بلومبرگ سرمایه گذاری نمونه کارها شامل شرط در سهام خصوصی Fracking

کمی شناخته شده در مورد مایک بلومبرگ شخصی سرمایه گذاری است. میلیاردر شهردار سابق شهر نیویورک و در حال حاضر نامزد انتخابات ریاست جمهوری را به خود جلب کرده گمانه زنی ها در مورد منابع ثروت خود را. یک دنباله از اسناد را فراهم می کند یک نمای در مورد تاریخ خود را از سرمایه گذاری.

رهگیری به شناسایی تعدادی از شرکت هایی که شده اند با حمایت بلومبرگ در طول سال. میلیاردر نه تنها پول خود را سرمایه گذاری در نفت و گاز و بیمه و امور مالی مصرف کننده بخش است اما همچنین حمایت چنار شرکای یک بحث خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت شناخته شده برای خرید کردن و کوچک سازی خرده فروشان.

بلومبرگ با برآورد خالص ارزش حدود 65 میلیارد دلار به دست آورد بسیاری از ثروت خود را از طریق اکثریت مالکیت بلومبرگ LP, نرم افزار و شرکت های رسانه ها او تاسیس. اما پس از تصمیم خود را به اجرا برای رئيس جمهور در ماه نوامبر گذشته او قرار داده تلاش برای آشکار خود را در سبد سرمایه گذاری.

در ماه ژانویه بلومبرگ به دست آمده از یک تاخیر به فایل های خود اجباری اخلاق افشای به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری فراهم می کند که پایه محدوده برای خود درآمد بدهی معاملات و ثروت است. او نمی خواهد فایل تا 20 مارس به خوبی پس از رای دهندگان در بیش از نیمی از کشورهای رفته اند به پای صندوق های رای. بلومبرگ نیز هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده اظهارنامه مالیاتی خود را به عنوان دیگر پیشرو دموکراتیک داوطلبان انجام داده اند.

“تعداد صفحات احتمالا در هزاران صفحه. من نمی توانم به TurboTax” شانه ای بالا انداخت بلومبرگ که پرسید در طول بحث دموکراتیک در لاس وگاس در فوریه 19 در مورد تاخیر در انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را.

مهر شخصی و بشردوستانه ثروت توسط یک شرکت به نام Willett Advisors LLC است که نظارت استیون Rattner مدیر سرمایه گذاری و مکرر تلویزیون دانشمند. “Michael R. بلومبرگ تنها, نهایی سودمند صاحب Willett” یادداشت یک کمیسیون بورس و اوراق بهادار تشکیل پرونده.

Willett مشاوران فراهم می کند و تقریبا هیچ اطلاعاتی در وب سایت خود را. نه Rattner و نه بلومبرگ کمپین در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. اما اظهارات عمومی توسط Rattner و دیگر مقامات در Willett مشاوران اشاره در شرکت خود سرمایه گذاری استراتژی است.

“ما از گاز طبیعی بهره گرفت. ما فکر می کنیم نفت است که به خوبی با قیمت مناسب. اگر ما می تواند تولید منابع جدید در تخفیف به نقطه قیمت ما آن را انجام خواهد داد” براد Briner یک سطح ارشد سرمایه گذاری و مدیریت در Willett مشاوران گفت: سرمایه گذاری تجارت انتشار در سال 2013.

در یک کنفرانس به میزبانی بانک صادرات و واردات در سال 2015 Rattner بحث شرکت خود سرمایه گذاری در بخش نفت و گاز اشاره کرد که او را گرفته است “برخی از سرمایه گذاری در داکوتای شمالی و جاهای دیگر شبیه به آن.”

بعد از آن که در سال Rattner اشاره کرد در ظاهر در تلویزیون بلومبرگ که او همچنان به سرمایه گذاری در بخش نفت و گاز. “ما سرمایه گذاری زیادی در بخش انرژی پس ما یک سگ در این مبارزه با ما شده اند — ما قطعا در بیشتر صعودی کنار بحث روی نفت و در ادامه به گفت:” Rattner.

Willett مشاوران است ادامه داد: سرمایه گذاری در نفت و گاز حداقل از طریق سال گذشته است.

ستاره سفید و نفت و بخش خصوصی برگزار شد اوکلاهما شرکت است که با استفاده از شکستگی هیدرولیکی برای استخراج نفت و گاز متعلق بود در قسمت توسط بلومبرگ.

مالکیت سهام تنها افشا شده توسط دادگاه که در ماه مه گذشته این شرکت برای ورشکستگی زمینه حمایت می کند. آشکار نشان می دهد که Willett مشاوران بلومبرگ خانواده ثروت صندوق متعلق به سهام در fracking شرکت است. افشای لیست Briner این Willett مشاوران اجرایی به عنوان مخاطب در این شرکت است. Willett مشاوران وجوه متعلق به 6.4 درصد سهام در ستاره سفید, دارایی های که به ارزش تا $1 میلیارد زمانی که شرکت اعلام ورشکستگی در تابستان گذشته.

سفید ستاره نفت تاسیس شد اواخر اوبری McClendon یک بحث میلیاردر شناخته شده به عنوان “Fracking شاه” برای نقش خود در پیشگام روش حفاری. McClendon کشته در یک تصادف ماشین در سال 2016. این شرکت متهم شده است که تولید آلودگی هوا از جمله نشت plumes متان قدرتمند گازهای گلخانه ای. ساکنان در اوکلاهما نیز متهم به شرکت کمک به یک موج fracking سوخت زمین لرزه در نزدیکی کوشینگ.

بلومبرگ مشارکت با بخش خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت چنار همکاران مشهود است از طریق یک کش از جزایر کیمن اسناد از Appleby پیشرو دریایی شرکت حقوقی. چنار شرکای متهم شده است که شناسایی کردن بخش خرده فروشی با در نظر گرفتن کنترل شرکت ها پس از آن شدت آزادسازي آنها و بارگذاری آنها را با بدهی. مرکز محبوب دموکراسی یادداشت در گزارش اخیر که شرکت های خرده فروشی به دست آورد چنار شرکای گذاشته نزدیک به 20 ، 000 کارگران در سال های اخیر است.

زمانی که در سال 2014 چنار همکاران به دنبال جمع آوری پول برای یک صندوق جدید این شرکت تبدیل به چندین titans of Wall Street های مختلف و سرمایه گذاران نهادی. این شرکت همچنین شنود گذاشته بلومبرگ شخصی ثروت, جمع آوری پول از سابق شهر نیویورک شهردار.

فایل های به دست آمده توسط روزنامه آلمانی Süddeutsche Zeitung و مشترک با کنسرسیوم بین المللی روزنامه نگاران تحقیقی که ارائه یک کپی به رهگیری. اسناد و مدارک نشان می دهد که چنار همکاران مطرح $136 میلیون از سه بلومبرگ ثروت وجوه مرتبط با Willett مشاوران.

“شرکت شناخته شده برای آن رویکرد بی رحمانه به آن قوی تر buyouts که اغلب منجر به این شرکت جدا کردن شرکت هایی مانند کالاهای اساسی و موضوع را به قطعات مختلف و فروش با ارزش ترین آنهایی که در حالی که تخلیه هر چه باقی مانده است بسیاری از ارزش خود را به عنوان در مورد Nine West منابع” اشاره کرد روزنامه نگار شانل فرناندز در کسب و کار مد.

هفته گذشته چنار همکاران به دست آورد سهام کنترل در victoria’s Secret, لباس زیر زنانه نام تجاری که قبلا متعلق به Leslie H. Wexner خرده فروشی اجرایی که مواجه شده است و رشد نظارت بر روابط خوار سرمایه جفری اپستاین.

چنار شرکای نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دیگر بلومبرگ سرمایه گذاری شامل مترو بانک یک مصرف کننده بانک در لندن و FGL Holdings یک جزایر کیمن-بر اساس برگزاری شرکت ارائه می دهد که سیاست های بیمه عمر. براده SEC نشان می دهد که در سال 2018 بلومبرگ ثروت خانواده وجوه متعلق به حدود 4.4 میلیون سهم در FGL. انگلیسی نظارتی براده بلومبرگ نشان می دهد که متعلق به 2.7 درصد سهام در مترو بانک.

در سال 2010 نگار Aram Roston یافت که بلومبرگ بنیاد سرمایه گذاری در یک سری از صندوق بین المللی از جمله صندوق های تامینی مستقر در دریایی پناهگاه های مالیاتی و Geotech نفت, خدمات, قبرس یک-نفت بر اساس خدمات شرکت کنترل oligarch روسیه نیکلای Levitsky.

وقتی پرسیده شد که در مورد فلات قاره سرمایه گذاری مهر را رد کرد و داستان است. بودجه او اشاره کرد در سال 2010 بود “به طور کامل افشا و آنها را مناسب برای به حداکثر رساندن دارایی های که من دور دادن به موسسات خیریه است.”

“شما نمی توانید سرمایه گذاری و بدون سرمایه گذاری در سراسر جهان; شما نمی توانید یک کسب و کار بدون انجام کسب و کار در سراسر جهان گفت:” بلومبرگ سپس خدمت در دوره سوم به عنوان شهر نیویورک شهردار.

اما به دور از افشای کامل پس از داستان بلومبرگ است بشردوستانه شروع به استفاده از یک بیزانس ساختار است که پنهان به مقصد نهایی خود را از صندوق های سرمایه گذاری.

آخرین اظهارنامه مالیاتی واصل در سال 2017, برای از بلومبرگ بنیاد خانواده را نشان می دهد Willett مشاوران سرمایه گذاری از طریق شرکت های بزرگ اشخاص با نام مات مانند “10413 سرمایه گذاری Holdings LLC” و “20213 سرمایه گذاری Holdings” با اطلاعات در مورد چگونه پول استفاده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im