Boy Meets World را Friedle معذرت خواهی به Trina McGee برای نژادپرستانه اظهار


Will Friedle Apologizes to Trinia McGee for Racist Remark Boy Meets World
Will Friedle و Trinia McGee. شاتر (2)

Boy Meets World star, Will Friedle است عذرخواهی به او costar Trina McGee گذشته نژادی توهین او ساخته شده در حالی که فیلمبرداری نشان می دهد سال پیش.

McGee, 50, به نام او Boy Meets World castmates در یک سری از به تازگی مطرح توییتهایی ادعا کرد که او در مواجهه خصمانه محیط کار بر روی مجموعه ای از طنزهای تلویزیونی.

“به نام عمه Jemima در تنظیم طول مو و را تشکیل می دهند. به نام تلخ, سگ ماده, وقتی که من بی سر و صدا منتظر صحنه من به پایان تمرین بود که f نمايد تا بارها و بارها با توجه به قسمت های من شخصیت” او توییتی در ماه ژانویه است. “گفت:” این خوب بود از شما برای پیوستن به ما ” مثل یک غریبه پس از 60 قسمت.”

مک گی به تصویر کشیده آنجلا مور, عشق علاقه شان شکارچی (سوار قوی) و بهترین دوست توپانگا لارنس (Danielle Fishel). اگر چه مک گی نیست ذکر نام و در طول زمان از توییت او نازل شده در چهار شنبه, مارس 16 که Friedle, 43, یکی از مجرمین است.

Will Friedle Apologizes to Trinia McGee for Racist Remark Boy Meets World
Will Friedle و Trinia McGee در ” Boy Meets World.’ YouTube

“برای ثبت: Will Friedle, مرد مسئول عمه Jemima-دروازه عذرخواهی به من 22 سال پیش و دوباره روز پیش در یک در سه صفحه نامه” مک گی زیر نویس رجعت عکس از طریق Instagram دو بازیگران, بغل کردن, در مجموعه. “ما صحبت بیشتر بر روی آن و او اذعان کرد که او واقعا نبود آموزش کافی در اوایل بیست سالگی خود را به می دانم که او واقعا توهین به من. این باید و می تواند در یک لحظه آموزش برای همه است. برای همه مردم از همه نژادها و یا زمینه های مختلف. او منتقل کرده است به من چقدر این اتحادش را تغییر ادراک او از کمدی. و بشریت است.”

نیویورک بومی اضافه شده است که او نیز عذرخواهی به تاریخ من با رئیس جمهور دختر ستاره برای ساخت اظهارات عمومی “چرا که او شوخی از آمد و نه فقط دانستن نیست viciousness.”

McGee هنوز مشترک هویت از دیگر Boy Meets World costars او ادعا می کند درمان او unkindly. او اظهار داشت: در اخیر Instagram زندگی می کنند که او هنوز هم دوست دارم برای آنها را “حتی بدون گرفتن برخی از عشق است.”

Boy Meets World — که زد از سال 1993 تا 2000 در ABC — به دنبال Cory متیوز (Ben Savage), بهترین دوست خود شان دختر ورامين و برادر اریک به عنوان آنها پیمایش یو پی اس و فراز زندگی از دوران نوجوانی با راهنمايي معلم خود آقای Feeny (ویلیام دانیلز). آنجلا به نظر می رسد برای اولین بار در این سری در فصل 5 و بازیگران اصلی عضو تا زمانی که نشان می دهد تا پایان.

طنزهای را عاقبت Girl Meets World پخش در کانال دیزنی از سال 2014 تا 2017. سری به دنبال Cory و توپانگا دختر رایلی (Rowan Blanchard) و بهترین دوست او مایا (Sabrina Carpenter). برخی از اصلی Boy Meets World اعضای بازیگران — از جمله Friedle و McGee — همچنین به نظر می رسد نشان می دهد.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>