بلومبرگ صرف میلیون ها نفر برای خرید آلاباما رای دهندگان. اما در سلما او نمی خواهد با آنها صحبت کنید.

مایکل بلومبرگ نمی خواهید در سلما در روز یکشنبه. هنگامی که کشیش Leodis قوی او را دعوت به شرکت در 55 سالگرد 1965 حقوق مدنی مارس شناخته شده به عنوان “یکشنبه خونین” که شهردار سابق در ابتدا کاهش یافته است گفت: او بیش از حد شلوغ در حال اجرا برای رئيس جمهور. یک هفته بعد او تغییر ذهن خود را و یا آن را به حال برای تغییر او و تصمیم گرفت که حضور تاریخی قهوه ای چپل یکشنبه قبل از سه شنبه و عبور از ادموند Pettus پل با بیمار کنگره و حقوق مدنی آیکون John Lewis نبود یک حواس پرتی از مبارزات انتخاباتی خود اما بخش مهمی از آن است.

بلومبرگ غریزه به دور ماندن قابل فهم بود. او در حال حاضر صرف یک مقدار بی سابقه ای از پول در تلاش برای آلاباما 52 متعهد نمایندگان بود و در مورد به جلو و موثر سیاسی ترفند: سریع مالی ارکستراسیون از یک موقعیت قوی در دولت اقلیت-اکثریت اولیه از جمله دفتر اصلی رو به یک مجسمه رزا پارک بدون داشتن کشیده هر محلی توجه به میراث خود را به عنوان شهردار مسئول توقف-و-frisk. دعوت بر روی اکثر مقدس زمین از جنبش حقوق مدنی در آن مقدس ترین روز در آستانه این دستاورد ممکن است احساس مانند یک دام است. پذیرش و رد دعوت و هر دو را به خطر انداخته برجسته nettlesome میراث که او نیاز به رای دهندگان سیاه ساخته شده است که تا 54 درصد از 2016 آلاباما دموکراتیک اولیه را فراموش کرده ام.

بلومبرگ تعجب بسیاری از داخل کلیسا زمانی که او در زمان یک صندلی در ردیف جلو. بیشتر اضافه کردن کنتراست بین خود و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که فرض یک غرور و افتخار از محل در پشت محراب Rev. قوی تیز یادآوری گله خود را در داخل کلیسا و هزاران نفر دیگر به تماشای این سرویس در Jumbotron است که در خارج از بلومبرگ مخالف دعوت قبل از او از آن حمایت کرد.

بلومبرگ ممکن است انتظار بدتر زمانی که آن را در نهایت اتفاق افتاده است, به سوی پایان خود boilerplate سخنرانی و یک دوجین یا بیشتر churchgoers در یک مرکز پیو ایستاده بود و تبدیل پشت خود را به او را تا زمانی که او به پایان رسید.

وجود دارد هیچ برنامه ای در اعتراض به بلومبرگ حضور گفت: یکی از مخالفان Ryan P. Haygood سابق NAACP وکیل که هدایت نیوجرسی, موسسه عدالت اجتماعی است. “با توجه به آنچه در این فضای مقدس به معنی من نگه داشته در حال انتظار برای او به تکیه به آن به بحث در مورد آنچه که او ریاست به عنوان شهردار,” او گفت:. “هنگامی که مشخص شد او که قرار بود به کفاره ما تصمیم به انجام کاری. پنجاه و پنج سال پیش غیر خشونت آمیز معترضان مونتاژ حق در اینجا در این کلیسا و آماده برای دریافت بار توسط Alabama police نیم مایل دور. ما کانال آنها. ما فکر می کنم آن چیزی است که آنها انجام داده اند.”

اگر پیت Buttigieg نشده بود به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود ساعت بعد تظاهرات سکوت در برابر بلومبرگ می شده اند بزرگترین داستان از سلما در مورد هر یک از پنج نامزد در حضور. این جهش از مطبوعات بد فرود پس از نزدیک به سه شنبه چپ بلومبرگ به دنبال بیشتر ناراضی از حد معمول طول پل عبور جشن که به دنبال خدمات. در میان هزاران نفر از مردم نگه داشتن دست و بازو و دست عکس گرفتن بلومبرگ به دنبال مانند یک دستبند به دست زندانی با دو گارد اسکورت دست او را در آغوش گرفت نگرانی خود را در سراسر جناغ سینه.

آن را در مونتگمری در ماه نوامبر گذشته که بلومبرگ ثبت اولین برگه پس از سه ماه صرف ولگردی و قانونی شکنی مربوط به پول بیشتر از آلاباما تا به حال دیده بود در یک دموکرات اولیه. این همان مدل او استفاده می شود در روز سه شنبه کوچک دیگر جنوب اولیه متحده: خیس کردن امواج رادیو و تلویزیون با تبلیغات و پیدا کردن که غیر متصل سیاستمداران محلی و گروه های سیاسی علاقه مند هستند در یک شکر پدر. همانطور که در آرکانزاس و تنسی که نمی بینید مقدار اولیه پول او آب گرفتگی در این منطقه با بیش از 8 میلیون دلار در رادیو و تلویزیون به تنهایی (ساندرز صرف دوم بیشتر با کمتر از 150.000 دلار) و افتتاح چهار زمینه دفاتر کارکنان توسط 30 بسیار خوب پرداخت کامل-تایمر. “در آلاباما نگرش است” شما دریافت آنچه شما می توانید زمانی که شما می توانید’ به دلیل وجود خواهد داشت بدون پول صرف شده در اینجا به طور کلی گفت:” براندون Moseley جانباز نویسنده برای آلاباما سیاسی خبرنگار. “او پول همه جا. ما برخی از آن را.”

در میان هزاران نفر از مردم نگه داشتن دست و بازو و دست عکس گرفتن بلومبرگ به دنبال مانند یک دستبند به دست زندانی است.

زمان بلومبرگ این ایالت عمل شد و زمزمه در ماه دسامبر بایدن در حال حاضر قفل شده است و تاییدیه از آلاباما خیمه دموکرات (یعنی آقای جان تری Sewell و سناتور Doug Jones). اما این کمپین را سخاوتمندانه در تولید یک تخته سنگ از متحدان ادعا نفوذ با رای دهندگان به ویژه دولت رهبر اقلیت سنا آنتونی دانیلز و جو نی آلاباما دموکراتیک شورای دولت حزب دموکرات سیاه حزبی که تایید بلومبرگ ماه گذشته.

آیا ADC تایید و دیگران مانند آن را حفاری به بایدن بزرگ استفاده با رای دهندگان در ایالت های جنوبی خواهد شد یک آزمایش از بلومبرگ است نامتعارف gambit. اگر سیاه و سفید رای دهندگان جمع آوری شده در سلما در روز یکشنبه نماینده و شهردار و نا ممکن. شورای نشده مهیب جنوب ماشین برای مدت زمان طولانی گفت: Pam فاستر, Tuscaloosa دانشکده پزشکی استاد در حالی که راهپیمایی به Pettus پل پشت یک بنر آلاباما فصل از کشیش بنیامین باربر ضعیف مردم در مبارزات انتخاباتی. “نی و ADC تایید بلومبرگ چرا که او خریداری یک بسیاری از مردم است,” او گفت:. “[آنها می خواهند ما را] فراموش کرد که در نیویورک او را نادیده گرفته آفریقایی-آمریکایی جامعه است. من رای دادند و من وجدان و رای بایدن.”

People turn their backs on Democratic presidential candidate and former New York City Mayor Mike Bloomberg as he speaks at Brown Chapel AME church, Sunday, March 1, 2020, in Selma , Ala. (AP Photo/Butch Dill)

مردم به نوبه خود پشت خود را در بلومبرگ به عنوان او صحبت می کند در قهوه ای چپل AME church در تاریخ 1 مارس سال 2020 در سلما علا.

عکس: بوچ شوید/AP

یک نفر به ویژه غایب در روز یکشنبه شد برنی ساندرز تنها کاندیدای با سابقه دستگیری مرتبط با حقوق مدنی اعتراض. (بایدن را باور دستگیری طول 1970s دیدار با نلسون ماندلا در آفریقای جنوبی حساب نمی آید.) ساندرز به حضور متعدد حقوق مدنی وقایع در آلاباما در طول سال از جمله سالگرد 50 پل عبور جشن در سال 2015. بر خلاف برخی از نامزدها او هیچ چیز به اثبات است. اما با توجه به ریاضی از آلاباما اولیه او نیست بسیار برای به دست آوردن هر دو. Sanders کمپین همواره اذعان اولیه و هرگز باز یک دفتر و یا استخدام یک کارمند در مونتگمری.

در سال 2016 آلاباما به کلینتون دوم-کمترین حاشیه از پیروزی برابر ساندرز نزدیک به 78 درصد از آرا انعکاس پیروزی خود را در کشور همسایه می سی سی پی. در 44 از آلاباما 67 شهرستان ساندرز از دست داده و با 50 امتیاز و یا بیشتر. نزدیک ترین مسابقه بود 17-از دست دادن نقطه در یکی از whitest استان ها در دولت است. چرا نامزد با معتبر ترین و تعهد به پرداختن به فقر است بنابراین صریحا رد جنوبی جوامع زخمی توسط بومی, هاردکور, فقر نیست یک سوال به راحتی و یا منظمی پاسخ داده است.

وجود دارد مشتاق سیاه ساندرز حامیان در آلاباما اما آنها به طور فزاینده ای کمیاب دورتر شما را از یک دانشگاه.

وجود دارد مشتاق سیاه ساندرز حامیان در آلاباما اما آنها به طور فزاینده ای کمیاب دورتر شما را از یک دانشگاه. این یک استثنا است که ثابت می کند حکومت هنگامی که شما ملاقات یک سیاه ساندرز حامی به عنوان قدیمی به عنوان Al Lawson بازنشسته 75 ساله سابق “فروردین County آزادی سوار” از Camden, آلاباما که راهپیمایی در اصل یکشنبه خونین مارس با جان لوییس در سال 1965. پس از dodging کمی Lawson اعتراف به سقوط برای ساندرز در سال 2016 و حمایت از او را دوباره در سال 2020 است. “من فکر می کنم او را ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان گذشته و آنها لگد او را به محدود کردن” او گفت:. “او احشاء. من او را دوست دارم. من فکر می کنم او کمی بهتر است اما آلاباما — در اینجا ما از مدرسه. اگر مردم می دانند که معاون رئیس جمهور از مردم در حال رفتن برای رای دادن به معاون رئیس جمهور.”

حتی در میان دولت سیاسی مشغول جوان ساکنان تمایل به شکستن از آشنا الگوهای فقط به عنوان به احتمال زیاد برای بیان خود را در حمایت از بهداشت ، الیزابت وارن به عنوان Sanders. به عنوان صفوف به پایین منتقل خیابان وسیع به سمت پل گذشت آن را توسط یک مرکز پشتیبانی برای ترانس جوانی به نام شوالیه ها و مناسبتهای فرهنگی جامعه است. ایستاده در نمای و برگزاری یک پرچم رنگین کمان بود کوئنتین بل 22 ساله ترانس و مدیر این مرکز و تونی Christon-واکر 35 که به پایین رانده شده از بیرمنگام که در آن او را هدایت ایدز خدمات و پیشگیری غیر انتفاعی AIDSAlabama. هر دو رای گیری وارن; نه انتظار ساندرز به رقابت برای بسیاری از سیاه آرا خارج کوچک شهری جیب millennials.

“سیاه مردم همیشه پذیرفته شده است که شما باید به رای کمتر از دو evils” گفت: Christon-واکر. “حتی اوباما می شود flack انجام نمی دهد به اندازه کافی و ناامید کننده جامعه سیاه و سفید. پس چگونه شما می توانید انتظار این پیر مرد سفید برای دریافت امیدوار است تا در این جوامع می شود و مورد ستایش قرار داد به عنوان این کاندیدای مناسب? بایدن او را فقط به امن است. بلومبرگ دارای مقدار زیادی از پول و او گه. او را پا به پا با مغلوب ساختن پیشی جستن. از مردم می خواهم که در مورد او.”

“من نمی گفت:” بل. “من نمی خواهم هر کسی که می آید در اینجا و تلاش می کند برای خرید به شهر من و رای من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de