گشت مرزی حمله نظامی حمله از مرز کمک های انسان دوستانه به اردوگاه

پنهان ایالات متحده ماموران مرزبانی در وسایل نقلیه زره پوش با راه اندازی یک شب حمله کمک های انسان دوستانه به اردوگاه در جنوب آریزونا در روز جمعه. عوامل پستی بسته داوطلبان دست خود را پشت فریاد زد: آنها را با تفنگ مطرح و مصادره تلفن های همراه خود را به عنوان به خوبی به عنوان سازمان مدارک پزشکی. حداقل دو هلیکوپتر ماند بالاتر از کمپ و یک خدمه فیلم مستند عملیات بر روی زمین است. عوامل منتقل شده از طریق اردوگاه سازه و بازداشت بیش از 30 تن از مهاجران مستند نشده بودند که تحت درمان پس از کوه پیمایی از طریق بیابان در وسط موج گرما.

انسانی گروه بیشتر مرگ و میر یک سازمان مبتنی بر ایمان از توسان معتقد است این عملیات ها که به احتمال زیاد بخشی تلافی بخشی خشونت شیرین کاری تبلیغاتی است. این حمله مشخص دومین بار در دو سال است که گشت مرزی فرود در یکی از بیشتر مرگ و میر’ کمک های اولیه ایستگاه بلافاصله پس از این گروه منتشر شده که مواد بازیگران منفی نور در مرز اجرای آژانس.

“آنها شروع به نورد در زمانی که خورشید در حال غروب بود, حمله به اردوگاه هنگامی که آن را تاریک بود و بسیاری بیشتر ترس و هرج و مرج است.”

روز چهارشنبه گروه به اشتراک گذاشته شده اسناد و مدارک مورد ملاحظه ای مشابه حمله در همان کمپ سه سال پیش است که نشان داد گشت مرزی ملی اتحادیه تقاضاهای مصرانه برای سرکوب بیشتر مرگ و میر. در روز پنج شنبه کمتر از 24 ساعت پس از اسناد ارسال شده آنلاین گشت مرزی وارد اردوگاه بدون حکم و در زمان مستند نشده زن را بازداشت کرده است. آژانس پس از آن محاصره محل و راه اندازی یک ایستگاه بازرسی به بازداشت و جستجو داوطلبان به عنوان آنها آمد و رفت. این اردوگاه باقی مانده احاطه شده تا روز جمعه حمله.

مونتانا تیمز که در جمع آوری حساب از بازداشت داوطلبان در توصیف این عملیات به عنوان یک نظامی نشان می دهد که نیروی ویژه همان گشت مرزی تاکتیکی تیم که به تازگی اعزام به سرکوب تظاهرات در پورتلند اورگان است. با توجه به تامس است که هیچ مرگ و میر بیشتر داوطلب در هنگام ماموران وارد اردوگاه در Arivaca آریزونا حدود 10 مایلی شمال مرز آنها ادعا کرد که آنها تا به حال یک حکم اما حاضر به آن را نشان می دهد. “آنها بسیار به شدت رو مردم وجود دارد و سپس سطل آشغال اردوگاه” تامس گفت: رهگیری شنبه. در علاوه بر این به هواپیما معلق در هوا بالاتر از کمپ داوطلبان گزارش استفاده از حداقل دو دوجین مشخص شده و بینام و وسایل نقلیه ATVs و نفربر زرهی.

برخی از این عوامل نگاه به اعضای گشت مرزی را BORTAC تیم همان تکاور-سبک واحد است که فیلم برداری شد که معترضان به بینام اتومبیل در پورتلند داوطلبان گفت: — عکس از حمله ظاهر می شود تا از کسانی که ادعا می کند. با توجه به تامس اعضای واحد تاکتیکی خود را مطرح تفنگ و فریاد زد داوطلبان در حالی که آنها zip-گره خورده است. تصمیم به صبر کنید تا زمانی که شب هنگام برای انجام عملیات احساس عمدی و تولید “تروما غیر ضروری” برای مهاجران دریافت مراقبت و داوطلبان یکسان تامس گفت: “آنها شروع به نورد در زمانی که خورشید در حال غروب بود, حمله به اردوگاه هنگامی که آن را تاریک بود و بسیاری بیشتر ترس و هرج و مرج است.”

در یک سری از توییت Roy D. Villareal رئیس گشت مرزی را توسان بخش گفت که عوامل شناسایی یک گروه از مهاجران در حال حرکت را از طریق بیابان در جنوب شرقی Arivaca روز قبل از این حمله صورت گرفت و پس از ردیابی آنها “را از طریق کوه ها از راه دور برای دو روز.” Villareal گفت: عوامل مواجه مهاجر “در خارج از محیط اردوگاه” که “بود که به سرعت مورد بررسی قرار توسط گشت مرزی EMT و حمل و نقل توسط Arivaca آتش نشانی به یک بیمارستان محلی برای درمان پزشکی.”

هیچ مرگ و میر بیشتر گفت که زن در سوال دریافت مراقبت و دستگیری رخ داده در داخل اردوگاه بدون حکم. “من می دانم که برای یک واقعیت است 100 درصد است که همه بيماران پایدار و گرفتن مراقبت از پزشکی آموزش پزشکی حرفه ای داوطلبان” تامس گفت.

داوطلبان بر روی زمین بودند به ويژه راه که گشت مرزی پس از تصرف داوطلبان گوشی و foreclosing امکان عدم اجرای قانون و مستندات این رویداد اقدام به فیلم برداری صعود در بالای وسایل نقلیه به زوایای مختلف از مهاجران قرار می گیرد تحت بازداشت است. “وجود دارد کسی که به دنبال کمک و آنها تا به حال این فرد کشیده مثل یک عکس” تامس گفت. “کمک کارگران بازداشت شدند به مدت دو ساعت, بنابراین من فکر می کنم آن را ایمن می گویند که برای حداقل یک یا دو ساعت آنها فقط گرفتن عکس از مردم برای روابط عمومی است.”

ماموران مرزبانی در نهایت نشان داد مرگ و میر بیشتر یک کپی از حکم جستجو برای کمک ایستگاه تامس گفت که شناسایی گوشی های و مدارک به عنوان اهداف. در حالی که داوطلبان پستی بستن عوامل پاره پاره از طریق هر وسیله نقلیه و ساختار در اموال و مصادره این گروه “صابون یادداشت” کاغذ بازی است که سازمان با استفاده از سند شرایط پزشکی و مراقبت های ارائه شده به مهاجران در اردوگاه. بسیاری از مرگ و میر بیشتر داوطلبان نیز کار به عنوان پرستار و اولین پاسخ; گروه مدل کار خود را خارج از استاندارد است که صلیب سرخ استفاده در مناطق جنگی در سراسر جهان است.

هنگامی که مهاجران دستگیر شدند و لود شده به اتوبوس داوطلبان منتشر شد. آنها دریافتند که آسیب فیزیکی به اردوگاه خود شدید بود. مرز عوامل کاهش چادر دیوار باز با چاقو و عکس از صحنه نمایش غارت چادر. “آنها رفت و به دفتر ما و در زمان تمام کاغذ بازی” تامس گفت. “آنها در زمان همه از ما صابون یادداشت همه ما سوابق پزشکی و هر داوطلب تلفن.” تلفن های همراه و کمک های انسان دوستانه اسناد باقی می ماند در گشت مرزی بازداشت کرده است.

رهگیری فرستاده گشت مرزی یک سری از سوالات در مورد روز جمعه حمله و درخواست ویرایش نشد کپی از فیلم های این عملیات است. آژانس ارائه شده هیچ پاسخ و یا فیلم و به جای صدور این بیانیه به شرح زیر: “در جولای 31, 2020, عوامل گشت مرزی از توسان بخش گشت مرزی با حمایت از CBP دریایی و هوایی و عملیات را توسان هوا شعبه اعدام فدرال حکم جستجو در هیچ مرگ و میر بیشتر اردوگاه در نزدیکی Arivaca آریزونا. پس از ورود بیش از سه ده غیر قانونی از مرز crossers داشت و از داخل اردوگاه.”

این اولین بار نیست گشت مرزی حمله کردند و بدون مرگ و میر بیشتر اردوگاه پس از این گروه منتشر شد unflattering اطلاعات در مورد آژانس. در ژانویه 2018 یک لباس شخصی گشت مرزی تیم راه اندازی نظارت در یکی از این گروه کمک های اولیه ایستگاه در unincorporated جامعه Ajo, آریزونا, تنها چند ساعت پس از این گروه با انتشار یک گزارش implicating آژانس در تخریب هزاران نفر از یک گالن آب در کوزه چپ برای مهاجران عبور از بیابان. حمله کرد که منجر به دستگیری از کمک های انسان دوستانه داوطلب اسکات وارن و دو جوان مستند نشده از آمریکای مرکزی.

وارن متهم شده بود از ارائه این مردان با غذا و جایی برای خواب بیش از سه روز. ایالات متحده دفتر دادستان اتهام او با قاچاق و توطئه است. او رو تا 20 سال در زندان است. دادگاه اول به پایان رسید در یک آویزان داوران. او در همه اتهامات تبرئه در دوم. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دادستان در آریزونا آورده اند و نه فدرال موارد برابر بیشتر مرگ و میر تقریبا همه آنها برای خروج آب برای مهاجران در سرزمین های عمومی است. تنها محکومیت دولت قادر بود برای به دست آوردن بودند پرتاب در اوایل سال جاری توسط یک قاضی فدرال که نوشت که آنها دور در “وحشتناک منطق” است که به جرم “تداخل با مرز اجرای استراتژی بازدارندگی مرگ”.

گروهی که ماموریت است که برای پایان دادن به مرگ و درد و رنج در بیابان سونورا متولد شد در پاسخ به گشت مرزی چند دهه جاری استراتژی هدایت جریان مهاجرت به مرز مرگبارترین مناطق — حداقل بیش از 7,200 که مردم به عنوان یک نتیجه از این استراتژی است.

“دیروز گشت مرزی صدمه 30 نفر در راه های جبران ناپذیر. روزانه کسانی که مهاجرت از طریق بیابان آریزونا هدف ترس و وحشت بازداشت و تبعید و” وارن گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “شب گذشته ما شاهد این تاکتیک های مستقر در مقابل افرادی که به دنبال مراقبت های پزشکی و امداد در ما برد اردوگاه ایستگاه کمک های اولیه. مثل همیشه وقتی که کمک های بشردوستانه در مرز هدف قرار داده است کسانی که به دنبال مراقبت های هستند که در صورت فشار از این خشونت escalations.”

“مثل همیشه که کمک های بشردوستانه در مرز هدف قرار داده است کسانی که به دنبال مراقبت های هستند که در صورت فشار از این خشونت escalations.”

گشت مرزی اولین حمله در هیچ مرگ و میر بیشتر’ اردوگاه در Arivaca آمد تنها چند ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ژانویه 2017 افتتاح. مانند عملیات هفته گذشته حمله آشکار در وسط یک تاول موج گرما و برجسته عوامل فیلمبرداری این عملیات بر روی زمین است. در ماه ژوئن سال 2017 ایمیل منتشر شده توسط این گروه در هفته گذشته فردی که بیشتر مرگ و میر معتقد است که یک مقام ارشد در مرز گشت ملی اتحادیه شکایت کرده است که در انتظار یک حکم بی ارزش با تاخیر عمل و اتهام بدون مدرک که هیچ مرگ و میر بیشتر استفاده می شود کمک های بشردوستانه به عنوان پوشش برای قاچاق مواد مخدر و افراد در سراسر مرز. ایمیل دوم این گروه به اشتراک گذاشته شده نشان داد که BORTAC عوامل توصیه می شود در سال 2017 حمله.

هر دو از ایمیل ها منتشر شد تحت قانون آزادی اطلاعات. گشت مرزی ایران و کشورهای دارای روابط نزدیک به کاخ سفید از طریق تهمت مدیریت مشاور استفان میلر فوق العاده تندرو معمار از رئیس جمهور آمریکا و سیاست های مهاجرتی. BORTAC در ضمن بارها گفته شده است برای برخی از دولت را بیشتر سیاسی عملیات از جمله سرکوب به اصطلاح پناهگاه شهرستانها در اوایل این سال و بیشتر به حوادث اخیر در پورتلند.

گشت مرزی را علیه هیچ مرگ و میر بیشتر در آریزونا بخشی از گسترده تر الگوی سازمان های تحت وزارت امنیت داخلی که شامل گشت مرزی گمرک و حفاظت مرزی و اداره مهاجرت و گمرک هدف منتقدان از رئیس جمهور آمریکا و سیاست های مهاجرتی با نظارت و تهاجمی اجرای قانون و عمل است. به عنوان هک اسناد منتشر شده در اوایل این ماه توسط رهگیری نشان داد DHS و جزء آن سازمان را بارها و بارها بازیگران مرزی و مهاجرت طرفداران به عنوان اعضای “antifa” و خشونت آنارشیست افراط گرایان گروه که آژانس و رئیس جمهور باید به عنوان داخلی تروریست ها.

“این چیزی است که فاشیست انجام آنها مقابله به مثل” گفت: گرگ Kuykendall یک توسان مبتنی بر وکیل است که به نمایندگی اسکات وارن به عنوان دولت سعی کردم و شکست خورده به او را پشت میله های زندان. “توسان داوران و توسان قضات را تجربه کرده اند این نوع از خطرات است که مردم در صحرا و آنها درک می کنند که کمک های انسان دوستانه جرم نیست — آن را هدیه ای از خدا.”

“در هر جامعه متمدن که وجود دارد مقدار زیادی در اطراف سایر نقاط جهان کمک های بشردوستانه در اردوگاه های به رسمیت شناخته شده به عنوان یک پایه خوب و یک چیز است که نیاز به ارائه به طور معمول یا غیر دولتی و یا دولت خود را و آنها کاملا از حد از اجرای قانون — که به خوبی تثبیت شده در بین المللی صلیب سرخ دستورالعمل و همچنین سازمان ملل متحد دستورالعمل” Kuykendall اضافه شده است. “هر سازمان که با پناهندگان و افرادی که در شرایط بحرانی که آیا آنها ساخته دست انسان و یا نه می داند که کمک های انسان دوستانه ایستگاه نمی توان به مکان های که در آن اجرای قانون مجاز به رفتن به شکار.”

جانباز دفاع وکیل پیشنهاد کرد که شاید گشت مرزی استقرار به پورتلند به اطلاع آژانس تصمیم گیری در آریزونا. “آنها عصبانی کردن آنها را دریافت نمی کند ارسال شده به پورتلند به ضرب و شتم برخی از هیپی سر او گفت:” بنابراین به جای آژانس خم عضلات خود را در برابر اهداف آن را در دست داشتند: یک گروه از خسته مهاجران و کمک های انسان دوستانه داوطلبان ارائه آنها مراقبت.

“در بسیاری از مکان های شما ممکن است به دنبال آسیب انجام می شود علاوه بر پخته کویر از جنوب آریزونا” Kuykendall گفت. “شاید مانند واشنگتن”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>