بلومبرگ طول می کشد اولین ضربه

مایکل بلومبرگ یک داده ، او ساخته شده است یکی از جهان بزرگترین ثروت تبدیل شدن به ارشد منبع داده برای صنعت مالی است. به عنوان شهردار نیویورک او تصمیمات خود را در اعداد و تحویل. و به عنوان او را از خواب بیدار صبح روز پنجشنبه پس از مبارزه شبانه در لاس وگاس چهره او را بیشتر نگران هستند رتبه بندی. او بهتر امیدوارم که رای دهندگان که توجه به این ریاست جمهوری بودند و در تنظیم به Criminal Mindsیک کالج بسکتبال بازی شاید Netflix — چیزی جز دموکراتیک ریاست جمهوری در مناظره چهارشنبه شب.

بلومبرگ وارد ردیف بالا از این نامزدی نبرد با رها کردن صدها میلیون دلار از پول خود را پس از ورود به اواخر یک بی قراری زمینه است. و او به خوبی می دانست که او در راه رفتن به کمین: رقیب دیگر — نبرد-آزمایش جان سالم به یک بالابر از میدان و هشت قبلی بحث طی هشت ماه — تا به حال تمام شده است جوش خود را shivs برای هفته ها. بلومبرگ ما گفته شده بود تمرین با بهترین کارکنان پول می خرید و به حال خود comebacks آماده برای یورش آینده راه خود را.

مطمئنا او می دانست که او می خواسته می شود در مورد پرونده های حقوقی علیه او ادعا تبعیض علیه زنان و داستان های آزار و اذیت جنسی پخش در واشنگتن پست. اما او passionless پیچهای تودرتوی پاسخ به صحبت بیشتر در مورد چگونه بسیاری از زنان مدیران او می خواهم بالا. “من امیدوارم که شما شنیده ام چه دفاع از خود بود — ‘من خوب است برای برخی از زنان'” الیزابت وارن سناتور. retorted. او سپس filleted او بیش از این که آیا او می خواهم اجازه دهید این زنان از عدم اطلاع توافق نامه, نقاشی کردن این cringeworthy خط از ایسنا: “شاید آنها نمی مانند یک شوخی به من گفت.”

بلومبرگ در بر داشت برخی از جای پا در بحث دوم ساعت فرود, خطوط مورد چگونه بهداشت ، برنی ساندرز ” سوسیالیسم می کنید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجددا انتخاب چگونه او تنها نامزد در مرحله برای شروع یک کسب و کار و چگونه او کردم یک مقدار زیادی از پول, اما “من این همه دور از حد از آن به حزب دموکرات است.” او جلب ساندرز به بحث در مورد چگونه بسیاری از خانه های سوسیالیستی اتحاد (سه برای رکورد) همه بخشی از canny بلومبرگ استراتژی را به این مسابقه در مورد او و ساندرز — محروم کردن بقیه رشته ها از اکسیژن است.

اما بلومبرگ استراتژی از دروغ گفتن در منتظر — در حالی که دیگر پنج نامزد در مرحله اغلب مانند اولین ردیف دانش آموزان رقابت به منظور بالا بردن دست خود را به بالاترین به اصطلاح نمی پرداخت. و با طراحی از مدیران و نامزد او مجبور به صرف این بحث تا حد زیادی در پشت او پا از اداره پلیس نیویورک را متوقف کند-و-frisk سیاست (بی بی سی عذرخواهی کرد اما نقاشی عقب نشینی خود را به عنوان اصولی به جای نتیجه حکم دادگاه) به نقد او از “Obamacare” — که بلومبرگ در حال حاضر می گوید که نمی تواند به اندازه کافی دور کاملا برگشت از 2009.

اما در هر مرحله در زمان چند بازدید. سناتور. ctq که نیوهمپشایر تعجب شده مبارزات انتخاباتی خود را به طور ناگهانی شهرت شک و تردید عمل بیش ناتوانی خود را به نام رئیس جمهور مکزیک در مصاحبه اخیر است. و او و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg حال یک ارز است که در آن Klobuchar نمی تواند پنهان او نفرت از تازه بدوران رسیده: “من آرزو می کنم همه به عنوان کامل به عنوان شما پیت.”

Buttigieg جلا مثل همیشه تحویل مناسب ترین جمع از خط غیر-بلومبرگ-ساندرز جمعیت امیدوار است برای پر کردن: “اکثر آمریکایی ها نمی بینم که در آن آنها مناسب اگر آنها باید انتخاب بین سوسیالیستی که فکر می کند سرمایه داری است که ریشه همه شر و یک میلیاردر که فکر می کند پول باید ریشه همه قدرت … اجازه دهید کسی رو به جلو است که در واقع یک دموکرات است.”

اما آن بخش از زمین باقی مانده است یک درهم و برهم کردن با نقاط قوت متفاوت در میان های مختلف رای گیری قرار گرفتند. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن هنگامی که اجماع انتخاب نکرده بود به جلو خود را هر چند او با هوش بود و هیچ اشتباهات بزرگ.

مبارزات انتخاباتی خود را بر طناب وارن آمد در پرتاب آرنج واژگونی کامل از این بازی-آن را-خوب وحدت پیام است که موفق به پیدا کردن یک خط. آن را پرقدرت عملکرد اما مخاطره آمیز است. او shellacking بلومبرگ بود پژواک از کریس کریستی حذف مارکو روبیو در سال 2016 — یک پتانسیل ضربه مهلک به مدعی اصلی اما یکی که نمی صرفه جویی مهاجم.

به طور معمول کسی مثل ساندرز شده اند که در صندلی داغ به عنوان روشن پیشتاز و کسی که می تواند همه اما قفل کردن نامزدی در سه شنبه. و او برخی از چهره جدید موشکافی در تاکتیک های تهاجمی از خود را آنلاین “برنی Bro”, حامیان همراه با عادی “مدیکر برای همه” و سوسیالیسم نقد.

اما همه آتش بود و بیشترین تمرکز بر روی میلیاردر ایستاده مرحله سمت چپ که وقتی راجع به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را پاسخ داد که آن را پیچیده و “من نمی توانم به TurboTax.”

بلومبرگ که افزایش یافته است در انتخابات بلامانع تا کنون هنوز هم یک داستان فوتی و فوری به بگویید که چرا او را بهترین موقعیت را مغلوب ساختن پیشی جستن یک اصطلاح رئیس جمهور. او را باید یکی دیگر از بحث به دریافت یاطاقان های خود را قبل از او در رای گیری اولیه متحده شروع آوریل 3. اما روز چهارشنبه نشان دادن معنی بلومبرگ به احتمال زیاد خواهد شد که به آمپر تا تبلیغات تلویزیون و حتی بیشتر در روزهای آینده به غرق کردن تکرار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>