بوریس جانسون رفت و از بزرگ-شهر شهردار به رهبر ملی. مایک بلومبرگ نمی تواند.

در اکتبر 2015 بوریس جانسون پس از آن شهردار لندن و مایک بلومبرگ سابق خود شهر نیویورک همتای نشسته روی صحنه در یک کنفرانس در لندن و خواند یکدیگر را ستود.

“من باید بگویم که چقدر هر زمان شهردار — و بسیاری از شهرداران در اینجا امروز — مدیون به شما برای آنچه شما انجام داده ام, رهبری, شما نشان داده ایم” جانسون گفت. وی با تمجید بلومبرگ است ممنوعیت سیگار کشیدن در برخی از اماکن عمومی در نیویورک; بلومبرگ گفت جانسون در حال انجام یک “کار بزرگ” با سیاست های ترافیک در لندن است. به سمت پایان بحث مدیر Walter Isaacson, خواسته مردان در مورد گسترده پیشنهادات که آنها را اجرا بالاتر ، زمانی که بلومبرگ گفت: نبود برنامه ریزی در راه اندازی یک پیشنهاد ریاست جمهوری — از آنجا که او گفت: او نمی خواهد برد — Johnson mimed یک بی اعتقاد بیان و mouthed “چرا نه؟” او سعی کرد به تجمع مخاطبان: “چه کسی فکر می کند مایک می تواند پیروز شود؟” فریاد حمایت از آینده بود. “آنها” جانسون اطمینان بلومبرگ از مخاطبان است. “بیا!”

به عنوان شهرداران آنها کاملا مشابه است. “آنها مشترک این کنجکاوی از داشتن شده است به انتخاب مستقیم شهرداران از بسیار بزرگ جهانی شهرستانها. است که در یک باشگاه کوچک در واقع, واقعا وجود دارد تنها دو نفر از اعضای آن در Anglosphere. … به عنوان شهردار, آنها به طور گسترده در آمد از همان ایدئولوژیک نظر” تونی Travers, یک متخصص در شهرداری سیاست در مدرسه اقتصاد لندن می گوید. آنها هر دو نرم افزار-کسب و کار و نرم افزار-توسعه و برش با خط تیره از محیط زیست و اجتماعی لیبرالیسم. هر دو ایستاده بود در محافظه کار بلیط در لیبرال معروف شهرستانها و برنده.

هر دو بلومبرگ و جانسون را پس از آن اجرا به صورت ملی در زمانی که مرکز سیاسی گرانش در کشورهای متبوع خود منتقل شده بود به سمت “چپ پشت” مناطق دور — فرهنگی, اقتصادی, و گاهی از لحاظ جغرافیایی از شهرهای بزرگ آنها یک بار منجر شده است. در حالی که جانسون قادر به تغییر سیاست خود را به جای که بلومبرگ بود. جانسون بازی بخش بزرگی در موفقیت Brexit مبارزات انتخاباتی 2016 (من در مقابل مبارزات انتخاباتی به جانسون); پس از او نخست وزیر شد, برگزار شد و بر روی قدرت با thumping انتخابات سال گذشته است. بلومبرگ پیشنهاد برای ریاست جمهوری, در مقابل, در حال حاضر بیش از پس یک فقیر فوق العاده سهشنبه عملکرد که تنها پیروزی در آمد در ساموآ آمریکا وجود خود تایتانیک تبلیغات هزینه های سراسر نقشه سیاسی.

روشن وجود دارد تفاوت بین زمان سیاست آمریکا و انگلیس لرزه realignments ناشی از Brexit رئیس در میان آنها است. و حتی به عنوان شهرداران وجود دارد تفاوت های عمیق بین مهر و جانسون — حداقل نه سیاسی ، “جانسون است که به مراتب با تجربه تر بلندگو و تلویزیون مجری و نمی توانست ساخته شده از ظروف سرباز یا مسافر بلومبرگ ساخته شده اخیر بحث” اندرو Gimson جانسون شرح حال می گوید. و در حالی که بلومبرگ ساخته شده است یک امپراتوری کسب و کار جانسون پس از ترک مشاوره مدیریت کار پس از یک هفته از آنجا که او گفت: “من نمی توانستم نگاه سربار طرح از یک رشد سود ماتریس و اقامت آگاه است.” اخیرا جانسون گفته گفت: در پاسخ به بخش خصوصی نگرانی در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا, “fuck کسب و کار.”

اما در جایی که جانسون شده است قابل ملاحظه ای موفق در ریختن خود شهری تصویر — در بخشی به دلیل تمایل خود را به افراط nativism — بلومبرگ نتونست قابل مقایسه تحول است.

2015 کنفرانس بود حداقل چهارم مناسبت که جانسون به عنوان شهردار تشویق بلومبرگ به اجرا برای رئيس جمهور. او یک بار به نام بلومبرگ “دین ما حرفه ای است.” در یک دست ناخوانا توجه داشته باشید ارسال شده در 2015 Johnson, ستایش بلومبرگ است “, انرژی, پویایی, فن آوری, خوش بینی و می تواند روح” و اضافه کرد که همه او می خواست به انجام “یک بخش از آن روان zap, بطری آن و رها کردن آن در جایی در لندن است.” در مناسبت بلومبرگ بازگشت چنین تعارف.

هنگامی که جانسون اولین شهردار لندن در سال 2008 بلومبرگ یکی از سیاستمداران برای اولین بار تماس بگیرید و به او تبریک می گویم. او در سفر خود به لندن در عرض یک هفته جانسون در حال سوگند یاد کرد. جلوتر از زمان و منابع به تلگراف گفت, یک روزنامه انگلیسی که جانسون با استفاده از به کار به عنوان یک روزنامه نگار که این دیدار را “نقش کلیدی در تعریف دولت جانسون” — هر دو در شرایط سیاست و چون جانسون می خواست به تقلید از بلومبرگ موفقیت به نمایندگی از حزب محافظه کار در شهرستان لیبرل.

پس از اوایل دوره هرج و مرج جانسون در آغوش مشابه سبک مدیریتی است که از بلومبرگ ، واگذاری بسیاری از شهرداری توابع به نمایندگان هر چند شاید به دلایل مختلف به بلومبرگ است. “من فکر می کنم در بلومبرگ مورد است که می شده اند چرا که به عنوان بازرگان, شما باید قادر به انتخاب مردم خوب و نماینده” Travers می گوید. جانسون در مقابل هرگز به نظر می رسید به عنوان علاقه مند در آجیل و پیچ و مهره از حاکم. “بوریس است نه یک توهم است,” Travers می گوید. “او یک, سیاسی, سیاستمدار و نه چیزی بیشتر.”

هنوز هم مربوطه tenures دیدم سیاست شباهت برخی از آنها آغاز شده با بلومبرگ که شش سال و نیم قبل جانسون. برخی اما نه همه: جانسون به شدت دفاع و پشتیبانی “بوریس دوچرخه” چرخه-در اینجا طرح (او راه اندازی آن و مترادف با آن حتی اگر سلف خود در ابتدا برنامه ریزی شده آن); سال بعد بلومبرگ راه اندازی یک ابتکار مشابه در نیویورک است. از طریق سال های شهرداران صحبت از داشتن تحت تاثیر هر یک از دیگر در پروژه های دیگر از جمله در اطراف داوطلب شهری و فضای سبز.

هر دو شهرداران پناه وسواس با توسعه عواقب گم می شود. در بلومبرگ دیده بان تقریبا 40 درصد از نیویورک بود rezoned; در میان چیزهای دیگر او نظارت سریع gentrification قبلا قطعات صنعتی از بروکلین و یک محله بازسازی طرح در Willets نقطه ملکه که در معرض خطر آن منطقه کار-کلاس, اتومبیل, تعمیر میباشد. جانسون برای خود ساخته بحث برانگیز عمومی آثار و غرق بیش از 50 میلیون دلار از پول به یک “باغ پل” در طول رودخانه تیمز که هرگز ساخته شده است.

مانند بلومبرگ Johnson تایید توقف-و-frisk سیاست به عنوان شهردار. (او نظارت اندکی گسترش نیروی پلیس لندن با وجود تیز ملی کاهش در پلیس شماره.) به طور گسترده تر در هر دو سمت چپ با شهرت در محافل مترقی حداقل — برای علاقه کسب و کار بزرگ و غنی بیش از شهرستانها خود را’ نیازمندترین افراد ساکنان. نیویورک و لندن بودند شکل البته با گسترده تر نیروهای جهانی سرمایه و نه صرفا توسط بلومبرگ و جانسون. اما به عنوان Travers آن قرار می دهد شهرداران “فقط آنها را در آغوش گرفت.”

این هیچ حادثه ای است که مهر و جانسون مربوطه جانشین بیل د Blasio و صادق خان زد بر روی سیستم عامل های برجسته کسانی که در حال پشت سر گذاشته شد با نابرابری. (هر چند خان و بلومبرگ هستند و قبل از بلومبرگ کاهش یافته خان نشان داد که او می خواهم برای دیدن بلومبرگ در مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.)

در سال 2015 به عنوان جانسون نزدیک شدن پایان تصدی خود به عنوان شهردار لندن, شایعات عجیب و غریب شروع به گردش در مطبوعات که بلومبرگ ممکن است سعی کنید و اجرا به جای او در محافظه کار بلیط. (بلومبرگ افتخاری شوالیه امپراتوری بریتانیا و لندن به نام خود را “خانه دوم” خود قابل توجه مالی و سرمایه گذاری در انگلستان, حزب, منابع گفته اند می تواند سریع ردیابی یک پیشنهاد برای شهروندی.)

در یک Facebook پست جانسون نوشت که ممکن است وجود دارد چیزی در شایعات — و گفت که اگر آنها او را تایید کند. “تنها یک راه وجود دارد برای تحصیلات تکمیلی به سمت بالا از موقعیت شهردار نیویورک” جانسون نوشت: “و این است که برای تبدیل شدن به رهبر از یک شهر است که به دست آورد و موقعیت خود به عنوان بزرگترین بر روی زمین است.”

از آن پس جانسون موفق به فارغ التحصیل به بالاتر ، چرا می تواند بلومبرگ نه رسیدن به یک قابل مقایسه با شاهکار ؟ منتقدان جانسون می گویند او همواره سیاسی آفتاب پرست با عقاید واقعی مایل به می گویند چیزهای مختلف برای مخاطبان مختلف برای به دست آوردن و حفظ قدرت; هیچ تناقض در جانسون نسبتا لیبرال شهردار لندن و سپس یک illiberal نخست وزیر از جمله منتقدان می گویند چون هر دو موقعیت در یک نما. بلومبرگ مناسب نیست در همان رده. “آنها در مقابل طیف سیاستمداران” سونیا Purnell, شرح حال یکی دیگر از جانسون می گوید. “بلومبرگ کاملا خشک و فن های … مدیریتی. جانسون نمی توانید یک ناپدید غرفه — اجازه دهید به تنهایی یک شهر و خدای ناکرده یک کشور در برخورد با بحران های متعدد — اما او حیرت انگیز هدیه ای برای ارتقاء خود.”

“من جذابیت اگر شما خواهد شد این است که من بگویم چه من اعتقاد دارم — و آن را انجام دهد. متاسفانه برخی از مردم نمی خواهم که” بلومبرگ گفت: در سال گذشته با نوعی جذابیت.

وجود دارد دیگر جنبه های Johnson اخیر تحول — از جمله ضربه زدن به nativist ضد مهاجر احساسات در میان بخش از رای دهندگان — که نیست در دسترس به بلومبرگ. برای شروع او به دنبال به اجرا در دموکراتیک بلیط. “آن را فقط نمی خوای اتفاق می افتد در سطح ملی برای کسی مثل من شروع به جایی که من هستم مگر اینکه من مایل به تغییر همه من انداز” بلومبرگ با دقت پیش بینی در سال 2019. و بر خلاف جانسون که به مدت طولانی بخشی از یک ناب انگلیسی, عجیب و غریب, Bloomberg نام مترادف با مالی امپراطوری رسانه ای و بین المللی انسان دوستی.

هنوز بخش بزرگی از جانسون موفقیت در برنده شدن بیش از رای دهندگان در شمال انگلستان که به طور سنتی به حمایت احزاب چپ. در ایالات متحده بیش از حد آن را نه فقط حق که دیده می شود یک واکنش در برابر این نوع از نئولیبرالی شهری محور سیاست جانسون و بلومبرگ تمرین به عنوان شهرداران. هر دو بال از حزب دموکرات به دنبال یک نامزد ریاست جمهوری است که می تواند درخواست تجدید نظر به حومه و روستایی “heartland” رای دهندگان که احساس بیگانگی از big-city سرمایه داری حتی اگر آنها مخالف چگونه به انجام این کار است. بزرگ-شهر آشکارا طرفدار کسب و کار توهم نیست این لایحه مناسب.

که در آن Johnson ریختن سیاسی خود پوست برای مطابقت با احساسات از جمله بلومبرگ از تلاش یک استراتژی جایگزین برای صرف هر چه آن را در زمان را به نفع قدرت بدون اساسا بازسازی تصویر خود را و یا پلت فرم (خود را به راحتی به پایان رسیده عذرخواهی برای توقف-و-frisk وجود). به عنوان یک نامزد بلومبرگ بارها و بارها تاکید خود شهرداری ضبط و فضائل فن سالاری — حداقل نه در یک کوروناویروس با مضمون آگهی تا لباس پوشیدن و به عنوان یک faux آدرس ریاست جمهوری به ملت.

روشن نیست اگر مهر و جانسون هنوز هم صحبت کنید. (انتخاب ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی قبل از آن خورده نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.) اما بلومبرگ قطعا در زمان نمایش کم نور جانسون پست-شهرداری pivot — عمدتا به دلیل Brexit که بلومبرگ یک بار به نام “احمقانه ترین چیزی که هر کشور تا کنون انجام شده است.”

در مصاحبه با بریتانیا روز شنبه بار در سال 2018 بلومبرگ خواسته شده بود در مورد جانسون و سرش را تکان داد. “زمانی که او شهردار ما صرف مقدار زیادی از زمان با هم” بلومبرگ گفت. “من نمی دانم که چگونه او رفت تا دیوانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de