرال اقتصادی مشاور گفت: Valor Econômico روزنامه. “آنها همیشه موعظه و ریاضت به عنوان یک ابزار برای بازگرداندن اعتماد به نفس است که می تواند ما را از بحران است. در حال حاضر که اکثر کشورهای مربوطه باید به تصویب سیاست های دولت قوی مداخله آنها مجبور به انجام این کار. اگر چه در یک ترسو دیر و سستی راه است.

عمومی, اما, همراه با برخی از رئيس جمهور متحدان به طور فزاینده ای به از دست دادن ایمان در Bolsonaro رهبری است. این تغییرات نه به دلیل کمرویی و یا تاخیر اما تا حد زیادی به دلیل Bolsonaro پاسخ به بحران فاقد هر گونه منسجم قافیه یا دلیل. برای مثال Bolsonaro اتحاد با تاکید بر اهمیت اقتصاد و در عین حال پسرانش و وزیر آموزش و پرورش راه اندازی مکرر و گاهی اوقات نژادپرستانه — حملات در چین کشور بزرگترین شریک تجاری اصلی و منبع ضروری برای تجهیزات پزشکی.

برای هفته از ساعت 8:30 p. m. تقریبا هر شب محله در سراسر برزیل به صورت زنده برای تلفن های موبایل از گلدان و تابه, گاییدن مربوط توسط فریاد “Bolsonaro بیرون!” فلفلی با به طور فزاینده ای خلاق مجموعه ای از بوسيد. دور دیگری از ناهنجار اعتراض زد بیرون سراسر برزیل به عنوان Bolsonaro اعلام کرد Mandetta را شلیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>