برزیل Coronavirus فاجعه در حال گسترش است به کشور آسیب پذیر داخلی

Jason Silva بود 24 سال هنگامی که او گرفتار coronavirus در آمازون برزیل شهر التمیرا. او با بازی فوتبال, تمرین هنرهای رزمی, بررسی تربیت بدنی در یک دانشگاه محلی و فعال بود در گروهی که اعتراض های زیست محیطی و آسیب های اجتماعی ناشی از منطقه سد برق آبی مانند بدنام بلو مونته.

با توجه به برزیل راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro — پوپولیستی همه گیر منکر که حملات انزوا اقدامات و اخراج همه گیر به عنوان یک “کمی آنفولانزا” — سیلوا سن و وضعیت جسمی باید او را به محافظت از ویروس. Bolsonaro که 65 ادعا خود سابقه ورزشی خواهد محافظت از او را از Covid-19. پس از آشکار او به این بیماری در جولای 7, او گفت: افراد جوان تا به حال هیچ دلیلی برای ترس از آن است.

به جای سیلوا رو مریض تر و مریض تر. او سعی کردم به رفتن به بیمارستان شد اما تنها بستری پس از چهار بازدیدکننده داشته است به محلی در یک مرکز بهداشت و یک کمپین رسانه های اجتماعی با دوستان و خانواده. تنها چند روز پس از ورود در بیمارستان در جولای 6, سیلوا درگذشت.

“من همیشه به یاد داشته باشید که چگونه شگفت آور, هوشمند, هوشمند, پر جنب و جوش و مهربان او گفت:” دوست دختر خود را Victória Paes یک دانشجو که مشغول به کار با سیلوا ارائه ناهار. “او به یک انرژی مثبت است که آلوده هر کسی در این نزدیکی هست.”

برزیل Covid-19 فاجعه جهانی دوم بدترین حالت پس از ایالات متحده است.

با 2.098 میلیون مورد تأیید و 79,488 مرگ و میر در جولای 20, برزیل Covid-19 فاجعه جهانی دوم بدترین حالت پس از ایالات متحده است.

سیلوا مرگ بخشی از آخرین — گفت و شنود) — موج تلفات به coronavirus همه گیر در برزیل. پس از ravaging شهرهای بزرگ این ویروس در حال گسترش است به برزیل وسیع داخلی. برزیلی مانند سیلوا در حال مرگ هستند از راه دور در شهرها که سلامت سیستم نمی تواند رسیدگی caseload. و پزشکان و متخصصان سلامت می گویند Bolsonaro اخراج از این بیماری همه گیر است اشتباه برزیلی ها فرسوده مستندات و کمک به انتشار Covid-19.

“هنگامی که شما نمی برقراری ارتباط علمی و فنی راه شما اشتباه کمتر افراد تحصیل کرده و تبدیل به یک بیماری همه گیر است که نیاز به یک پاسخ فنی به یک مبارزه سیاسی” گفت: Julio Croda یک استاد پزشکی که تا ماه مارس زد برزیلی وزارت بهداشت را انتقال بیماری ها و ایمن سازی بخش. “این بسیار مضر باشد.”

در برزیل این کشورها بودند که در برخورد با کروناویروس به عنوان آن شروع به گسترش در سراسر کشور در حال دیدن obits پایین آهسته است. این مناطق در حال ramping پایین انزوا اقدامات و باز, پارک ها, رستوران ها و سالن های ورزشی. در داخل کشور اما مرگ و میر در حال افزایش است.

شهر دوردس بود 3,7279 موارد به عنوان 20 ژوئیه نزدیک به یک چهارم از تمام عفونت در داخل آن ایالت ماتو گروسو دو سول. Andyane Tetila یک بیماری عفونی پزشک متخصص کار برای آن دولت خدمات سلامت گفت: بیمارستان ممکن است به زودی قادر به تحمل بار.

Bolsonaro موضع “کمک نمی کند هر چیزی را,” او گفت:. “ما آن را به عنوان یک مشکل بزرگ است.”

برزیل داخلی به ویژه آسیب پذیر به کوروناویروس. با توجه به دولت موسسه تحقیقات Fiocruz در بهمن 90 درصد از برزیل شهرداری نیست تخت های مراقبت ويژه و 59 درصد را ندارد ماسک. در التمیرا دو بيمارستان در خدمت نه شهرداری ها در اطراف آنها; شهر در حال حاضر دارای 28 تخت های مراقبت ويژه برای 340,000 مردم – اما تا به حال فقط 18 زمانی که سیلوا درگذشت.

به عنوان آمریکای لاتین شد Covid-19 کانون برزیل همسایه آرژانتین قفل شده است. هر چند آرژانتین به یک چهارم از برزیل 212 میلیون جمعیت آن تنها 6 درصد از آن caseload. Bolsonaro از سوی دیگر استدلال انزوا اقدامات می تواند باعث آسیب های اقتصادی و بیکاری و به جای مبارزه علیه مستند.

“وثیقه اثرات اقدامات برای مبارزه با کروناویروس نمی تواند بدتر از واقعی بیماری,” او گفت: در طول یک تلویزیون آدرس مارس. ماسک-کمتر او بارها و بارها مخلوط با جمعیت از راست حامیان حتی اسب سواری در میان آنها است. وظیفه بیش از برزیل قوی تعدادی از قربانیان او گفت: “پس چی؟”

Bolsonaro محبوب است در آمازون شهرها مانند التمیرا آن 63 درصد از رای دهندگان پای صندوق های رأی رفتند و برای او در انتخابات 2018. ماه گذشته صاحبان کسب و کار وجود دارد نشان داد در برابر تعطیلی.

“رئیس جمهور وضعیت است که بخشی از همین مردم نیست عمل انزوای اجتماعی” گفت: Renan Granato, یک دکتر در التمیرا. “او تا به بسیاری از طرفداران در اینجا.”

Jason Silva بود وحشت زده خود گفت: با این مقدار از مردم در شهر بدون ماسک (برای مثال تراکم سوپر مارکت) به عنوان رئیس جمهور همه گیر انکار است.

سمت چپ/بالا: عکس از جیسون به تنهایی در نظر گرفته شد در روز درخت در شهرداری Brasil Novo, ایالت پارا در سپتامبر 21, 2019. سمت راست/پایین: جیسون (راست) و Welinton فریتس (سمت چپ) در 6 ژوئن سال 2020 در اگوا آزول حل و فصل در Altamira, ایالت پارا.عکس: Coletivo de Comunicação انجام MAB

به عنوان coronavirus موارد رشد سیلوا و فعالان دیگر از حرکت کسانی که تحت تاثیر سد سازی یک شبکه ملی است که معاملات با بد زیست محیطی و اجتماعی اثر برق آبی صنعتی و سد سازی و توزیع مواد غذایی به فقیر برزیلی که از دست رفته کار یا درآمد در طول بیماری همه گیر. Coronavirus آمار فقیر برزیل زندگی در پر بسته بندی جوامع به خصوص سخت است. محلی و ملی, شبکه های فنر تا به آنها کمک کند.

میان خود و کمک های متقابل کار Silva خود را شسته و لباس هر وقت او به خانه و جدا شده تا آنجا که او می تواند.

“همیشه وجود دارد یک صف برای هر دو بيمارستان ، تخت در بيمارستان و بخش مراقبت هستند در حداکثر ظرفیت است.”

او برای اولین بار مریض شدم در ژوئن 16. در هنگام بستری در بیمارستان شهری, او تا به حال یک تب بیش از 102 درجه یک اسکن نشان داد که 25 تا 30 درصد از ریه به خطر بیافتد و کم بازخوانی از 87 درصد اشباع اکسیژن خون سطح پائیس گفت. دو روز بعد سیلوا منتقل شد به یک دولت-اجرای بیمارستان — تنها در منطقه با تخت های مراقبت ويژه.

“همیشه وجود دارد یک صف برای هر دو بیمارستان” گفت: Granato دکتر در التمیرا است که آموزش به عنوان یک جراح است اما در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه. “تخت در بيمارستان و بخش مراقبت هستند در حداکثر ظرفیت است.”

در ژوئن 19, ساخت و ساز به پایان رسید در یک بیمارستان صحرایی در التمیرا که باید 60 تخت — از جمله 10 برای مراقبت های ویژه — اما آن را تنها باز در ژوئیه 17.

“شهرداری التمیرا در حال حاضر با مشکلاتی با تخت های مراقبت ويژه” یک سخنگوی دولت در شهرستان گفت: در یک ایمیل در جولای 10. او گفت: این شهر تعهد قانونی بود “مراقبت های اولیه” و سیلوا داده شد اکسیژن در بیمارستان شهری که او منتظر یک تخت مراقبت ويژه. “شهرداری عمیقا ابراز تاسف از دست دادن یکی دیگر از زندگی,” او گفت:.

برزیل تا به حال یک سر شروع این بیماری همه گیر. اول آن Covid-19 موارد گزارش شده در فوریه. در ماه مارس متحده مانند ریو دو ژانیرو و سائو پائولو بسته مدارس و مغازه ها و معرفی انزوا اقدامات تحت فشار قرار دادند توسط وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta یک دکتر.

در ماه مارس Bolsonaro اعلام کرد که کمتر از 800 نفر می میرند از coronavirus در برزیل. خود وزارت بهداشت هر چند گردش شش رقم مرگ و میر طرح اگر هیچ چیز انجام شد گفت: Croda استاد و سابق وزارت رسمی.

رسمی هشدارهای شد سیراب. در اواسط ماه مارس وزارت بهداشت قرار دادن یک بولتن. مدت کوتاهی پس از آن اصلاح شد و در حال حاضر بار خوانده شده “پیشنهاد حذف شدند برای تجدید نظر فنی.” تجدید نظر در آمد هرگز: تا روز پیش وزارت, سایت هنوز هم گفت که “به روز رسانی راهنمایی در انزوا و اجتماعی فاصله” است و به تازگی حذف عبارت — بدون ارائه راهنمایی.

به عنوان برزیل تابستان تبدیل به سقوط در ماه مارس Bolsonaro با صدور حکمی به او قدرت برای تصمیم گیری چه می تواند و نمی تواند باز بماند. دادگاه برزیل رد او و تصمیم متحده و شهرهای کوچک می تواند تصمیمات خود را و که Bolsonaro آیا قدرت ندارد به “ورزش یک نسل کشی سیاست عمومی” به عنوان یک قاضی آن قرار داده است.

یک سخنگوی وزارت بهداشت پیشنهاد به رهگیری که دولت فدرال در حال حاضر پشت یک بیشتر منطقه ای رویکرد است. “این اقدامات باید در توافق با نیازهای هر منطقه” سخنگوی گفت: در یک ایمیل. او افزود که وزارت بهداشت بودجه 9,200 تخت های مراقبت ويژه و قرارداد بیش از 6000 بهداشت حرفه ای.

Mandetta به وزیر بهداشت, بود, دادن دقیق روزانه جلسات که کارشناسان بهداشت عمومی تحسین. قبل از ماه مارس به این Bolsonaro دولت خواهد دخالت کند. او راه اندازی یک “بحران دولت” و نصب رئیس خود را از کارکنان بازنشسته ارتش ژنرال والتر Souza براگا Netto به رهبری سیاست های عمومی در این بیماری همه گیر.

“وزارت بهداشت و درمان بود دیگر پیشرو Covid اقدامات” گفت: Croda. این تغییر باعث شد او را به ترک پست خود. در آوریل Mandetta اخراج شد.

برزیل Covid-19 استراتژی شروع به سقوط از هم جدا.

Mandetta جانشین شد نلسون Teich یک انکولوژیست که استعفا داد و یک ماه بعد پس از امتناع از بازگشت Bolsonaro اصرار هل دادن کلروکين و هیدروکسی کلروکین درمان — مواد مخدر تحت فشار قرار دادند توسط Bolsonaro متحد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آن ثابت نشده است برای کمک به Covid-19 بيمار. در برزیل توصیه می شود داروهای حتی خفیف Covid-19 موارد است. در جولای 7, پس از تست مثبت Bolsonaro به نظر می رسد در یک فیلم با یک قرص را در دست خود و اعلام کرد: “من اعتماد هیدروکسی کلروکین و شما؟”

“آنها متمرکز بر درمان با هیچ اثبات علمی. این وزارتخانه در حال انجام است هیچ چیز از نظر فنی.”

وزارت بهداشت گفت: توزیع 4.4 میلیون کلروکين قرص میلیون ها نفر از آن تولید شد توسط ارتش. در همین حال سازمان غذا و داروی آمریکا به لغو اضطراری مجوز برای هر دو دارو به دلیل “شناخته شده و خطرات بالقوه” — که برخی از آنها می تواند کشنده باشد

“آنها متمرکز بر درمان با هیچ اثبات علمی” گفت: Croda. “وزارت انجام شده است هیچ چیز از نظر فنی.”

به این معنا که Bolsonaro دولت شناور تایید شد برای بسیاری ممکن است هنگامی که تصویری از یک expletive پر وزرای خارجه منتشر شد با دستور دادگاه عالی قضاوت کرد.

همه گیر شد و به ندرت ذکر شده است. وزیر حقوق بشر Damares آلوس گفته مردم بومی در آمازون بودند که به عمد آلوده با Covid-19 به صدمه زدن به رئیس جمهور: فوق العاده ادعای دیگر شرکت کنندگان نادیده گرفته شده است. Bolsonaro به نظر می رسید بیشتر نگران آینده خود دولت است. “ما هنوز هم نمی دانم… که در آن قایق ما در حال رفتن گفت:” با استناد به ویروس. “این می تواند به سمت یک کوه یخ.”

A worker from the Special Secretariat for Indigenous Health assists 19-year-old Janete Vasconcelos da Silva, an indigenous woman from the Tupinamba tribe and 8 months pregnant and who has been diagnosed with the novel coronavirus, after bringing her to a hospital in Santarem, Para State, Brazil on July 17, 2020.

یک کارگر از ویژه دبیرخانه بومی سلامت کمک 19 ساله Janete وسکنکلس دا سیلوا بومی از Tupinamba قبیله و 8 ماه باردار و کسانی که تشخیص داده شده است با رمان coronavirus پس از آوردن او به یک بیمارستان در Santarem, Para دولت برزیل در 17 جولای سال 2020 است.

عکس: Tarso صراف/خبرگزاری گتی ایماژ

برزیل هنوز هیچ وزیر بهداشت. موقت وزیر ژنرال ادواردو Pazuello یکی از تعدادی از افسران نظامی در حال حاضر در وزارت اما هیچ سلامتی را تجربه کنند. “چه ترسناک ترین مقدار از افسران نظامی آنها قرار داده وجود دارد. حرفه ای تکنسین های حذف شده به معرفی سرهنگ سروان و گروهبان” Mandetta گفت: O Globo روزنامه در نظرات منتشر شده جولای 15. “این مضحک است.”

(وزارت “دارای ویژگی های کارکنان از کارکنان واجد شرایط که حفظ نرمال فعالیت های خود را” سخنگوی گفت.)

برزیل Covid-19 آمار نیز تحت بررسی به دلیل گسترده underreporting. برزیل انجام شده است 2.1 میلیون بادي آزمون — 945,000 از آنها در آزمایشگاه های خصوصی — وزارت بهداشت گفت, و 2.6 میلیون کمتر دقیق “سریع” آزمون – کمتر از یک دهم از آنچه Teich قول داده بود برای خرید. ایالات متحده در مقابل انجام داده است 40 میلیون آزمون با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. در ماه ژوئن در برزیل وزارت بهداشت حتی متوقف انتشارات مجموع تعداد مرگ و میر و موارد تا زمانی که دیوان عالی کشور قاضی مداخله و دستور داد که گزارش را از سر گرفت.

Jesem ارللنا متخصص اپیدمیولوژی با Fiocruz گفت: او معتقد است که برزیل در مجموع مرگ و میر در حال حاضر می تواند به عنوان بالا به عنوان 90,000 به 100,000 چرا که بسیاری از قربانیان به خاک سپرده شد و بدون آزمون و یا حتی رسیدن به بیمارستان است. او و چهار نفر دیگر محققان محاسبه 22,000 حد مرگ فقط در چهار شهرستانها — Rio de Janeiro, São Paulo, مانائوس و فورتالزا — از 23 فوریه تا ژوئن 13, در مقایسه با میانگین سال های 2015 تا 2019 برای همان دوره.

در آمازون شهر مانائوس که در آن ارللنا است که بر اساس غیرمنتظره بیمارستان تبدیل شده و افراد بیمار دور و قربانیان دفن شده در گورهای دسته جمعی که موارد به اوج خود رسید و در ماه آوریل است. مرگ و میر در خانه در مانائوس و خارج از بیمارستان ها افزایش 363 درصد از فوریه 9 تا 10 ماه مه در مقایسه با سال 2019 گفت: افزایش رانده شده توسط Covid-19. برخی از بیش از حد مرگ و میر ناشی از علل دیگر در اینجا رخ داده است که مردم قادر و یا ترس بیش از حد برای رفتن به پربار بیمارستان.

“این نشان می دهد اندازه سقوط” ارللنا گفت.

برزیل خدمات بهداشت عمومی به نام SUS در خدمت 70 درصد از جمعیت که لازم نیست برنامه های بهداشتی. در سال 2016 تحت Dilma روسف, رئیس جمهور برزیل, برنده ستایش دیگران برای دست زدن به آن از یک Zika اپیدمی سرزنش برای هزاران مورد از این نقص هنگام تولد میکروسفالی. در حال حاضر یک اپیدمیولوژی در Fiocruz در Brasília, کلودیو Maierovitch یکی از مقامات وزارت بهداشت مسئول است که پاسخ. او معتقد است که تحت Bolsonaro برزیل, دولت شکست خورده است. “هیچ طرح ملی” او گفت:. “این بوده است که آشکار حذف توسط دولت است.”

در برخی از بخش هایی از برزیل, جامعه مدنی شرکت های خصوصی و سازمان های غیر دولتی را به شدت به پر کردن شکاف ساختمان بیمارستان و خرید ماسک و تجهیزات حفاظتی.

زمانی که Covid-19 موارد مشخصی در ماه مه جدا آمازون شهر Tefé بداهه خود را “semi-intensive care” تخت با ماسک. پزشکان بدون مرز کمک کرده است آموزش مراقبت های اولیه کارکنان برای مراقبت از بیماران به طور جدی بیمار در این شهر است. این منطقه تا به حال دیده 81 مرگ و میر در جولای 19.

“شهرها و ایالات متحده تا به حال به قانون را برای خود گفت:” لورا Crivellari, یک دکتر در Tefé. “ما احساس بسیار به تنهایی.”

همانطور که از جولای 19, Altamira گزارش شده بود 2,708 Covid-19 مورد و 75 مرگ و میر. “این موارد در حال افزایش” Granato گفت.

Jason Silva مرگ نشان داد هزینه جوامع محلی نیاز به دفع کردن برای خود را در یک نبرد دشوار. او کمک های متقابل کار در میان یک بحران منابع نمی تواند دور بماند توسط جامعه: سیلوا بود که به طور گسترده ای سوگواری در التمیرا.

“من هرگز فراموش نخواهم کرد که چگونه او دوست داشت برای کمک به مردم گفت:” Victória Paes. “او ساخته شده تفاوت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>