آبی پیچک می کند شایان ستایش PSA در مورد اهمیت شستن دست های خود را

بیانسه و جی-Z‘s ارشد دخترش, Blue Ivy Carter, آیا شایستگی PDA در مورد اهمیت شستن دست های خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

او doting مادری مادر بزرگ تینا Lawsonمشترک این ویدیو در Instagram روز شنبه, مارس 18 نوشته “آبی PSA درخشان نوه آبی بود این آزمایش نشان می دهد که چگونه شستن دست های خود را مبارزه با ویروس.”

در این ویدیو یک دقیقه ای, the 8-year-old سهام یک آزمایش نشان می دهد که چگونه صابون نیز همین طور فلفل گرانول همان راه آن ویروس است.

“هی میشم. پس ما گیر در خانه من این کمی تبادل نظر و تجربه شما می توانید در خانه انجام بیش از حد. این است که چرا مهم است برای شستن دست های خود را” ابی پیچک می گوید او به عنوان استراحت دست خود را بر روی یک خاکستری آشپزخانه (چهره او نشان داده نمیشود).

نشان ramekin با مخلوطی از “بسیاری از انواع مختلف صابون” در کنار یک کاسه سوپ را با مخلوط آب و cracked فلفل سیاه به نمایندگی از coronavirus او ادامه می دهد “بنابراین شما در حال رفتن به می خواهید به چوب انگشت خود را داخل مخلوط صابون — مطمئن شوید که شما یک مقدار زیادی وجود دارد — سپس با قرار دادن انگشت خود را در آن [کاسه] و ویروس می رود.”

به عنوان او گیر کرده در انگشت او را در کاسه همه فلفل به صورت خودکار دفع شد به لبه. “این است که چرا این بسیار مهم است برای شستن دست های خود را, چون اگر شما دستهای خود را خود را از دست خواهد پاک بماند اما اگر شما نگه داشتن دست خود را کثیف, شما ممکن است مریض است. بنابراین صلح من امیدوارم که شما بچه ها در حال ایمن ماندن. شستن دست های خود را فوق العاده و در خانه بماند. عشق میشم. خداحافظ.”

“آبی پیچک است شیرین ترین صدا!” یکی از طرفداران توییتی. “Omg ذوب قلب من با شنیدن صحبت های او.” “که دکتر بلو آیوی کارتر به شما” دیگر نوشت.

آبی پیچک را مفید تصویری آمد ساعت پس از مادر او در یک جهان با هم در خانه کنسرت. در حالی که او انجام نمی های برنده جایزه گرمی, 38, ستایش “قهرمانان واقعی” — “پزشکان پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی که به دور از خانواده خود مراقبت از ماست” و همچنین “کسانی که در صنعت مواد غذایی و تحویل کارگران پست الکترونیکی حمل و بهداشت کارکنان که مشغول به کار هستند به طوری که ما می تواند امن در خانه ما است.”

سپس Beyoncé برجسته آمریکایی آفریقایی تبار در جامعه است که تحت تاثیر COVID-19 در نرخ بالا.

“آمریکایی های سیاه و سفید متعلق به این بخش از نیروی کار که اصلا لوکس از کار از خانه. و آفریقایی-آمریکایی در جوامع بزرگ شده اند به شدت تحت تاثیر این بحران است. کسانی که با شرایط از پیش موجود هستند در معرض خطر بالاتر,” “اجرای جهان” خواننده گفت. “این ویروس کشتار مردم سیاه و سفید در یک برانگیزتر نرخ بالا در امریکا است. در گزارش های اخیر از خانه من شهر هوستون تگزاس نشان داد که COVID-19 مرگ و میر در شهرستان هیوستون حدود 57 درصد از موارد منجر به مرگ هستند آفریقایی-آمریکایی است.”

“لطفا برای محافظت از خودتان” Beyoncé به این نتیجه رسیدند. “ما یک خانواده و ما به شما نیاز دارند. ما باید خود را در صدای خود را و توانایی و قدرت خود را در سراسر این جهان است. من می دانم که آن را بسیار سخت اما لطفا صبور ماندن تشویق نگه داشتن ایمان, مثبت باقی بماند و همچنان به دعا برای قهرمانان ما است. شب خوب و خدا شما را برکت دهد.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>