بوریس جانسون Coronavirus دروغ کشتن انگلیسی

LONDON, ENGLAND - APRIL 07: A woman holds up a banner with 'PPE' painted on outside St Thomas' Hospital on April 07, 2020 in London, England. Prime Minister Boris Johnson was transferred to the intensive care unit at St Thomas' Hospital after his coronavirus symptoms worsened last night. (Photo by Justin Setterfield/Getty Images)

یک زن دارای یک بنر با “PPE” نقاشی در خارج از سنت توماس ” بیمارستان در 7 آوریل سال 2020 است. در لندن, انگلستان.

عکس: جاستین Setterfield/گتی ایماژ

“بیمه خدمات درمانی نجات زندگی من هیچ سوال” بوریس جانسون گفت: در اوایل این ماه برای عموم ضمن تشکر از بریتانیا معشوق خدمات بهداشت ملی برای موفقیت درمان او را برای Covid-19 بیش از هفت روز در اوایل ماه آوریل. “این سخت است برای پیدا کردن کلمات برای بیان من بدهی” نخست وزیر گفت: نامگذاری چندین پرستاران و تشکر از دو نفر به طور خاص برای او ایستاده کنار تخت برای 48 ساعت در زمانی که “چیزهایی که می رفته یا راه است.”

جانسون سخنرانی که ممکن است او را امیدوار خواهد بود مورد تحسین قرار گرفته برای آن رحمت و شفقت خدمت به جای به عنوان یک یادآوری است که بیمه خدمات درمانی یک موفقیت است با وجود او. زمانی که اولین موارد Covid-19 در انگلستان تایید شد در اواخر ژانویه جانسون حزب محافظه کار دولت ادعا کرد که آن را آماده برای هر احتمال است.

که معلوم شده دروغ است. دولت در عدم ارائه کافی, دنده محافظ, که تا کنون منجر به مرگ حداقل 114 کارکنان مراقبت های بهداشتی در بریتانیا قابل پیشگیری بود. علاوه بر این دو جدا تحقیقات در حال حاضر نشان داد سطح بالا تلاش برای پوشش آن است.

در اوایل این هفته BBC Panorama نشان داد که دولت بریتانیا همه گیر ذخایر فاقد تجهیزات کلیدی از جمله لباسهای پشت بام ها سواب و کیسه های بدن. دولت بود و البته آگاه از این کسری بودجه و حتی پس از همه گیر آمار این کشور در سواحل انگلستان رهبران حاضر فرصت های متعدد به صورت فله-خرید PPE. زمانی که کمبود منابع آشکار شد به دولت سعی در مخفی کردن این مشکل توسط باد PPE اعداد, شمارش یک جفت دستکش به عنوان دو مورد از PPE.

یکی دیگر از بررسی توسط ساندی تایمز یک قطعا راست متمایل روزنامه متعلق به روپرت مرداک است که قبلا swooned بیش جانسون در تماس تلفنی با یک “راک استار” نشان داد چقدر معمولی نخست وزیر مواجه با این بیماری همه گیر. جانسون قلم پنج سطح بالا اضطراری جلسات به بحث در مورد این ویروس این روزنامه گزارش داد. او اصرار داشت در یک شیوه ای یادآور جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که جلسه توجیهی گزارش تواند به عنوان کوتاه که ممکن است. او رفت و در تعطیلات به املاک کشور حاضر به کار در تعطیلات آخر هفته و با حضور جمع آوری کمک های توپ.

او پس از تشکر از شما سخنرانی جانسون بازنشسته به Chequers از اسراف 16th قرن از 1500 هکتار مانور کاخ نخست وزیران که در آن او شد عکس, قدم زدن, زمینه, با, باردار, نامزد و خود را جک راسل تریر. (زن و شوهر نوزاد پسر متولد شده در روز چهارشنبه.) جهان در چنگال یک بحران بی سابقه اما انگلستان بود بدون یک رهبر.

جانسون NHS مراقبان در ضمن بازگشت به کار بلافاصله و هر روز گزارش جریان در خط مقدم سلامت کارگران مانند آنها که مجبور به مبارزه با این ویروس بسیار مسری بالینی ضایعات کیسه های پلاستیکی و پیش بند. آنها درخواست مدارس به کمک علم عینک. آنها تطبیق snorkels به عنوان ماسک ماسک. زمانی که اتحاد انگلستان بزرگترین خدمات عمومی اتحادیه افتتاح یک PPE هشدار خط تلفن آب گرفتگی شد با تماس از کارکنان مراقبت های بهداشتی که صحبت در مورد نیاز به خرید تجهیزات خود را.

از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که فوت کرده اند تا کنون یک, Abdul Mabud Chowdhury, مشاور اورولوژیست در لندن نوشته بود یک Facebook پست جذاب به جانسون برای محافظت از او و همکاران. “من امیدوارم که ما به طور پیش فرض با عنوان به این, حداقل, حمایت,” او نوشت: در مارس 18, پنج روز قبل از او در بیمارستان بستری شد.

جانسون مسئول مرگ او و مرگ از هر دیگر مراقبت های بهداشتی کارگران در کشور است.

اولین نشانه هایی که جانسون بود از عمق پدید آمده در اوایل این بیماری همه گیر. در حالی که تکرار که دولت “رهبری علم” به تازگی انتخاب نخست وزیر به نظر می رسید با هل دادن یک مشکوک “گله ایمنی” استراتژی امیدوار است که قرار گرفتن در معرض خواهد ساخت ایمنی در میان انگلیسی عمومی یک نتیجه است که خوشبختانه برای جانسون نیاز به هیچ عمل از خود دولت است. جلسات نخست وزیر و هیئت مشاوران علمی است که تلاش برای بی طرفانه اطلاع رسانی دولت پاسخ بر اساس علم حضور داشتند توسط خود مشاور ارشد. مشاور گفته شده است که شرکت فعال داشت و در نتیجه تضعیف بی طرفی از این روند و افزایش نگرانی عمومی است که تصمیم گیری ساخته شده بودند را با توجه به اهداف سیاسی و نه علمی ،

در حالی که جانسون در مورد علم, اقدامات او بودند کسانی که از یک مرد معتقد است که او و با پسوند کشور او led دارای توانایی های جادویی برای فرار از یک بیماری بود که به ارمغان آورد بسیاری از نقاط جهان از جمله کشورهای همسایه مانند فرانسه و اسپانیا و ایتالیا را به زانو در.

در فوریه, مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داده بود که برای جدی ترین موارد Covid-19 سلامت کارگران خواهد نیاز به حدود 20 مجموعه از PPE در هر بیمار در هر روز. جانسون دولت داده شد به عنوان بسیاری به عنوان سه فرصت برای شرکت در یک کشور اتحادیه اروپا طرح به صورت فله-خرید PPE. آن را انتخاب کنند. در واقع مقامات بریتانیا حمل بیش از 200 ، 000 واحد از PPE به چین و پس از آن دروغ در مورد انتخاب را برای شرکت در اتحادیه اروپا طرح این ادعا که آنها تا به حال “از دست رفته ایمیل” با وجود داشتن با حضور در جلسات در مورد کسب. در یک مصاحبه تلویزیونی Johnson, صحبت کرد, چگونه یک استراتژی برای مقابله با رمان coronavirus می توان به “آن را در چانه.”

در اوایل ماه مارس جانسون و نامزدش با حضور راگبی. او در ملاقات با بیماران بیمارستان برخی از آنها گفت: ممکن است تا به حال Covid-19. او bragged در مورد تکان دادن دست خود را.

LONDON, ENGLAND - MARCH 07: Prime Minister Boris Johnson congratulates England captain Owen Farrell on the Triple Crown during the 2020 Guinness Six Nations match between England and Wales at Twickenham Stadium on March 7, 2020 in London, England. (Photo by Charlotte Wilson/Offside/Offside via Getty Images)

نخست وزیر بوریس جانسون تبریک کاپیتان تیم ملی انگلستان اوون فارل در تاج سه گانه در طول سال 2020 گینس شش کشور مسابقه بین انگلستان و ولز در Twickenham ورزشگاه در مارس 7, 2020, در, لندن, انگلستان.

عکس: شارلوت Wilson/آفساید via Getty Images

در ماه مارس در کره جنوبی و تایوان و حتی کشورهای هند مانند کرالا بود و نشان داد که چگونه جوامع دموکراتیک کار سرسختانه می تواند با استفاده از یک گروه اختصاص داده های سازمان بهداشت جهانی تایید شده, برنامه, تماس, ردیابی, تست و انزوا حاوی ویروس است. برخی از کارشناسان گفت که با توجه به چه مدت آن را ممکن است به منظور توسعه یک واکسن — زمانی که پنج سال شاید — این برنامه تنها راه واقعی رو به جلو است. نیوزیلند Jacinda آردن و آلمان آنگلا مرکل نیز از این ابزار در اوایل; اقدام به سرعت آنها زندگی را نجات داد.

این کشورها موفق اقدامات ارائه شده به جانسون در یک صفحه گرامافون. انگلستان سر شروع به بیش از بسیاری از دیگران — تا آنجا که نه هفته با توجه به یک متخصص و یا زمان بین انسان به انسان ویروس انتقال بودن تایید در چین و انگلستان برای اولین بار شناخته شده مورد انتقال محلی در مارس 29. اما مشغول بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا در ژانویه 31, Johnson نادیده گرفته و هر هشدار و حیف و میل از هر فرصتی برای محافظت از کشور خود را. متولد و پرورش به این ایده است که او استثنایی بود او در معرض خطر خود را همراه با میلیون ها نفر از انگلیسی ها بسیاری از آنها imbibed خود تفکر جادویی.

در مارس 16, سازمان از چهار روز Cheltenham, جشنواره اسب مسابقه رویداد ذکر شده Johnson حضور در بازی راگبی در اوایل ماه است که به عنوان دلیل برای رفتن پیش با رویداد خود را و اشاره کرد که “دولت هدایت است برای کسب و کار کشور را همچنان به عنوان معمول است.” مسابقه جذب حدود 250000 نفر در طول چهار روز بسیاری از آنها پس از آزمایش مثبت برای ویروس. این بیمارستان در گلاسترشر شهرستان که در چلتنهام واقع شده است و در حال حاضر در میان سخت ترین ضربه در کشور است.

دولت همچنین در سمت چپ مرزهای باز اجازه می دهد پرواز از ایتالیا و چین و ایالات متحده بدون هیچ گونه قرنطینه محدودیت تا اواخر این ماه پس از بسیاری از کشورهای دیگر آغاز شده بود به قرنطینه ورود. در جانسون دیده بان انگلستان سرسام آور است به عنوان مثال از چه نکنید.

افزایش مرگ و میر در انگلیس که برای آن جانسون است که شخصا مسئول باعث می شود آن را غیر ممکن است به این باور هر چیزی که او می گوید در حال حرکت رو به جلو است. به باور او می تواند به معنای به خطر انداختن زندگی خود و زندگی شما عزیزان. در صورت عدم وجود اعتماد رهبری و مردم هستند که مجبور به تصمیم گیری های حیاتی به تنهایی. این مبارزه روزانه در حال وقوع است در این میان یکی دیگر از فاجعه — اقتصاد بود که در حال حاضر به شدت آسیب دیده و به عنوان یک نتیجه از مبارزه با تروریسم در اروپا در حال حاضر در حال فرو ریختن با توجه به همه گیر.

اقتصاد بریتانیا را کوچک 6.8 درصد به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس و آن را به مدت سه سال به بهبود می یابند. با وجود این, انگلستان ارشد مبارزه با تروریسم در اروپا با ایران را روشن ساخته است که او نمی خواهد به دنبال یک فرمت در 31 دسامبر آخرین مهلت برای رسیدن به یک توافقنامه تجاری با اتحادیه اروپا. اگر هیچ توافق رسیده است این کشور مجبور خواهد شد به بازگشت به سازمان تجارت جهانی از نظر ساخت آن در قبال تعرفه ها و کنترل مرز است که بیشتر فشار اقتصاد است.

این چیزی است که بریتانیا بیمار می تواند استطاعت. تنها سه هفته پس از مستند در سراسر کشور آغاز شد و در 23 مارس بیش از 1.5 میلیون انگلیسی ها بودند در مواجهه با ناامنی غذایی, با توجه به مطالعه; این رقم شامل 53 درصد از بیمه خدمات درمانی کارگران است. این مطالعه همچنین گفت که 830,000 کودکان می تواند رفتن بدون رایگان وعده های غذایی مدرسه که بر روی آنها تکیه کرد چرا که دولت تا به حال موفق به نگه داشتن و در عین حال یکی دیگر از وعده — تغذیه کودکان در طول مستند.

LONDON, UNITED KINGDOM - SEPTEMBER 06: Thousands of nurses attend a Royal College of Nursing (RCN) rally in Parliament Square to protest against the pay restraint and urge the Government to scrap the 1% pay cap on nursing pay on September 06, 2017 in London, England. PHOTOGRAPH BY Wiktor Szymanowicz / Barcroft Images London-T:+44 207 033 1031 E:hello@barcroftmedia.com - New York-T:+1 212 796 2458 E:hello@barcroftusa.com - New Delhi-T:+91 11 4053 2429 E:hello@barcroftindia.com www.barcroftimages.com (Photo credit should read Wiktor Szymanowicz / Barcroft Media via Getty Images / Barcroft Media via Getty Images)

هزاران نفر از پرستاران حضور در یک کالج سلطنتی پرستاری تجمع در میدان پارلمان در اعتراض به پرداخت خویشتن داری و اصرار دولت به قراضه 1 درصد پرداخت کلاه پرستاری پرداخت در سپتامبر 6, 2017, در, لندن, انگلستان.

عکس: ویکتور Szymanowicz/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

بحران کنونی شده است یک دهه در ساخت. جانسون و حزب محافظه همکاران باید سال ها وقت صرف تضعیف بیمه خدمات درمانی با این بهانه از اجرای برنامه های ریاضتی به قطع حقوق و کاهش مزایای هنگامی که در واقع آنها به نظر می رسد شده اند در تلاش برای فشار به این کشور نسبت به آمریکا به سبک خصوصی سیستم مراقبت های بهداشتی.

در سال 2011 پنج حزب محافظه اعضای مجلس سه نفر از آنها در حال حاضر وزیران در جانسون دولت منتشر جزوه دفاع از خصوصی سازی. با توجه به یک نگهبان بررسی شرکت های خصوصی داده شد قرارداد به ارزش £15 میلیارد در حدود 18 میلیارد دلار یک پرش از 89 درصد از سال 2015. در این سال که به دنبال جانسون سلف Theresa May, اوراق, پرستاری, کمک های مالی است که کمک به پرستاران با مطالعه و هزینه های زندگی و رد حقوق و دستمزد را افزایش می دهد, رای گیری برای حفظ پرستاران با حقوق کمتر از نرخ تورم است. جانسون و تقریبا هر عضو دیگر حزب محافظه کار رای دادند با مه و تشویق پس از رای اعلام شد. ممکن است توضیح داد: این تصمیم به یک پرستار که به گفته او به طور معمول بدون خونریزی است: “وجود ندارد سحر و جادو درخت پول ما می تواند لرزش.”

در سال 2016 از حزب محافظه کار به رهبری مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم مسموم جو برای شهروندان اتحادیه اروپا در انگلستان به طوری که بیش از 11 ، 000 مهاجر بیمه خدمات درمانی کارگران از جمله 4,763 پرستاران رفت و برگشت به خانه. “این خدمات بهداشت ملی و نه بین المللی خدمات بهداشت” مت, Hancock, Johnson سلامت وزیر sneered در توییتر در زمان. نتیجه هنکاک shortsightedness نازل شده در ماه گذشته, زمانی که او کاهش یافته بود به التماس بازنشسته سلامت کارگران از جمله کسانی که در 70s و 80s که بیشتر در معرض این ویروس به بازگشت به کار به افزایش تعداد کارکنان. (Hancock قرارداد coronavirus مارس.) یکی از اورژانس بيمارستان او کمک کرد تا به مقابله با Covid-19 باقی مانده است تا حد زیادی خالی برای کمبود پرسنل پرستاری.

جانسون برای بیرون رفت از راه خود را به ستایش دو مهاجر پرستاران که برای مراقبت از او در حالی که او بیمار یکی از نیوزیلند و دیگر از پرتغال. یک طرح جدید با هدف افزایش تعداد کارکنان در طول بحران خارجی اجازه می دهد تا پزشکان و برخی از آنها زندگی می کنند به عنوان پناهنده در انگلیس برای پیوستن به بیمه خدمات درمانی, اما تنها به عنوان حمایت از کارکنان نه به عنوان پزشکان حتی اگر آنها به طور کامل واجد شرایط بازگشت به خانه.

و این بار محافظه کاران پیوسته undercutting ملی پزشکی ذخایر کاهش ارزش آن تقریبا 40 درصد در سه سال نیز در حالی که خصوصی سازی مدیریت آن است. آخرین تمرین برای یک بیماری همه گیر در سال 2016 پیش بینی کرده بود که خدمات سلامت را به سقوط به گفته ساندی تایمز بررسی است. در سال است که به دنبال این روزنامه در گزارش “آماده سازی برای هیچ-مقابله Brexit مکیده همه خون از بیماری همه گیر برنامه ریزی است.”

مرگ و میر در انگلستان می ایستد در 26,771 به عنوان از آوریل 30 با توجه به دولت است. (آمار رسمی در حال حاضر به حساب مرگ و میر در خانه های خصوصی و خانه های پرستاری نه تنها در بیمارستان ها.) یک بار مالی تجزیه و تحلیل داده ها از دفتر آمار ملی انگلیس نشان داد که قبل از آن آمار و ارقام نمی حساب برای این شماره های اضافی و که از هفته گذشته با توجه به کاغذ واقعی تعداد مرگ و میر بود و نزدیک به 41,000.

آن را وسوسه انگیز به این باور است که جانسون قلم مو با این ویروس به او آموخت فروتنی یا این که تحقیقات باید خجالت او را به انجام کار خود را. اما برخی از بیمه خدمات درمانی کارگران نبودند خود را تحت تاثیر قرار عبارات قدردانی است.

“این فوران احساسات کمک می کند تا دولت براق بیش از کمبود” یک کارگر بهداشت به بی بی سی گفت. “تماس با ما قهرمانان فقط باعث می شود آن را OK زمانی که ما می میرند.”

روز دوشنبه پس از سه هفته دور جانسون بازگشت به کار. در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج 10 خیابان داونینگ او در خود تبریک خلق و خوی صحبت از “واقعی نشانه در حال حاضر که ما در حال عبور از اوج.” این اعداد نشان می دهد در غیر این صورت و وجود تنها یک گذر ذکر است از PPE.

به عنوان انگلستان تلفات را تهدید می کند به بدترین در اروپا واقعا وجود دارد تنها یک انتخاب است. بوریس جانسون باید عذر خواهی استعفا و اجازه دهید یک رهبر واقعی را به اتهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>