قاضی برزیل کاهش به حرکت به جلو با اتهامات عنوان شده علیه Glenn Greenwald “در حال حاضر”

یک قاضی امروز کاهش یافته و به ادامه cybercrime اتهامات تسلیم در برابر رهگیری از بنیانگذاران Glenn Greenwald برای گزارش دادستانی و قضایی سوء رفتار در برزیل.

در یک تصمیم پنج شنبه اعلام کرد, قاضی ریکاردو Augusto Soares Leite حکومت که Greenwald را تعقیب نمی خواهد رفتن به جلو, اما تنها در حساب قبلی از پیدا کردن توسط دیوان عالی کشور که رهگیری گزارش در عملیات خودرو تا به حال نه ستم هر گونه مرزهای قانونی. در شرایطی که حکم صادر شده توسط دادگاه عالی وزیر ممنوع است که تحقیقات Greenwald مربوط به این مورد Leite گفت: او می خواهم که اجازه دهید از اتهامات عنوان شده علیه Greenwald حرکت رو به جلو است. قاضی همچنین گفت که اگر دستور دادگاه عالی بودند به لغو و او را باز به شارژ Greenwald.

“من کاهش در حال حاضر به دریافت شکایت علیه GLENN GREENWALD, با توجه به اختلاف بیش از حد از این دستور داده شده توسط وزیر Gilmar مندس در ADPF nº 601, در 08/24/2019,” Leite نوشت: با اشاره به حکم توسط مندس دادگاه عالی وزیر.

Greenwald شده بود متهم به سوء جنایی مربوط به گزارش در عملیات های گسترده مبارزه با فساد بررسی است. این cybercrimes اتهامات ناشی از اتهامات توسط دادستان عمومی و انقلاب که Greenwald مشغول به کار در همکاری با هکرها برای به دست آوردن یک چت آنلاین گروه مورد استفاده توسط دادستان و قضات در کارواش موارد است.

“در حالی که من خوش آمدید این واقعیت است که این تحقیقات را نمی خواهد حرکت رو به جلو این تصمیم کافی است برای تضمین حقوق مطبوعات آزاد” Greenwald در بیانیه ای گفت. “رد است بر اساس این واقعیت است که دادگاه عالی در حال حاضر با صدور یک دستور در مقابل تلاش های رسمی اذیت و آزار من است. این کافی نیست. ما به دنبال قاطع رد از دادگاه عالی این سوء استفاده پیگرد قانونی در زمینه آن روشن است و قبر حمله هسته ای آزادی مطبوعات. هر چیزی کمتر خواهد ترک باز امکان فرسایش بیشتر از اساسی آزادی مطبوعات در برابر دیگر روزنامه نگاران است.”

“ما همچنان به مبارزه با این اقتدارگرا تنش قبل از دیوان عالی کشور, در حالی که همه ما را حفظ خواهد کرد گزارش در بایگانی های ارائه شده توسط ما منبع” Greenwald گفت.

رهگیری نیز با استقبال از حکم با رزرو.

“امروز حکم به درستی رد اتهامات علیه Glenn Greenwald. به عنوان پلیس فدرال محققان تأیید سال گذشته او چیزی گفت:” بتسی نی رهگیری را editor-in-chief. “حاکم است باریک و رویه بر اساس حکم صادر شده توسط دادگاه عالی وزیر در سال گذشته است.”

“باقی مانده فشار زیادی به تعقیب گلن در اقدامی تلافی جویانه برای کار خود را در رهگیری راز برزیل بایگانی سری” نی ادامه داد. “ما همچنان به مبارزه برای تکمیل exoneration گلن سزاوار و برای حقوق همه روزنامه نگاران به ورزش آزادی آنها تحت عنوان برزیل اساسی است.”

آغاز ماه ژوئن گذشته رهگیری منتشر کرده است یک سری از داستان در هر دو زبان انگلیسی و پرتغالی بر اساس نشت در مورد عملیات خودرو. خودرو را لرزاند سیاست های برزیل با شارژ بالا مشخصات شرکت و همچنین به عنوان دو رئیس جمهور سابق. سابق رئیس جمهور برزیل Luiz Inácio Lula da Silva زندانی شد به عنوان بخشی از تحقیقات و جلوگیری از در حال اجرا در سال 2018 انتخابات ریاست جمهوری پاکسازی راه را برای راست سیاستمدار Jair Bolsonaro ،

رهگیری داستان های سند در سطح بالا و سوء رفتار در برزیل نظام عدالت مربوط به جارو بررسی است. رهگیری گزارش به بیرون درز چت بین دادستان و قضات در مورد آشکار نقشه توسط ظاهرا غیر سیاسی دادستان به اطمینان حاصل شود که لولا را حزب کارگران نیست پیروزی در انتخابات; ممنوع همکاری بین خودرو دادستان و یک کلید قاضی و بحث غنی سازی شخصی توسط دادستان از طریق صحبت کردن حوادث, در میان بسیاری دیگر از ذکر جزئیات.

تصمیم به اخراج از اتهامات عنوان شده علیه Greenwald البته در حالی که ترک درب باز به دادستان باید دیوان عالی کشور تغییر تصمیم خود را می آید در پی یک کمپین بین المللی حمایت از Greenwald و محکومیت Bolsonaro دولت است. هفته گذشته ائتلافی از بیش از 40 گروه های آزادی های مدنی محکوم حقوقی ارعاب Greenwald و رهگیری Brasil. این پیام نیز تکرار بالا مشخصات چهره های سیاسی در ایالات متحده از جمله سنسور. الیزابت وارن D-Mass., و برنی ساندرز من-Vt., هر دو سال 2020 آرای انتخابات ریاست جمهوری. دیگر مترقی ارقام مانند مظنونان حمله به دانشگاه Ro Khanna, D-کالیفرنیا و ایلهان, Omar, D -, Minn. همچنین محکوم به اتهامات عنوان شده علیه. بیانیه ای از کمیته حمایت از روزنامه نگاران توصیف اتهامات عنوان “نامتناسب سوء استفاده از قدرت توسط مقامات برزیلی [که] تهدیدی برای هر روزنامه نگار.”

Bolsonaro اقدام به ساسات آزادی های مدنی در برزیل پس از به قدرت رسیدن به راه انداختن یک کمپین ارعاب در برابر رقیب سیاستمداران مستقل مطبوعات و جامعه مدنی. کارواش تحقیقات نشان داده مسلما بزرگترین و شرم آور ترین قسمت برای Bolsonaro پس از او به قدرت رسید, برجسته, بر اساس شرایط داخلی نشت مکالمات است که تا به حال صورت گرفته بین Bolsonaro متفقین برای کمک به براندازی برزیل نهادهای دموکراتیک.

Greenwald و رهگیری Brasil هرگز برنامه ریزی شده برای توقف و یا مقیاس پوشش در هر زمان پس از شارژ بودن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>