دیوار مرزی ساخت و ساز مجموعه ای برای شروع نزدیک گورستان های تاریخی در جنوب تگزاس 88801100011088 دولت The Trump administration ترامپ زمین ساخت یک دیوار مرزی فولادی و بتنی ۱۸ فوتی را در کنار قدیمی ترین کلیسای پروتستان در تگزاس جنوبی و دو گورستان تاریخی شکسته است که بخشی از فصل مهم و در عین حال کمی شناخته شده در تاریخ برده داری و راه آهن زیرزمینی است. کنگره گورستان الی جکسون و کلیسای جکسون رنچ و گورستان را از ساخت دیوار مرزی در لایحه تخصیص بودجه سال ۲۰۲۰ معاف کرد، اما دولت انتخاب کرده است که با ساخت دیوار در آنجا به هر حال پیش برود، دامن زدن به قصد کنگره و «پیروی ن کردن از روح قانون» به گفته نماینده ایالات متحده هنری کوئلر، دی لاردو که زبان حفاظت از سایت ها را تألیف کرده است. کلیسا و گورستان ها بخشی از یک شهرک دامداری هستند که در سال ۱۸۵۷ توسط ناتانیل جکسون، صاحب مزرعه سفید پوست و ماتیلدا هیکز، برده سابق، به همراه فرزندان بالغ این زوج، بستگان شان و ۱۱ برده آزاد شده تأسیس شد. جکسون ها به بردگان فراری در شهر کوچک فار در نزدیکی مک آلین تگزاس پناه دادند و به کشتی گرفتن آن ها در آن سوی رودخانه به آزادی در مکزیک کمک کردند، جایی که برده داری لغو شده بود.در سه سال گذشته سیلویا رامیرز از نوادگان خانواده جکسون و برادرش دکتر رامیرو رامیرز و همچنین بستگان دیگر خانواده های دفن شده در این دو گورستان برای نجات سایت هایی که در کمیسیون تاریخی تگزاس ثبت شده اند، اعضای کنگره را لابی می کنند. در مارس ۲۰۱۹ خانواده رامیرز با دیگر ساکنان مرزی و مدافعان در دادخواستی علیه دولت پیوستند تا ساخت دیوار را از آزار یا تخریب گورستان ها باز دارند. رامیرز می گوید: «ما طرح دعوی کردیم و بعد خبر خوبی در مورد معافیت گرفتیم.» “و ما امیدوار بودیم که این بدان معنی است که اموال لمس نمی شود.” با این حال ، Ramírez گفت که او و دیگران نگه داشته چشم نزدیک در گورستان ها و کلیسا ، تماشای هر گونه نشانه ای از ساخت و ساز با شروع در منطقه است. او گفت: ما ناظر و هوشیار بوده ایم. “چون دولت چیزی به ما نمی گوید.”
بدترین ترس های آن ها زمانی به حقیقت پیوست که یکی از اعضای خانواده متوجه ماشین آلات سنگینی شد که در نزدیکی گورستان ها صحنه سازی شده بود.
در دو هفته اخیر، او گفت، بدترین ترس های آنها به حقیقت پیوست، زمانی که یکی از اعضای خانواده متوجه ماشین آلات سنگینی شد که در نزدیکی گورستان ها و swaths بزرگ زمین در نزدیکی که بولدوزد و پاکسازی شده بود، صحنه سازی شده بود. رامیرز که نگران بود از وکیل شان سارا برت وکیل عدالت زمین خواست تا با دولت تماس بگیرید. برت گفت که او یک پاسخ ایمیل در روز دوشنبه ۱۷ اوت از وزارت دادگستری دریافت کرد و گفت که ساخت و ساز “در دو هفته آینده” آغاز خواهد شد. وزارت دادگستری نوشت که دیوار از هیچ یک از دو گورستان عبور نمی کند، برت گفت، اما بر روی لوی ساخته خواهد شد که به دو گورستان و در زمینی که از صاحبان خصوصی به دست می آید، توهین می کند. بر اساس این ایمیل، دولت «تقریباً روند اکتساب زمین را به پایان رسانده بود.» با وجود این تضمین ها، برت گفت که دولت طرح نهایی شده ای را به اشتراک گذاشته یا با خانواده رامیرز و دیگر زمین داران در مورد چگونگی تاثیر دیوار بر گورستان ها، کلیسا و چند خانه در نزدیکی آن صحبت نکرده است. از بزرگترین نگرانی منطقه اجرای 150 فوت است که اجرا می شود در کنار دیوار، که متشکل از یک جاده تمام آب و هوا، برج های سبک، دوربین ها، و فن آوری های دیگر است. گورستان الی جکسون از لوی حمایت می کند، در حالی که کلیسای جکسون رنچ و گورستان حدود ۱۰۰ فوت فاصله دارد. سیلویا رامیرز گفت که با یک رابط گمرک و حفاظت مرزی آمریکا در مورد منطقه اجرای آن تماس گرفته است و او به او گفت که دولت در حال بررسی یک منطقه اجرای کاهش یافته در منطقه گورستان ها است. اما رامیرز گفت که چیزی رسمی ندیده است.  و او نگران کندن و ماشین آلات سنگین در اطراف محل های دفن قدیمی است، که بسیاری از آنها، با توجه به سن شان، هیچ سنگ سر یا نشانگری ندارد. او گفت: «فکر کردن به آن وحشتناک است.» “و به هر دلیلی، آنها فقط حاضر نیستند اطلاعات را با ما در میان بگذارند.” CBP به درخواست های مربوط به اظهار نظر از رهگیری پاسخ نداد….

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>