بانی رایت نمی توانید رای بدهید در مورد ‘شگفت انگیز’ بازیگران ‘هری پاتر’

بهتر است با هم! بانی رایت چیزی جز ستایش هنگامی که صحبت کردن در مورد او سابق هری پاتر castmates. این بازیگر انگلیسی اشاره کرد که چگونه او و او costar Evanna Lynchخاص الهام گرفته اند هر یک از دیگر از طریق به اشتراک گذاشته شده خود بهره می برند.

“[ما] فقط حمایت از هر یک از دیگر با این علل” رایت 28 گفت: ما هفته به طور انحصاری در اولین آتش مته جمعه در L. A. در تاریخ 7 فوریه. “و ما به هر دو انجام شده است تقریبا مشابه کار گذشته چهار سال یا بیشتر. با هم قوی تر.”

رایت نیز نشان داد آنچه آن را مانند زمانی که تمام بازیگران با هم می شود اضافه کرد: “این شگفت انگیز آره. بسیار قدرتمند است.”

Bonnie-Wright-fire-drill
Bonnie Wright حضور آتش مته جمعه اعتراض در 7 فوریه سال 2020 است. استوارت کوک/شاتر

رایت و لینچ, 28, ستاره دار در هری پاتر حق رای دادن به عنوان جینی ویزلی و Luna Lovegood بود. بر اساس کتاب توسط نویسنده J. K. Rowling, این فیلم به طول انجامید در طول هشت فیلم. دانیل رادکلیف به نظر می رسد به عنوان شخصیت عنوانی کنار اما واتسون (هرمیون گرنجر), Rupert Grint (رون ویزلی), Tom Felton (Draco Malfoy), Michael Gambon (استاد Albus Dumbledore), مگی اسمیت (پروفسور مینروا McGonagall) و بسیاری دیگر.

در سال 2011 رایت باز کردن در مورد چگونه به هری پاتر بازیگران نگه داشته اند در تماس خارج از فیلمبرداری بیش از سال است. “من قطعا دیده می شود بیشتر از من تصور مردم خوشبختانه به اندازه کافی مردم نبوده و در همه جا بیش از حد,” او گفت: مصاحبه مجله. “اما من فکر می کنم آنچه شگفت انگیز است در حال حاضر فقط با دیدن مسیر مردم را. رفتن به دیدن فیلم جدید آنها و یا رفتن برای دیدن پخش آنها در حال انجام و یا چیزهای مختلف — که کل این شبکه است که ما خوش شانس برای همه به دست آورده اند که از این فیلم است.”

پس از پایان اجرای خود را در محبوب سری فیلم های رایت شده به نظر می رسد در فیلم هایی مانند من قبل از خواب و دریا. او را نیز بدست درگیر در فعالیت های پیشرو خود را برای حضور در جین فوندا و صلح سبز را L. A. تجمع در تالار شهر در اعتراض به تغییرات آب و هوایی و فشار برای اقدام از قانونگذاران.

“این است که آینده ما و برای من این مهم ترین ماده” رایت گفت: ما در زمان. “اگر شما یک خانه برای زندگی در زندگی چیست ؟ آن را با فشار دادن یک موضوع از آنجا که بسیاری از مردم در جوامع به حاشیه رانده شده در حال حاضر تحت تاثیر قرار و امروز به کسانی که صدای یک پلت فرم برای ما به گام به عقب است.”

با گزارش Kayley Stumpe

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>