Brandi: براوو گفت: من به صحبت در مورد ‘RHOBH’ میان دنیس درام

صحبت کردن حجم. Brandi Glanville ادعا شده در چهار شنبه, مارس 25 که او شده است محدود توسط براوو و گفت: نه به بحث در مورد زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز در میان درام او با دنیس ریچاردز.

“من خواسته شده توسط @BravoTV به اقامت کردن رسانه های اجتماعی صحبت کردن در مورد زنان خانه دار” او توییتی در روز جمعه. “این تنها دلیل من در پاسخ به شما f—پادشاه hater c—ts! C—t صبر کنید برای باز کردن فصل.”

او اظهار نظر کرد: “Brandi Glanville كلیك كنید” پادکست میزبان, 47, ناودان ریچاردز 49 در حالی که تماشای season 10 premiere از RHOBH در اوایل این ماه dissing the Wild Things بازیگر نقش مکمل زن برای او چگونه درمان می شود یک پیشخدمت در مورد نوشیدنی سفارش در مارس 15 قسمت.

Brandi Glanville Says Bravo Told Her Not to Speak About 'RHOBH' After Denise Richards Drama
Brandi Glanville و دنیس ریچاردز. شاتر (2)

Glanville همچنین در پاسخ به طرفداران آن شب که خواست در مورد او ادعا می کند که او و ریچاردز تا به حال یک رابطه جنسی در گذشته است. وقتی پرسید که چگونه ریچاردز است که “در بستر” از نوشیدن و به Tweeting: و دیگر Brandi اشتباهات نویسنده پاسخ داد که او تا به حال “ارسال شده است قانونی STFU.” (Us Weekly تایید کرد که ریچاردز ارسال Glanville بس-و-دست برداشتن از نامه او را به توقف صحبت کردن در مورد او ادعا می کند از امر آن واقعی دختر درب بعدی نویسنده را رد کرده است.)

ما تایید کرد در ماه ژانویه که ریچاردز متوقف شد, فیلمبرداری, گروه صحنه RHOBH پس از برادر بزرگ مشهور آلوم آورده تا خود را از اتهام ارتباط در دوربین.

یک منبع گفت:” ما در آن زمان که Glanville قلاب تا با Starship Troopers بازیگر در بیش از یک مناسبت و حال و سکس با او, اما یکی دیگر از خودی به نام Glanville ادعا را “مضحک و بی پروا” و اصرار داشت که ریچاردز و همسرش, Aaron Phypersهستند “100 درصد تک همسری است.”

در حالی که ریچاردز در ابتدا “آن خندید” با توجه به منبع دیگر او می خواست “همه از آن فیلم گرفته شده را نشان می دهد.”

اما Glanville نشده حمایت از او ادعای ارسال در مورد داشتن “رسید” در ماه ژانویه و ارائه به یک دروغ سنج تست. در اوایل این ماه او ساخته شده بی ادب شوخی در مورد اتهام مجلس در مستی Cameo پیام به یک فن.

زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز پخش در Bravo چهارشنبه در 8 p. m. ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>