Bolsonaro دستیار بازدید که با مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایش مثبت برای Coronavirus — و سه نفر دیگر از اعضای این هیئت باید به آنفولانزا مانند علائم

یک برزیلی رسمی که ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-لاگو در شنبه آزمایش مثبت برای Covid-19 بیماری ناشی از رمان گونه از کروناویروس که افزایش یافته است به همه گیر سطوح. فابیو Wajngarten به عنوان رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro وزیر ارتباطات و سفر با رئیس خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن فلوریدا رفت و آمد مکرر برای یک جلسه بیش از آخر هفته قبل از تست مثبت پس از بازگشت به برزیل.

یک منبع همچنین تایید کرد به رهگیری که سه نفر دیگر از اعضای این هیئت به فلوریدا در حال نشان دادن علائم شبه آنفولانزا شامل تب هر چند معلوم نیست چه نتایج coronavirus آزمون ممکن است. این منبع که دانش مستقیم از این شرایط برخی از اعضای این هیئت که سفر با Bolsonaro به ایالات متحده آمریکا, خواست نامش فاش نشود به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه.

یک منبع همچنین تایید کرد به رهگیری که سه نفر دیگر از اعضای این هیئت به فلوریدا در حال نشان دادن علائم شبه آنفولانزا شامل تب.

فلوریدا رویداد گرد هم آورده مغلوب ساختن پیشی جستن Bolsonaro و چندین بالا, برزیلی, مقامات دولتی.

شنبه رویداد در Mar-a-لاگو بود به جشن تولد از مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری کمک Kimberly Guilfoyle, که همچنین دوستیابی پسر رئيس جمهور Donald Trump Jr., تهمت جونیور نیز در حضور و غیاب به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس Ivanka Trump, جارد کوشنر اریک تهمت و رودی جولیانی بسیاری از آنها دیده می شود در تماس نزدیک با هیئت برزیل در ویدئو و عکس ها از این رویداد.

چهار برزیلی که بیمار را آزمون در میامی. به جای برخی از اعضای هیئت با علائم تصمیم به بازگشت به برزیل را به آزمون در São Paulo, یک حرکت است که رفت و در برابر توصیه سازمان بهداشت جهانی است. Bolsonaro مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus این پنج شنبه و نتایج انتظار می رود در روز جمعه.

President Donald Trump is seated before a dinner with Brazilian President Jair Bolsonaro, left, National Security Adviser Robert O'Brien, and Ivanka Trump, the daughter and assistant to President Donald Trump, at Mar-a-Lago, Saturday, March 7, 2020, in Palm Beach, Fla. (AP Photo/Alex Brandon)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در شام نشسته با رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro سمت چپ مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین و Ivanka Trump, در Mar-a-لاگو در پالم بیچ فلوریدا., در 7 مارس سال 2020 است.

عکس: Alex براندون/AP

Wajngarten همسر روزنامه نگار سوفی Wajngarten تایید شوهرش عفونت در یک گروه واتساپ برای والدین مدرسه با حضور کودکان زن و شوهر. رهگیری به دست آمده یک کپی از این گفتگو از یک منبع که خواسته نمی شود شناخته شده است.

برزیل Palácio do Planalto, رئیس جمهور, رسمی, دفتر, نیز تایید کرد Wajngarten مثبت تست. “پزشکی و خدمات از ریاست جمهوری به تصویب رسید و اتخاذ تمام اقدامات لازم و اقدامات پیشگیرانه برای حفظ سلامت از رئیس جمهور و کل ریاست جمهوری هیاتی که همراه او در اخیر یک سفر رسمی به ایالات متحده” به Palácio do Planalto در بیانیه ای گفت.

همان روز او به برزیل Wanjgarten یک شوخی در توییتر در مورد احتمال ابتلا به بیماری در آمریکا

همسر رئیس جمهور, میشل Bolsonaro و دیگر مقامات دولتی نیز در آمریکا از جمله وزیر امور خارجه ارنستو Araújo; وزیر نهادی امنیتی دفتر سابق ژنرال آگوستو Heleno; وزیر دفاع فرناندو Azevedo e Silva; وزیر معادن و انرژی بنتو آلبوکرک; وزیر علوم, فناوری و ارتباطات مارکوس پنتس; و ادواردو Bolsonaro رئیس جمهور را که در خدمت به عنوان یک عضو کنگره است. کل گروه تا به حال در تماس با Wajngarten و با توجه به توصیه ها باید قرنطینه به مدت 14 روز برای جلوگیری از گسترش ویروس.

Wajngarten است که در مرکز یکی از Bolsonaro دولت رسوایی به گزارش روزنامه Folha de São Paulo است. یک شرکت متعلق به Wajngarten شروع به دیدن یک ثروت باد آورده از آن قرارداد با pro-Bolsonaro ایستگاه های تلویزیونی تشکر در بخشی به تزریق پول نقد از دبیرخانه ارتباطی که Wajngarten خود اجرا می شود. با وجود سوء ظن Wajngarten پاک شد از تخلف توسط Bolsonaro را شورای اخلاق و نگه داشته است.

عمده سیاسی تجمع در برابر کنگره و قوه قضائیه و در حمایت از Bolsonaro — این است که به جای برنامه ریزی شده در سراسر برزیل در روز یکشنبه. Bolsonaro قبلا ترویج رویداد از طریق WhatsApp, اما در حال حاضر مواضع انجام شده است. به عنوان موارد coronavirus را افزایش داده اند در برزیل Bolsonaro به عنوان خطرات و سازمان تا کنون حاضر به انصراف از این رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>