هویج واکنش به مرگ کوبه برایانت او Prom تاریخ در سال 1996

صحبت کردن. هویج شکست سکوت او در مرگ NBA افسانه کوبه برایانت که او رفت و به مدل در سال 1996.

“I Wanna Be Down” خواننده 40 مشترک یک عکس از طریق Instagram کوبه بسته بندی اسلحه خود را در اطراف او 13 ساله دختر Gianna که درگذشت و در کنار پدرش در روز شنبه, مارس 26.

“هرگز من درک می کنم” او نوشت: روز جمعه 31 ژانویه ، “تسلیت به @vanessabryant و تمام خانواده هایی که در طول این زمان غم انگیز است. عشق ♥️ #Mamba #Mambacita.”

Brandy Breaks Her Silence on the Death of Kobe Bryant
هویج و کوبه برایانت. شاتر (2)

برایانت در زمان 17 سال سن R&B خواننده به پایین Merion Township High School مدل در آوریل سال 1996 در بللوو هتل در فیلادلفیا. هویج متولد Brandy Norwood کردم همه glammed در حالی که با پوشیدن یک Moschino لباس شب و مطابق با شال.

“او از من خواست برای رفتن به پارگی کیسه آب با او,” او گفت: نیویورک دیلی نیوز در سال 1996. “و پس از او پسر خوبی بود … از مامان پرسیدم و او گفت بله.”

Brandy نشان داد به TMZ در سال 2016 است که او هنوز هم صاحب شامپاین رنگ مدل لباس و گفت: “این یک شب خاص است.”

ماه قبل از پارگی کیسه آب و برایانت ملاقات هویج برای اولین بار در NBA All-Star رویداد. مدت کوتاهی پس از آنها با حضور در دبیرستان جمع آوری او فرود یک ستاره مهمان در نقش خواننده محبوب طنزهای Moesha به عنوان تری هایتاور — یک ستاره بسکتبال بازیکن که خواست برای Moesha است (هویج) کمک در آماده شدن برای امتحانات.

هویج و برایانت صحبت در مورد تجربه خود را به کار با هم در فصل 2 قسمت اما آنها همچنین صحبت در مورد وقت خود را در مدل با هم. “ما به این مدل هم را که می شنوید ؟” او گفت: , سرگرمی, امشب در این زمان. “او همیشه می خواهید من تاریخ است.”

برایانت تکرار تاریخ خود را احساسات با اشاره به اوراق قرضه خود را به عنوان یک “بسیار رابطه دوستانه است.”

در صبح روز یکشنبه برایانت و دوم خود را به دختر بزرگتر Gianna درگذشت در یک سانحه هلی کوپتر. حادثه رخ داده در کالاباساس کالیفرنیا, در حالی که پدر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری بودند که خود را در هیئت مدیره هلیکوپتر خصوصی با هفت نفر دیگر. این rotorcraft سقوط به دامنه کوه و پشت سر هم به شعله های آتش. ما هفتگی تایید شده در چهار شنبه, ژانویه 29, که لس آنجلس اداره پزشکی قانونی-پزشکی قانونی شناسایی شده بود نه همه افرادی که در جریان سقوط.

برایانت یک جایزه اسکار برنده NBA قهرمان و 18-زمان All-Star شد 41. او جان سالم به در شد دیرین خود را همسر ونسا لین برایانتو دختران خود ناتالیا, 17, Bianka, 3, و, کاپری, 7 ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>