بابی Berk ‘ترجمه شده از تیلور سویفت سیاسی اظهارات

افتخار Swiftie! عجیب و غریب چشم ستاره بابی ادم بی کله به تیلور سویفت دور از کف زدن برای در نهایت صحبت کردن در مورد دیدگاه های سیاسی او.

38-سال طراحی متخصص ستارهدار در کنار سریع, 30 و عجیب و غریب چشم costars در این موزیک ویدیو برای تجاوز سرود “شما نیاز به آرام کردن.” وبلاگ تشکیل سریع دوستی و ادم بی کله “ترجمه شده” از برنده جایزه گرمی برای استفاده از صدای خود را در یک موضوع مهم است.

“من صحبت کردن برای او, اما من فکر می کنم آن را واقعا مهم برای او فقط به نهایت خودش باشد. چرا که او تا به حال به این نمایش ها برای … من نمی دانم برای همیشه” Berk گفت: ما هفتگی و دیگر خبرنگاران در نمایشگاه غرور و آننبرگ فضایی برای عکاسی جشن افتتاح نمایشگاه غرور: برای تلفن های موبایل تماس در روز سه شنبه, فوریه 4.

این شخصیت تلویزیون ادامه داد: “او احساس این راه را برای یک مدت زمان طولانی و من می دانم که گاهی اوقات هنگامی که شما در چشم های عمومی شما سعی کنید به صورت بسیار خنثی و شما سعی کنید به درگیر شدن در سیاست است. اما من فکر می کنم که او فقط دیدم همه چیز فزاینده و او مانند, ” شما می دانید آنچه که من کردم به استفاده از قدرت من برای خوب است.’ و من نمی تواند بیشتر به او افتخار است.”

Queer Eyes Bobby Berk Couldnt Be More Proud of Taylor Swift for Expressing Her Political Views
بابی ادم بی کله و تیلور سویفت. رسانه های پانچ/INSTARimages.com; Jason مریت/Radarpics/شاتر

سویفت اولین بار در زمان یک موضع سیاسی در اکتبر 2018 زمانی که او به اشتراک گذاشته Instagram post تشویق مردم به شرکت در ماه آینده انتخابات میان دوره ای. بیانیه باعث قابل توجه سنبله در ثبت نام رای دهندگان به خصوص در تنسی سویفت صفحه اصلی دولت است.

در اخیر Netflix, مستند, Miss Americana, the popstar نشان داد که تیم او هشدار داد و او را به هر نوع بیانیه سیاسی برای ترس از بیگانه طرفداران. اما “بی باک” خواننده شد به “در سمت راست از تاریخ است.”

پس از باز کردن در مورد او نظرات سریع تبدیل به یک آوازی قهرمان LGBTQ حقوق. در آوریل 2019 او اهدا $113,000 به تنسی برابری پروژه, یک سازمان است که مبارزه برای حقوق LGBTQ شناسایی شهروندان در دولت است. این ترانه سرا را حمایت کرده است و حتی به خود هنر دادن shoutout به GLAAD سازمان و از جمله یک تماس اقدام برای طرفداران برای حمایت از قانون برابری در “شما نیاز به آرام کردن.”

ادم بی کله به رسمیت شناخته شده خطر ابتلا به “شهرت” خواننده در زمان صحبت کردن در مورد مسائلی مانند تجاوز برابری.

“هر زمان که شما دریافت فوق العاده سیاسی می توان آن را یک چیز خوب برای حرفه خود” واقعیت تلویزیون ستاره گفت. “بنابراین این واقعیت است که او را مانند” شما می دانید چه به اندازه کافی. من قصد دارم به ایستادن برای افرادی که نیاز به توان ایستاده بود تا برای افرادی که نمی باید به عنوان بزرگ به عنوان صدای من ” بسیار ستوده است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>