Brandi Glanville باعث می شود NSFW دنیس ریچاردز, شوخی, در, مست, Cameo

زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز آلوم Brandi Glanville ساخته شده بی ادب شوخی در مورد اتهام ارتباط با دنیس ریچاردز در مستی Cameo پیام به یک فن در روز شنبه, آوریل 11.

از نوشیدن و به Tweeting: و دیگر Brandi اشتباهات نویسنده, 47, عینک دستکش و برگزار شد تا بزرگ شیشه ای شراب در این ویدئو ارسال شده در BravoByBetches Instagram account. “این آخرین Cameo من قصد دارم به انجام امروز به خاطر من هدر رفته,” او توضیح داد که در NSFW کلیپ.

“این است Brandi Glanville در مورد شما نمی توانید بگویید. من می توانم بگویم یا نه. من دوست ندارم … من فقط یک f—k,” او گفت: او به عنوان panned دوربین پایین. “مو بد, بدون, استرپتیزر, ناخن, رژیم غذایی کک و ودکا. شراب. چه به این دنیا آمده تا جایی که من به f—kin’ نوشیدن ودکا ؟ این خیلی احمقانه است.”

Brandi Glanville Makes NSFW Denise Richards Joke in Drunk Cameos to Fans
Brandi Glanville و دنیس ریچاردز شاتر (2)

“این مثل این است که مادر دختر از کندال, کایلی … این حتی یک کارداشیان چیز” از “Brandi Glanville كلیك كنید” پادکست میزبان ادامه داد: پس از گرفتن یک جرعه از نوشیدنی خود را. “آن را مانند یک f—kin’ زنای با محارم است, بهترین چیز است. احساس می کنم مثل این است که بازی تاج و تخت.”

“اوه نه من پسر دوستان پیام کوتاه من,” او گفت: به عنوان یک کنار با اشاره به دو فرزند او ماسون, 16 و جیک 13 با شوهر سابق ادی \ \ christina rose. “اوه جهنم ندارد. دریافت f—k دور از من, سگ است. من می گویم سگ علت آنها احمقها. نه آنها در واقع واقعا زیبا.”

“به هر حال چه شما بچه ها انجام می دهند ؟ علت من برای تنه زدن و پس از آن من به کتابخانه رفتم و در حالی که من تا به حال قهوه با دوستان و رفتم به نوشیدنی با دوستان و سپس گفتم, F—k چه می دانید ؟ بیایید یک بچه گربه.’ و من این بچه گربه و من گربه به دلیل این که من متوجه شدم نسبت به p—sy,” او گفت:. “نگو دنیس. من نه نسبت به p—sy. من نسبت به بد p—sy. من فکر می کنم همه ما هستند. من مست هستم. اوه نه. باید بروید. همه حق خداحافظ.”

این برادر بزرگ مشهور آلوم و چیزهای وحشی بازیگر 49, butted سران در ماه دسامبر پس از Glanville ادعا کرد که او می خواهم “قلاب تا با دنیس در گذشته” بود و با او خودی گفت: ما هفتگی در ماه ژانویه است. این منبع افزود که “دنیس هرگز صمیمی با Brandi همیشه.”

دوم خودی گفت: ما که Glanville ادعا کرد در حالی که فیلمبرداری یک cameo برای فصل 10 از RHOBH که او تا به حال رابطه جنسی با ریچاردز قبل از او ازدواج هارون Phypersو گفت که زن و شوهر تا به حال ازدواج باز که سابق باند دختر را تکذیب کرد.

ریچاردز پس از آن متوقف شد, فیلمبرداری براوو آمار در میان درام با یک منبع گفتن ما که او “می خواهد همه از آن فیلم گرفته شده را نشان می دهد.

در ضمن Glanville که به نظر می رسد به عنوان یک زن خانه دار در فصول 3 و 4 و 5 توییتی در اواسط ژانویه در مورد تمایل به یک دروغ سنج تست ثابت کند که او “دروغ گفتن نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>