برزیل وزیر دادگستری استعفا داد بیش از Bolsonaro دخالت در تحقیقات و استیضاح صحبت رمپ تا

به عنوان کشور خواب در صبح روز جمعه راست رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro اخراج پلیس فدرال مدیر Maurício Valeixo آوردن به سر آستین نهفته نبرد با وزیر دادگستری Sergio مرو. مرو به نوبه خود بی درنگ استعفا داد — در یک قسمت عمده از تعمیق هرج و مرج در سیاست های برزیل.

رسمی اطلاع شلیک پلیس فدرال سر خرس مرو را امضای دیجیتال اما در یک کنفرانس مطبوعاتی در صبح روز جمعه خروجی وزیر دادگستری ادعا کرد که او مطلع نیست حرکت می کند و نمی امضای سند. و دیگر این آیات ساخته شده توسط مرو می تواند به عنوان زمینه ای برای استیضاح, اگر برزیل بدنه سیاسی می تواند جمع اوری سیاسی را به حمایت از اقدام شدید. اعضای کنگره در حال حاضر در حال جمع آوری امضا برای تحقیق کنگره به مرو را ندارد.

“من درک که من نمی تواند کنار من تعهد به حاکمیت قانون است.”

او در کنفرانس مطبوعاتی مرو پیشنهاد کرد که Bolsonaro حذف Valeixo به این دلیل که رئیس جمهور مخالف بودن تحقیقات انجام شده توسط پلیس فدرال. “او نگران بود در جریان تحقیقات در دادگاه عالی فدرال و تغییر خواهد بود همچنین مناسب در پلیس فدرال,” مرو گفت: از Bolsonaro تفکر. مرو گفت: Bolsonaro نگرانی نمی شد یک توجیه معقول برای شلیک Valeixo اما اضافه کرد که او با این وجود جستجو برای “راه حل های جایگزین برای جلوگیری از یک بحران سیاسی در طول یک بیماری همه گیر.” در پایان مرو گفت: “من درک که من نمی تواند کنار من تعهد به حاکمیت قانون است.”

قابل توجه پلیس فدرال در حال انجام تحقیقات است که می تواند تاثیر Bolsonaro خود را سیاستمدار فرزندان و تعدادی از اعضای حلقه درونی خود را.

مرو loomed بزرگ بیش از سیاست های برزیل در طول چند سال گذشته و حتی قبل از او پذیرفته Bolsonaro را به عنوان وزیر دادگستری. او قاضی در مرکز نفوذ عملیات خودرو با فساد بررسی قرار داده است که رئیس جمهور سابق Luiz Inácio Lula da Silva در زندان از بین بردن محبوب سیاستمدار از سال 2018 در انتخابات ریاست جمهوری و پاکسازی راه را برای Bolsonaro پیروزی.

هنگامی که او وارد دولت مرو بود و در میان محبوب ترین چهره های سیاسی در این کشور شد و به عنوان متحد مهم برای Bolsonaro بلکه به عنوان یک رقیب بالقوه در 2022 انتخابات است. این قاضی سابق ایستاده اما به طور جدی تضعیف شده پس از رهگیری شروع به انتشار مواد منفجره سری در زبان انگلیسی و پرتغالی در تخلفات بالقوه و اقدامات غیر قانونی توسط مرو و خودرو دادستان. به عنوان یک نتیجه از سری لولا بود و در نهایت از زندان آزاد شد.

هر چند سرنوشت Valeixo شده بود یک منبع بلند نهفته تنش میان مرو و Bolsonaro برخورد گرم در روزهای اخیر. آخرین اوت Bolsonaro تهدید به سرنگونی Valeixo آنها مرو تا به حال دستچین برای این پست اما در نهایت کوتاه آمد و پس از مرو تا به حال تهدید به استعفا تحریک نهادی بحران است. در روزهای اخیر Bolsonaro روشن ساخته به مشاوران که او به دنبال به آتش Valeixo و مرو بیان خود را تهدید به استعفا کرد. توسط دوشنبه شب آن را به نظر می رسد که Bolsonaro بود دوباره حمایت کردن اما پس از آن به شدت دمدمی مزاج رئیس جمهور ساخته شده است این حرکت باعث مرو به ترک.

تحقیقات Bolsonaro و پسران

پلیس فدرال و دادگاه عالی در حال انجام تحقیقات متعدد است که تهدید Bolsonaro و سیاستمدار پسران به طور مستقیم به عنوان به خوبی به عنوان متحدان کلیدی خود در مدار. فدرال تحقیقات پلیس به خبر جعلی حمله به کارگردانی در دیوان عالی کشور به تازگی شروع به دنبال به اصطلاح از نفرت pro-Bolsonaro پیام آنلاین عملیات اجرا شده توسط رئیس جمهور را ریو عضو شورای شهر کارلوس Bolsonaro.

دادستان عمومی درخواست شده در روز دوشنبه که دیوان عالی کشور بررسی اینکه آیا یک تجمع در Brasília یکشنبه گذشته نقض قوانین امنیت ملی. تظاهرات برگزار شد و در مخالفت با اقدامات قرنطینه و به نام برای یک کودتای نظامی و مجبور به خاموش کردن کنگره است. Bolsonaro صحبت در این تجمع و برخی از متحدان خود در کنگره گزارش به سازماندهی آن است.

سناتور. Flávio Bolsonaro رئیس جمهور را نیز تحت تحقیقات برای اتهام پول شویی طرح و بارها به دادگاه تجدید نظر به دیوان عالی کشور برای توقف بررسی فنی. مورد او متصل به طور مستقیم به یک گانگستر بود که یک کلید مظنون در ترور ریو عضو شورای شهر Marielle فرانکو. (گانگستر کشته شد در حمله پلیس در مخفیگاه خود در ماه فوریه پس از ماه در اجرا.) آخرین اوت Bolsonaro حذف نظارت آژانس است که برای اولین بار شناسایی معاملات مشکوک از مرو نمونه کارها.

و لیستی از پلیس و قضایی پروب به Bolsonaros و متحدان خود می کند پایان ندارد وجود دارد. های مختلف تحقیقات باید منجر به تماس برای اطلاعات بیشتر چشمگیر اقدامات علیه دولت است.

ولادیمیر ارس, یک عضو با نفوذ از دادستان عمومی — که از نزدیک با خودرو محققان برای سال و به طور خلاصه یک عضو نیروی کار — توییتی “حقایق روایت [مرو] بسیار جدی است. وجود دارد گزارش از جعل سند انسداد عدالت و جنایات مسئولیت” — با اشاره به استاندارد برای impeachable جرائم معادل “high crimes and misdemeanors” در آمریکا ارس افزود که این اتهامات باید بررسی توسط دادستان عمومی و کنگره است.

فرناندو حداد ریاست جمهوری نامزد از لولا را حزب کارگران که از دست رفته به Bolsonaro در سال 2018 تکرار این نگرانی ها اما نام وزرای دولت به ترک و نیروی Bolsonaro به استعفا شد و به جای کشیدن این کشور از طریق یک drawn-out استیضاح روند. و رئیس جمهور سابق Fernando Henrique Cardoso نیز نامیده می شود برای Bolsonaro استعفای.

بحران سیاسی در طول یک بیماری همه گیر

پنجشنبه گذشته Bolsonaro اخراج وزیر بهداشت Henrique Mandetta که علنا به مخالفت با رئیس جمهور را آشکار کره زمین از خطرات ناشی از کوروناویروس بحران که تضعیف برزیل پاسخ اولیه استراتژی است. سلامت سیستم در چندین برزیل متحده در حال حاضر در حال سقوط با صف های طولانی برای تخت های مراقبت ويژه در بيمارستان ها و گورهای دسته جمعی حفر شده برای قربانیان. وزیر بهداشت جدید متمرکز پیام خود را در مسیر بازگشایی اقتصاد و کاهش مقررات قرنطینه که در حال حاضر آرامش در کشورهای مختلف و به حال شده است با این وجود ضعیف اجرا در سراسر کشور.

Bolsonaro نیز در تقابل با دیگر تاثیر گذار ترین عضو کابینه مالی وزیر پائولو Guedes. Guedes سخت-مناسب مشاور سابق شیلی آگوستو پینوشه دیکتاتور مخالف هزینه های دولت برای کاهش بحران مالی و اصرار داشت که برزیل باید همچنان به تصویب اصلاحات نئو لیبرالی که قطع هزینه های عمومی و مقررات و مالیات.

Guedes chafed این هفته در اعلام یک طرح جدید به صرف $37.7 میلیارد دلار بیش از پنج سال ، پروژه تایید شد به طور فزاینده ای قدرتمند گروه از رهبران نظامی سابق است که اشغال اکثر موقعیت های مهم در دولت است. Guedes حضور نداشت کنفرانس مطبوعاتی اعلام بسته است. در پاسخ این شب Bolsonaro تراز خروجی رسانه ها با استفاده از سه دقیقه از زمان نخست تلویزیون برای حمله به Guedes و گفت که او “ارتباط از دست داده در دولت در مبارزه با Covid-19.” در ضمن برزیل سهام در بازار پایین است و 38 درصد از تمام زمان بالا در ماه ژانویه, و سرمایه گذاران خارجی در حال کشیدن پول خود را در خارج از برزیل در سریع ترین نرخ در تمام آمریکای لاتین است.

زمانی که Bolsonaro آمد به دفتر سیاسی خود را در حمایت ناشى از سه کلید گروه از دلالان قدرت: مرکز-راست که به شدت مخالف لولا را حزب کارگران و نشان داده شد توسط مرو; الیگارشی و سرمایه های بین المللی که قرار دادن ایمان خود را در Guedes را در دستور کار اصلاحات و نخبگان نظامی که طولانی اعتماد Bolsonaro بازنشسته ارتش کاپیتان اما دیدم او را به عنوان یک وسیله نقلیه به سرعت امن قدرت سیاسی دموکراتیک. Bolsonaro طبیعی پایه سمت راست: افراط گرایان که آوازی آنلاین, اما پیش از این هرگز تا به حال بسیار تاثیر گذاری در سیاست های ملی.

رئیس جمهور را تصویب امتیاز کاهش یافت پس از شروع coronavirus بحران و کلید هم پیمان شده اند پرش کشتی. با مرو رفته و Guedes در طناب راست گرایان نمی تواند نگه داشتن دولت شناور و نظامی ترین influentially ارائه شده در این دولت توسط ریاست جمهوری رئیس ستاد ژنرال والتر براگا Netto — پر از خلاء رهبری با وجود این ژنرال های خود سوء ظن جدی در مورد Bolsonaro نامنظم رفتار است.

یا نه راست Bolsonaristas دریافت کودتای نظامی که بسیاری از آنها در خیابان ها خواستار بودن زمان آن می رسد که ارتش در حال حاضر فراخوانی عکس در برزیل.

حتی اگر Bolsonaro است استیضاح یک موضوع است که به طور فزاینده ای مورد بحث در برزیل به تازگی — Bolsonaro را جایگزین خواهد به طور موثر پیاده سازی عملا حکومت نظامی از طریق قانون اساسی به این معنی است. استیضاح را در نتیجه معاون رئیس جمهور همیلتون Mourão, یک ژنرال بازنشسته و افتخار تحسین دیکتاتوری نظامی است که حکومت این کشور از سال 1964 تا 1985 را قدرت — گزینه ای است که حتی برخی در سمت چپ wearily به دنبال در کمتر از دو evils.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>