گشت مرزی عامل صحبت می کند در مورد شکار کردن با سرعت بالا به پایان رسید که در یک مهاجر مرگ

چند دقیقه قبل از نیمه شب در ژانویه 29, یک اکوادور مرد کشته شد در یک تصادف رانندگی در نزدیکی مرکز شهر, El Paso, تگزاس, فقط متری از مرز ایالات متحده و مکزیک. یک اکوادور بود به شدت صدمه دیده و هفته بعد از آن فقط در حال ظهور از کما. او را از دست رفته بخشی از جمجمه او و نیمی از بدن خود را به نظر می رسد فلج کرد. گیر در یک بیمارستان هزاران مایل از قوم و خویش او تا به حال چند بازدید کننده اما یکی شده و یک گشت مرزی عامل است که احساس غم و اندوه زده توسط حادثه و معتقد گشت مرزی نقش مهمی در ایجاد آن است. عامل به تازگی عاطفی دیدار با یکی از اعضای خانواده به شدت مجروح و ارائه به شهادت اگر خانواده به ارمغان می آورد یک طرح دعوی در دادگاه.

گزارش پلیس می گویند این تصادف باعث شد توسط یک راننده مست که برداشت Ecuadorians پس از عبور آنها به ایالات متحده به طور غیر قانونی. راننده گفته می شود که به یک قاچاقچی بود که به سرعت به فرار گشت مرزی و سقوط کرد چرا که او رانندگی بیش از حد سریع است. اما عامل می گوید که تعقیب نامناسب بود. آن رخ داده است در نزدیکی مرکز شهر ال پاسو در غرب Paisano درایو در یک بخش از جاده بنابراین مستعد ابتلا به سقوط است که ماموران اجرای قانون محلی آن را “مرگبار منحنی.”

در حالی که گزارش این داستان من شاهد خطرات ناشی از منحنی دست اول. وقتی که من رفتم به بازرسی محل سقوط یک ماشین خمرهای شکل در اطراف منحنی. آن را از کنترل خارج رفت, برانگیخته, flamed و بالغ بر. یک مرد بیرون آمد و از نزدیک آپارتمان و اظهار داشت که تنها در چند هفته گذشته او را دیده بود سه تصادف دیگر در همان نقطه. بررسی رسانه های محلی نشان داد که یکی از این تصادفات منجر به کشته شدن یک مرد.

ال پاسو گشت مرزی عامل Deliris Montañez, 49 تماس رهگیری و توصیف کار در ژانویه 29 در ریو گراند در نزدیکی مرز بین المللی حدود یک مایل از مرکز شهر ال پاسو. کار او شد و به تماشای مستند نشده crossers و نظارت بر آژانس های رادیویی. Montañez شنیده عامل دیگری در رادیو و تلویزیون. او مشغول به کار بود upriver و گفت: او می خواهم کشف و چهار نفر که فقط در حال عبور به آمریکا بوده و توسط یک راننده در خودرو. ماشین با سرعت بالا و عامل آغاز شده و پس از آن در مرز خودروی گشت. او فعال خود آژیر و چراغ چشمک زن. وقتی اتفاق می افتد که یک تعقیب و گریز رسما آغاز شده است.

Montañez چند بلوک downriver شنیده عامل در رادیو و تلویزیون می گویند که او در حال افزایش سرعت خود را به دنبال ماشین. سپس Montañez او را دیدم چراغ چشمک منعکس شده از حصار مرزی.

دقیقه بعد همه ماموران مرزبانی در منطقه احضار شدند به گوشه ای از غرب Paisano درایو و سن آنتونیو خیابان. این خودرو که تا به حال برداشت چهار نفر وضع وارونه و بالغ بر. گزارش پلیس آمده است که این خودرو تا به حال گرد و منحنی در Paisano — این “مرگبار منحنی” — در سرعت بالا و خودرو شروع به پریدن کرد یک ميانه و برخورد با یک درخت و یک نور پست و بیش از نورد. راننده دانیل Humberto Castillo گریخته بود اما به سرعت ، نفسش بوی الکل. Castillo کرد و گفت: برداشت چهار نفر دورتر شمال در Paisano که در آن جاده جبهه رودخانه است. سپس Castillo گفت: او دست پاچه هنگام گشت مرزی شروع به تعقیب او.

Police-report-final-1582832599

یک عکس از گزارش پلیس از سقوط نشان دادن که در آن ميانه بود شروع به پریدن کرد در این حادثه.

عکس: دبی ناتان برای رهگیری

داخل خراب شد Castillo مسافر همه Ecuadorians. یکی 30 ساله ادوین لئوناردو Solis درگذشت و در صحنه است. از بازماندگان جسیکا الکساندرا Chirau, 27 پایدار کبودی و رگ به رگ شدن. خوان کارلوس Chirau, 36, تا به حال چند مهره شکسته. Marcela نائومی Palacios, 28 پایدار بدترین صدمات. علاوه بر شکستگی از آرنج ستون فقرات و ترقوه او تا به حال یک پاره طحال و هوا و مایع در ریه ها و مغز خونریزی و تورم مغز. او در نزدیکی به مرگ شد و در کما. او تحت عمل جراحی در یک بیمارستان محلی و قرار داده شد در بخش مراقبت های ویژه. او همچنان در بیمارستان است.

Montañez وحشت زده شد با قتل عام. او اختصاص داده بود به یک مسافر مجروح به اورژانس وجود دارد و او گفت: “من به پلیس در مورد آنچه که من می خواهم در رادیو شنیده می شود. در مورد چگونگی گشت مرزی آغاز شده بود تعقیب.”

گشت مرزی مواضع درگیر در یک تعقیب و گریز. عامل که دیدم چهار نفر عبور از رودخانه “از دست رفته دید” از وسیله نقلیه خود را پس از آن سرعت خاموش و رسوم و گشت مرزی سخنگو گفت: رهگیری از طریق ایمیل. ایمیل بیشتر می گوید که عامل “ادامه داد و رو به مشرق در Paisano به جستجو برای [خودرو]” و زمان ماشین واقع شد آن غرق شد.

اما پلیس گزارش و اظهارات و همچنین گشت مرزی خود ضبط خودرو تحصیل در منطقه بالا بردن سوال در مورد آژانس محرومیت از یک تعقیب و گریز. ال پاسو اداره پلیس آزادی مطبوعات می گوید که راننده بود “سفر در نرخ بالای سرعت به عنوان مرز ماموران گشت سوار به سمت خودرو.” گزارش حمایت از حکم راننده Castillo را بازداشت مست قتل نفس و مرتبط با اتهام می گوید که او گفته پلیس او را غیرقابل چرا که “او متوجه شد که گشت مرزی شروع به تعقیب او است.” یکی دیگر از گزارش پلیس توصیف Castillo خودرو پریدن ميانه قبل از سقوط. این گزارش حاکی از آن است که کسی شاهد است که پرش — هر چند آن را نیز ادعا می کند هیچ شاهدان وجود دارد.

گشت مرزی دارای یک تاریخ اخیر از انجام تعقیب خودرو در Paisano درایو. یکی در دسامبر 2019 به پایان رسید در یک تصادف در همان سایت که در آن Ecuadorians مرگبار برخورد خواهد رخ می دهد تنها چند هفته بعد. دسامبر حادثه اتفاق افتاده در یک شنبه در 7:37 صبح, شروع, El Paso, عجله ساعت. یک پلیس گزارش اشاره می کند که 17 سال سن راننده به “فرار” یک گشت مرزی وسیله نقلیه و کنترل را از دست داده.

رسانه های محلی ارائه جزئیات. یک گزارش گفته است که ماموران مرزبانی دیدم سه مظنون بالا رفتن از مرز دیوار و ورود به یک وسیله نقلیه است. “عوامل اقدام به متوقف کردن خودرو اما راننده فرار کرد” این گزارش ادامه داد.

تیتر توصیف این اقدام به عنوان یک تعقیب و گریز. خودرو زده ميانه مقاله خود ادامه داد. گزارش پلیس نقشه نشان می دهد این همان ميانه به عنوان یکی از Ecuadorians’ ماشین بعد ضرب شروع به پریدن کرد.

در عین حال یکی دیگر از گشت مرزی تعقیب رخ داده است در تاریخ 27 ژانویه و دو روز قبل از Ecuadorians سقوط کرد. گزارش های رسانه ها توصیف عوامل به دنبال یک وسیله نقلیه آنها می خواهم دیده می شود انتخاب کنید تا سه مظنون به مهاجران مستند نشده. با توجه به گزارش های تعقیب و گریز که گرفت رفت و از طریق یک پر جمعیت محله های مسکونی و مجتمع آپارتمانی.

MCALLEN, TX - FEBRUARY 21: A pickup truck sits crashed at the bank of the Rio Grande after evading capture by U.S. border agents on February 21, 2018 in McAllen, Texas. Air interdiction agents from U.S. Air and Marine Operations, U.S. Border Patrol agents and Texas state troopers conducted the high-speed chase, after a pickup failed to yield and then raced to the Mexican border. The vehicle crashed into a tree on the Texas side of the Rio Grande, and the three occupants evaded arrest before swimming into Mexico. (Photo by John Moore/Getty Images)

یک وانت نشسته سقوط در بانک از ریو گراند پس از فرار از بازداشت توسط ایالات متحده, مرز, عوامل on Feb. 21, 2018 در McAllen, وابسته به تکزاس. هوا ممنوعیت عوامل از ایالات متحده هوایی و دریایی عملیات های ایالات متحده ماموران مرزبانی و تگزاس سربازان دولت انجام شده با سرعت بالا چیس پس از یک وانت موفق به عملکرد و پس از آن مسابقه به مرز مکزیک.

عکس: جان مور/گتی ایماژ

“آنها در حال رفتن به Hush من”

هیچ کس صدمه دیده بود در این زودتر حرفه. اما گشت مرزی تعقیب اغلب باعث آسیب و مرگ, و آنها اغلب نقض معاصر اجرای قانون و عمل است.

در سال گذشته لس آنجلس تایمز و Marketplace منتشر شده در عمق مطالعه در مورد گشت مرزی خودرو حرفه که رخ داده است از سال 2015 تا 2018 در مرز مناطق در کالیفرنیا و تگزاس و نیومکزیکو و آریزونا. خبرنگاران یافت 504 تعقیب است. حداقل 250 نفر مجروح شدند; بیست و دو سالگی درگذشت.

خبرنگاران قادر به دست آوردن سوابق از مرز گشت و تا به حال به کار با دادگاه و سوابق رسانه ای. آنها باور دارند که تعداد آنها undercounts. داده های آنها قادر به جمع آوری نشان داد که در دو سال پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عهده گرفت که تعداد زیادی از مردم آسیب دیده در پیگیری سقوط شروع به پریدن کرد و با 42 درصد است.

خودرو تحصیل شد و پس از عرف ایالات متحده آمریکا سازمان های اجرای قانون. اما اوایل 1990s آنها باعث شده بود خیلی آسیب و صدمه و مرگ — و همچنین دعاوی علیه دولت — که وزارت دادگستری تنگ پیگیری دستورالعمل.

“این که آیا یا نه به شرکت در شکار کردن با سرعت بالا … می شود یک سوال از وزن خطر به تعقیب و گریز خود را در برابر این خطر به مجرم باقی مانده در بزرگ” به DOJ توصیه می شود. “برای هر کسی غیر از خشونت جانی تعادل وزن آن برابر با سرعت بالا چیس.”

در ماه دسامبر گذشته پس از ماموران مرزبانی در ال پاسو تعقیب برخی از مشکوک مستند نشده مهاجران به یک مدرسه ابتدایی در طول یک خانواده کریسمس برنامه یک ایستگاه تلویزیون محلی خواست CBP چگونه آنها تصمیم می گیرید که برای انجام یک تعقیب و گریز.

“هر وضعیت مصمم است بر اساس عوامل مختلف مانند شرایط جاده و شدت جرم تهدید برای جامعه و بسیاری دیگر” CBP پاسخ داد. “به عنوان رویداد تکامل می یابد ما همچنان به ارزیابی وضعیت برای تعیین اینکه آیا یا نه این پیگیری ادامه خواهد داد. ایمنی جامعه است که همیشه در خط مقدم از هر گونه تصمیم گیری ساخته شده است.”

اما در اخیر سقوط Montañez گفت: سیاست نادیده گرفته شد. “سرپرست باید دستور توقف پیگیری” او گفت:. “هنگامی که شما به عقب از چراغ های اضطراری راننده تمایل به فکر می کنم” من او به من اجازه رفتن و کند می کند. سپس عامل او را به شرح زیر به طور معمول به جای اینکه در یک تعقیب و گریز.” در ژانویه 29, که پشت کردن سفارش نمی آمد, او گفت:. “شاید ناظر بود و مشغول گوش دادن به رادیو. من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است.”

پس از سقوط Montañez بود گاهی اوقات اختصاص داده مرزی گشت گارد وظیفه در واحد مراقبت های ویژه بالین Marcela پلکیس. Palacios است که شاید 5 فوت قد و بسیار ریزه اندام. پس از تقریبا یک ماه در کما, در حال حاضر به سختی آگاهانه و نیمه فلج او به نظر می رسد مانند یک waxen عروسک. تنها بازمانده از سابق خود در حال خال کوبی روی او حرکت فوقانی بازوی راست: یک دنباله شورش از گل.

Marcela-Palacios-1582832791

یک عکس از Marcela پلکیس گرفته شده قبل از حادثه.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد از خانواده

یک عضو خانواده گفت که قبل از تصادف, Palacios بالا بود روحیه بی باک و مستقل است. صحبت کردن با تلفن از اکوادور, مادرش گفت: او آموزش دیده به عنوان یک استتیشن. اما او به پایان رسید تا کار به عنوان یک لباس saleslady در یک استخوان فروشگاه. “اکوادور است تا فقیر وجود دارد هیچ کار معنی دار برای هر کسی” پالاسیوس را گفت. “هر کس خروج. دختر من چپ اکوادور حتی بدون گفتن به من.”

نشستن ساعت بعد از ساعت در کنار پالاسیوس در بیمارستان Montañez شروع به احساس “خیلی تحت تاثیر قرار است که من تا به حال به تماس در بیمار است.” در نهایت منتشر شد از گارد وظیفه او آمد در طول زمان رایگان برای بازدید پلکیس. او می خواست به دیدار خانواده است.

یکی از پالاسیوس را عموهای پرواز از نیویورک به ال پاسو به اغماء زاده. Montañez و من او را ملاقات نمود در یک رستوران و صرف بیش از یک ساعت بازگویی در اسپانیایی, جزییات تصادف و گشت مرزی را اجتناب از مسئولیت. “من مایل هستم به شهادت” او گفت:.

او صحبت کردن در مورد چگونه او خدمت کرده بود برای 29 سال در ارتش ذخایر. او شغل اغلب انسان دوستانه. یکی بود به ارائه کمک های پزشکی برای بازگشت سربازان مجروح از عراق — و یا اگر آنها مرحوم برای کمک به خانواده های عزادار طرح مجالس ترحیم. “من در برابر گشت مرزی” او گفت:. اما او در مورد داشتن چند سوگند به دفاع از قانون اساسی ایالات متحده. او گفت که او در نظر مهاجران به عنوان انسان که حق قانونی برای پناهندگی.

Montañez عمل کرده است قبل از اینکه به عنوان یک افشاگر اطلاعاتی به رسانه ها در مورد گشت مرزی تخلف اما هرگز اجازه انتشار نام او. او گفت که او تا به حال ترس از اقدامات تلافی جویانه. اما در حال حاضر او گفت: “آنها در حال رفتن به hush من دیگر.” او گفت که او تا به حال پرداخت یک سفر شخصی به گمرک و حفاظت از مرزها را از مسئولیت حرفه ای است که به بررسی گشت مرزی سوء به گزارش آنچه که او شاهد در ژانویه 29. Montañez گفت: این دفتر به او گفت که این حادثه شد و در حال حاضر در حال بررسی است. این OPR به تایید رهگیری که آن را باز کرده است تحقیقات.

“سیستم خراب است” Montañez گفت: عمو. “من با داشتن یک زمان بسیار سخت است. زندگی در حال حاضر است در نظر گرفتن همه چیز از من است.”

“کشور من یکی از فاسد ترین در امریکا لاتین” دایی پاسخ داد. “این سخت ترین زمان از زندگی من است.” او شروع به گریه.

Montañez او را در آغوش گرفت و محکم برای بسیاری از ثانیه به عنوان اینکه برگزاری برای بقا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im