Bolsonaro متقلبانه دور مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 ممنوعیت مهاجرت به قاچاق رسوایی-گرفتار سابق وزیر آموزش و پرورش به آمریکا

FILE - In this March 7, 2020, file photo President Donald Trump is seated before a dinner with Brazilian President Jair Bolsonaro, left, at Mar-a-Lago in Palm Beach, Fla. Bolsonaro’s communications director, Fábio Wajngarten, tested positive just days after traveling with Bolsonaro to a meeting with Trump and senior aides in Florida. (AP Photo/Alex Brandon, File)

فایل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشسته است قبل از شام با رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro چپ در Mar-a-لاگو در پالم بیچ فلوریدا در 7 مارس سال 2020 است. Bolsonaro ارتباطات مدیر فابیو Wajngarten آزمایش مثبت تنها چند روز پس از سفر با Bolsonaro به یک جلسه با تهمت و دستیاران ارشد در فلوریدا. (AP Photo/الکس براندون فایل)

AP

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro است گیرند با رسوایی های متعدد implicating خانواده و نزدیک ترین متحدان. فقط در هفته گذشته چندین اجرای قانون تحولات را هدف قرار داده اند Bolsonaro متحدان خود و خانواده و حتی خودش.

هفته گذشته در برزیل دیده می شود در مقیاس بزرگ جستجو و تشنج عملیات به دستور دیوان عالی کشور در خانه از رئیس جمهور بیشتر آوازی وبلاگ نویس و YouTuber حامیان در سوء ظن از ضد دموکراتیک فعالیت و خبر جعلی حلقه. یکی از متعصب ترین هواداران زندانی شد. احضاریه صادر شده برای پرونده های بانکی از یک دوجین pro-Bolsonaro اعضای کنگره است. و بسیاری threateningly از همه زمان فراری-اچ Fabricio کیروش که مشغول به کار برای یک دهه به عنوان کلید دستیار و راننده برای Bolsonaro را سناتور-پسر Flavio و کسی که متهم است با هماهنگی بازخوردی طرح برای فلاویو را غنی سازی و داشتن لینک کلیک کنید برای این کشور خطرناک ترین شبه نظامی باندهای شد و در نهایت در بر داشت (در خانه Bolsonaro خانواده وکیل) و بازداشت (خانه ویژه سه Scarface عروسک روی شومینه همراه با یک پوستر برای هوش مصنوعی-5, وحشتناک ترین حکم صادر شده توسط دولت نظامی که حکومت برزیل تا سال 1985 که Bolsonaro در ادامه به ستایش).

در میان همه که Bolsonaro را راست وزیر آموزش و پرورش, ابراهیم Weintraub کار اخراج شد (یا “ترک”) روز پنج شنبه پس از او در یک نوار در جلسه کابینه فریاد که دیوان عالی کشور باید دستگیر و پس از Weintraub ماسک-رایگان حضور بیش از آخر هفته در یک صراحت ضد دموکراسی با هدف اعتراض در دیوان عالی کشور است. حتی در یک دولت است که دچار سرگیجه آور حرکت گردش به علت فساد و دیگر تحقیر وزیران — Bolsonaro در سومین وزیر بهداشت در چهار ماه را در وسط یک بیماری همه گیر و پنجمین وزیر فرهنگ (یکی از کار اخراج شد و پس از گسترده به نقل از approvingly از یوزف گوبلز) — Weintraub ایستاده بود به عنوان یک شکست و خجالت اما او یک قهرمان pro-نظامی-دیکتاتوری جناح از Bolsonaro جنبش با توجه به جیغ و تقاضا است که قضات دیوان عالی کشور زندانی بود.

حدس و گمان شایع شده است در برزیل که Weintraub بعدی این است که هدف از اجرای قانون عملیات. کسانی که سوء ظن بود سوخت زمانی که او به طور ناگهانی اعلام کرد در توییتر در شب جمعه: “من ترک برزیل به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است (چند روز). من نمی خواهم به مبارزه! من می خواهم به آرام, leave me alone, اما نمی تحریک من!”

در شلیک/استعفای مراسم به میزبانی Bolsonaro برزیل رئیس جمهور پیشنهاد کرد که او را تعیین Weintraub به سمت ارشد بانک جهانی یکی از معدود پست های مهم که نیاز به سنا تصویب. اما مخالفت شدید سرعت coalesced داخل بانک با هفت کشور روز جمعه نوشتن فوق العاده ای طولانی در نامه ای به برزیل, سفیران لیست تمام Weintraub را رسوایی و embarrassments, “به شدت مشاوره” است که او نمی تواند منصوب و هشدار دهنده از “آسیب های جبران ناپذیر است که او می تواند به کشور خود را ایستاده در بانک جهانی است.”

در حالی که Weintraub شب گذشته bizarrely اعلام کرد که او “ترک برزیل به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” — که او گفت: او به معنای “در چند روز” — اخبار شکست این صبح است که او در واقع با عجله به فرودگاه شب گذشته پس از او توییتی که پرواز کرد و به آمریکا ظاهرا در یک شب پرواز. در 9:07 a.m امروز صبح برادرش آرتور در توییتر اعلام کرد: “با تشکر از شما همه برای نماز و حمایت خود را. برادر من این است که در ایالات متحده آمریکا.” این گزارش بعد از این صبح توسط رسانه ها که سابق وزیر آموزش و پرورش وارد در میامی.

اما سوالی در مورد همه این است. چگونه می تواند Weintraub سفر کرده اند و وارد ایالات متحده با توجه به فرمان اجرایی صادر شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در 24 مه که منع همه برزیلی اتباع و دیگر غیر-شهروندان شده اند که در برزیل برای قبل از 14 روز از ورود به آمریکا ؟ که منظور متحده:

ورود به ایالات متحده به عنوان مهاجران یا nonimmigrants از همه بیگانگان بودند که از لحاظ جسمی در حال حاضر در جمهوری فدراتیو برزیل در طول مدت 14 روز قبل از ورود خود را و یا اقدام به ورود به ایالات متحده است بدینوسیله به حالت تعلیق….

چگونه Weintraub وارد ایالات متحده در نور از این جارو بان?

Brazil's Minister of Education, Abraham Weintraub, leaves the Federal Police headquarters building after testifying in an investigation which he answers for alleged crime of racism, in Brasilia, on June 04, 2020. On his way out, the minister was carried in his arms by supporters waiting for him in front of the venue and gave a brief speech on freedom of expression. The inquiry was opened in last April, after the minister posted a message on Twitter in which he makes fun on the accent of some Chinese when they speaking Portuguese. Photo: DIDA SAMPAIO/ESTADAO CONTEUDO (Agencia Estado via AP Images)

برزیل وزیر آموزش و پرورش, ابراهیم Weintraub, برگ فدرال مقر پلیس ساختمان در 4 ژوئن سال 2020 و پس از شهادت در یک تحقیق. عکس: DIDA SAMPAIO/ESTADAO CONTEUDO (Agencia Estado از طریق AP تصاویر)

AP

پاسخ به نظر می رسد که Bolsonaro با توطئه Weintraub او را قادر به دور زدن ممنوعیت سفر بر روی یک گذرنامه دیپلماتیک حتی اگر خود را “استعفای” از دولت برزیل اعلام شد در روز پنج شنبه. با توجه به این که Weintraub اشغال هیچ مقام رسمی دولتی و پس از انتصاب خود را به بانک جهانی است که فقط شایعه و هنوز مدون او هیچ پایه و اساسی برای ورود به آمریکا در یکی از استثنا به ناروا را که معاف “یک دولت خارجی رسمی و یا خانواده عضو رسمی.”

حتی اگر Weintraub استعفای اعلام شد پنج شنبه, Bolsonaro منتظر تا صبح امروز — پس از آن اعلام شد که Weintraub بود با خیال راحت در خاک ایالات متحده آمریکا — به انتشار رسمی اطلاع از استعفای. مصنوعی و دروغ نخورد به تأخیر انداختن رسمی تهیه و تدوین Weintraub خروج مجاز Weintraub برای ورود به ایالات متحده با وجود coronavirus ممنوعیت غیر دولتی که در برزیل در سال گذشته 14 روز

بنابراین در حال حاضر Bolsonaro را متحد نزدیک است با خیال راحت پناه میبرند در ایالات متحده احتمالا خارج از رسیدن به برزیل اجرای قانون محققان مورد نقد مظنون به جرم و جنایت. و Bolsonaro به قاچاق خود را متحد به ایالات متحده جایی که او می تواند ایمنی بدن را از برزیل فرایند قانونی دستکاری بهداشت عمومی دستور رئیس جمهور تهمت است که طراحی شده است برای محافظت از آمریکایی ها از فزاینده بی سابقه ای coronavirus بحران در برزیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>