بلومبرگ Plagiarized قطعات حداقل هشت نفر از برنامه های خود را

مایک بلومبرگ ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی plagiarized بخشی از برنامه های خود را برای سلامت مادر تجاوز, برابری, اقتصاد, سیاست های مالیاتی و زیرساخت و سلامت روان از انتشارات تحقیقات رسانه ها و تعدادی از سازمان های غیر انتفاعی آموزشی و سیاست گروه.

رهگیری یافت که دقیق معابر از حداقل هشت بلومبرگ طرح یا همراه با برگه شد مستقیم نسخه از مواد از رسانه ها از جمله سی ان ان و سی بی اس یک مرکز تحقیقاتی در John Jay College of Criminal Justice, the American Medical Association, Everytown for Gun Safety, ساختمان, آمریکا, آینده, آموزشی صندوق و سازمان های دیگر. بلومبرگ شرکت تاسیس Everytown for Gun Safety, یک سازمان سیاسی با تمرکز بر کنترل اسلحه و ساختمان امریکا آینده صندوق آموزشی غیر انتفاعی کار بر روی سرمایه گذاری های زیربنایی و اصلاحات و ریاست آنها را در گذشته و از او به عنوان یک نویسنده آموزشی صندوق گزارش. او به وضوح وابسته به منابع دیگر. این plagiarized بخش در محدوده زمانی معین در طول کل پاراگراف به احکام فردی و قطعات در اسناد و مدارک است که بین پنج تا 14 صفحه است.

روز چهارشنبه بعد از ظهر رهگیری ارسال دقیق پرس و جو به بلومبرگ مبارزات انتخاباتی. توسط صبح روز پنج شنبه در یکی از برنامه ها به طور کامل در نظر گرفته شود در حالی که دیگران تغییر شد. پرسید: در مورد این طرح که حذف شد, سخنگوی جولی چوب گفت: این کمپین خواهد اطلاع رهگیری که در آن نوشته شده بود دوباره.

به بلومبرگ کمپین نه انکار سرقت ادبی. در بیانیه این کمپین گفت: “بسیاری از آنچه شما پرچم بودند برگه که رفت و از طریق MailChimp” — یک آنلاین, خبرنامه, خدمات — “آن را پشتیبانی نمی کند پاورقی قالب بندی. زمانی که اعلام میکنیم سیاست, سیستم عامل, ما کنار هم قرار دادن دقیق برگه با زمینه و حمایت از پس زمینه به طوری که خبرنگاران درک مشکل ما در حال تلاش برای حل با سیاست های ما. برای یافتن منابع ما اغلب نگاه به سازمان هایی که مایک منجر شده و یا با کار در گذشته مانند شهر نیویورک و ساختمان آمریکا در آینده است. ما پس از اضافه استناد و لینک به این اسناد و مدارک.”

بلومبرگ آمریکا oligarch که شروع به پریدن کرد به انتخابات ریاست جمهوری در اواخر ماه نوامبر و صرف بیش از 300 میلیون دلار از پول خود را در کمپین تبلیغات تا کنون انتظار می رود که واجد شرایط برای او اولین مناظره ریاست جمهوری در این ماه به بعد در اواخر ماه ژانویه تغییر حکومت از کمیته ملی حزب دموکرات. DNC دو برابر آستانه رای گیری و حذف یک نیاز است که یک نامزد به حال به آمار 225,000 فرد اهدا کنندگان به بحث در مرحله نقشه کشی انتقادات که قوانین تغییر شد برای بلومبرگ سود (بلومبرگ به طور کامل خود کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود). پرسید: طی روز دوشنبه آیووا انجمن در مورد واکنش به تغییر حکومت در رابطه به بلومبرگ ، DNC مدیر ارتباطات Xochitl هینجسا گفت: “او واجد شرایط برای بحث است.”

اتهام سرقت ادبی باید چهار گذشته مبارزات سیاسی. در سال 1987 در دوران اول ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن گرفتار شد خوشهچین کمپین سخنرانی و همچنین در معرض یک حادثه در دانشکده حقوق که در آن او plagiarized یک قانون را نقد کنید مجله در یک مقاله. در آن زمان بایدن عذرخواهی کرد و گفت: “من عمدا حرکت برای گمراه کردن کسی.” اما روز منفی مطبوعات به طور موثر تحت فشار قرار دادند و او را از مسابقه.

در زیر گزیده ای از بلومبرگ این سیستم عامل در مقایسه با کنار یکسان و یا قابل ملاحظه ای مشابه دیگر منابع آنلاین شکسته با موضوع منطقه است. یکسان بخشهایی از متن را هایلایت شده است.

بلومبرگ را “دقیق و سریع تر امن تر و سبزتر: یک برنامه را به امریکا زیرساخت به قرن 21” Fact Sheet

به بلومبرگ کمپین برنامه ریزی برای سبز زیرساخت های گرفته شده را در تمامیت خود را پس از رهگیری درخواست برای نظر.

کمپین ادبیات منبع اصلی
ما شهرها و شهرستانها طراحی شده بودند در اطراف ماشین. مردم پس از تجمع در خیابان ها و میادین شهر; در حال حاضر آنها خزیدن را از طریق ترافیک در بزرگراه ها و چند خط جاده ها. بیش از حد بسیاری از بار ما استفاده می شود به صرف با یکدیگر است که در حال حاضر هدر رفته در ازدحام و ترافیک. در عین حال در طول زمان به عنوان ما شهرها و شهرستانها طراحی شده بودند در اطراف خودرو, جاده ها پیشی گرفت و جامعه مراکز. جایی که مردم پس از تجمع در خیابان ها و میادین شهر وجود دارد در حال حاضر بزرگراه ها و چند خط جاده ها. شاید از همه بدتر زمان ما استفاده می شود به صرف با یکدیگر است که در حال حاضر اغلب به هدر رفته در ازدحام و ترافیک.
–”فورد مدیر عامل: بیایید نگاهی به خیابان ها برای زندگی” Recode آذر. 9, 2018
در روزهای اولیه پس از رئیس جمهور تهمت را افتتاح استیو Bannon پیش بینی کرد که زیرساخت شد مسئله ای است که می تواند به رئیس جمهور کلید “کاملا جدید سیاسی جنبش به عنوان هیجان انگیز به عنوان 1930” حتی “بیشتر از ریگان انقلاب است.” آن را مانند یک ایده خوب کاخ سفید بر این باور است که رئیس جمهور و تیم را افزایش داد هدف از طرح زیرساخت به 1.5 تریلیون دلار. همه به خصوص این رئیس جمهور به نظر می رسد به عشق ایده سرمایه گذاری در زیرساخت ها اما هیچ کس نمیفهمد چگونه به پرداخت هزینه برای آن. در روزهای اولیه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مراسم تحلیف استراتژیست جمهوری خواه استیو Bannon پیش بینی کرد که زیرساخت خواهد به رئیس جمهور پاداش اضافه شده کلید “کاملا جدید سیاسی جنبش به عنوان هیجان انگیز به عنوان 1930” حتی “بیشتر از ریگان انقلاب است.” آن را مانند یک ایده خوب کاخ سفید بر این باور است که مغلوب ساختن پیشی جستن تیم را افزایش داد هدف به 1.5 تریلیون دلار. اما نزدیک به دو سال پس از انتخابات این طرح توسط همه گزارش ها مرده است. به نظر می رسد همه به عشق ایده سرمایه گذاری در زیرساخت ها اما هیچ کس نمیفهمد چگونه به پرداخت هزینه برای آن.
–”مغلوب ساختن پیشی جستن موفق طرح زیرساخت فرصت هدر رفته است,” حاکم اکتبر 2018
هنگامی که ما سرمایه گذاری در زیرساخت های ما باید در تلاش برای اطمینان حاصل شود که همه مردم در بهره مندی از این سرمایه گذاری های عمومی همه—از جمله و به خصوص ساکنان کم درآمد جوامع و جوامع رنگ و افراد معلول است. به اطمینان حاصل شود همه مردم در بهره مندی از این سرمایه گذاری های عمومی همه—از جمله و به خصوص ساکنان کم درآمد جوامع و جوامع رنگ—باید یک صندلی در میز مذاکره.
–”زیرساخت سهام” PolicyLink
در آن زمان این شهر تجربه یک رنسانس قابل توجه است که ممکن است غیر قابل تصور به نظر می رسید در پی حملات 11 سپتامبر و 2008 رکود است. این درست است که در طول بلومبرگ سه نظر به عنوان شهردار این شهر تجربه یک رنسانس قابل توجه است که ممکن است غیر قابل تصور به نظر می رسید در پی حملات 11 سپتامبر و 2008 رکود است.
–”بلومبرگ سابقه در نیویورک سیاست مسکن تنها پس بنابراین” پیشتر نیویورک, Nov. 25, 2019
اگر چه ملکه متشکل فقط 19.7 درصد از جمعیت در سال 1950 این تعداد پیش بینی شده است به صعود به بیش از 28 درصد در سال 2030 زمانی که 2.57 میلیون نفر از این شهر پیش بینی 9.12 میلیون نفر اقامت در کوئینز. این رشد مداوم در ملکه خواهد شد در نتیجه در یک اوج جدید جمعیت برای این شهر تا سال 2030. این رشد است که توسط سوخت ترکیبی از مهاجران از بیش از 100 کشور جهان است. اگر چه ملکه متشکل فقط 19.7 درصد از جمعیت در سال 1950 این تعداد پیش بینی شده است به صعود به بیش از 28 درصد در سال 2030 زمانی که 2.57 میلیون نفر از این شهر 9.12 میلیون نفر اقامت در کوئینز. این رشد مداوم در ملکه خواهد شد در نتیجه در یک اوج جدید جمعیت برای این شهر تا سال 2030. این رشد است که توسط سوخت ترکیبی از مهاجران از بیش از 100 کشور جهان است.
–”PLANYC: سبزتر Greater New York,” شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار, 2007
سمت راست انجام می شود زیرساخت های ما کمک می کند تا باز کردن بازارهای جدید برای محصولات و خدمات کاهش هزینه های حمل و نقل و سرعت تحویل و کاهش قیمت برای مصرف کنندگان است. سرمایه و شغل جریان به کارآمد ترین بازارهای کارآمد ترین بازارهای وابسته به مدرن و قابل اعتماد زیرساخت های فن آوری بالا. سمت راست انجام می شود زیرساخت های ما کمک می کند تا باز کردن بازارهای جدید برای محصولات و خدمات قطره هزینه های حمل و نقل و سرعت تحویل و کاهش قیمت برای مصرف کنندگان است. سرمایه و شغل جریان به کارآمد ترین بازارهای کارآمد ترین بازارهای وابسته به مدرن و قابل اعتماد زیرساخت های فن آوری بالا.
–”زیرساخت های حمل و نقل گزارش سال 2012″ ساخت آمریکا در آینده آموزشی صندوق (شرکت تاسیس شده توسط بلومبرگ)

بلومبرگ است “همه در اقتصاد” دستور کار برگه

کمپین ادبیات منبع اصلی
در چهار سال قبل از عبور ایران از قانون مالیات های اقتصاد اضافه شده به طور متوسط 213,000 شغل در هر ماه با توجه به اطلاعات از سوی دفتر آمار کار. در نزدیک به دو سال از تصویب قانون میانگین ایجاد شغل در واقع کاهش یافته است به طور متوسط 11,000 هر ماه. کاخ سفید وعده داده است که کاهش مالیات را در نتیجه سالانه افزایش دستمزد 4000 $در هر خانواده است. این اتفاق نمی افتد. در دو سال پس از قانون تصویب دستمزد رشد پس از حسابداری تورم افزایش یافت و تنها اندکی از 1% به کمتر از 1.4 درصد در سال برای nonsupervisory کارگران با توجه به داده ها از ایالات متحده آمریکا اداره آمار نیروی کار. که تفاوت — حتی اگر آن را به طور کامل مربوط به کاهش مالیات — مقدار به کمتر از $400 به صورت تمام وقت کارگر. بسیار برای شما 4000 دلار افزایش دهد. در چهار سال قبل از عبور ایران از قانون مالیات های اقتصاد اضافه شده به طور متوسط 213,000 شغل در هر ماه با توجه به اطلاعات از سوی دفتر آمار کار. در نزدیک به دو سال از تصویب قانون میانگین ایجاد شغل در واقع کاهش یافته است به طور متوسط 11,000 هر ماه. کاخ سفید وعده داده است که کاهش مالیات را در نتیجه سالانه افزایش دستمزد 4000 $در هر خانواده است. نه حتی نزدیک است. در دو سال پس از قانون تصویب دستمزد رشد پس از حسابداری تورم افزایش یافت و تنها اندکی از 1% به کمتر از 1.4 درصد در سال برای nonsupervisory کارگران با توجه به داده ها از ایالات متحده آمریکا اداره آمار نیروی کار. که تفاوت — حتی اگر آن را به طور کامل مربوط به کاهش مالیات — مقدار به کمتر از $400 به صورت تمام وقت کارگر. بسیار برای شما 4000 دلار افزایش دهد.
–”نظر: پس از دو سال مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات را شکست خورده آمریکایی” سی ان ان, Dec. 20, 2019

بلومبرگ را “تجاوز+ سیاست برابری” Fact Sheet

به بلومبرگ کمپین ویرایش این برگه پس از رهگیری درخواست برای نظر.

کمپین ادبیات منبع اصلی
25 درصد از نما مردم می گویند که آنها تجربه یک مشکل با بیمه خود را بیش از 12 ماه مربوط به نما مانند محروم پوشش مراقبت های مربوط به جنسیت گذار. 25 درصد از پاسخ دهندگان با تجربه یک مشکل با بیمه در سال گذشته مربوط به نما مانند محروم پوشش مراقبت های مربوط به جنسیت گذار.
–”پوشش بیمه سلامت برای جنسیت تایید مراقبت از فراجنسیتی بیماران,” American Medical Association, مارس 2019
نیمی از نما مردم گزارش آنها ناراحت کننده پلیس به دنبال کمک. نیمی از نما مردم گزارش آنها ناراحت کننده پلیس به دنبال کمک.
–”طرح برای برابری: یک نما فدرال دستور کار بعدی ریاست جمهوری و کنگره” مرکز ملی نما برابری اکتبر 2016
نزدیک به نیمی از تمام سیاه نما آمریکایی محبوس شدهاند. در حالی که شيوع کلی TGNC افراد در ایالات متحده ممکن است پایین این جامعه نامتناسب نشان داده شده در امریکا تادیبی سیستم: تقریبا یک در شش نما از مردم در ایالات متحده قفل شده است تا در یک ایالت و یا فدرال زندان و نزدیک به نیمی از تمام سیاه نما آمریکایی محبوس شدهاند.
–”حالا شما ببینید من: مشکلات و راهکارهای معرفی جنسیتی خود مختاری به هشتم متمم برای جنسیت Nonconforming زندانیان” مجله حقوق جزا و جرم شناسی ژانویه 2018
جنایات هدف قرار دادن تجاوز+ جامعه افزایش حدود 6 درصد از سال 2017 و اف بی آی گزارش شده است افزایش قابل توجهی در جرایم ناشی از نفرت انگیزه هویت تعصب. جنایات هدف قرار دادن LQBTQ جامعه افزایش یافته است حدود 6 درصد از سال 2017 و FBI گزارش افزایش قابل توجهی در جرایم ناشی از نفرت انگیزه هویت تعصب.
–”اف بی آی: نفرت جرم قتل رکورد در سال 2018; جنایات هدف قرار دادن فراجنسیتی مردم افزایش می یابد” CBS News, Nov. 12, 2019
امروز نزدیک به یک چهارم از تجاوز+ مردم می گویند که آنها باید اجتناب شود پزشکان و یا مراقبت های بهداشتی را از نگرانی آنها خواهد بود تبعیض و 31 درصد می گویند آنها هیچ دکتر به طور منظم و یا فرم مراقبت های بهداشتی. نزدیک به یک چهارم از افراد فراجنسیتی جلوگیری از پزشکان و یا مراقبت های بهداشتی را از نگرانی آنها خواهد بود تبعیض و 31 درصد می گویند که آنها لازم نیست که یک دکتر به طور منظم با توجه به یک سال 2017 نظرسنجی توسط NPR, رابرت وود جانسون بنیاد و دانشگاه هاروارد.
–”دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی به عنوان یک رئیس جمهور برای جامعه آمریکایی است. اما او نگه می دارد به عقب برای حمایت از آنها” زمان May 26, 2019
فراجنسیتی مردم حدود شش برابر بیشتر احتمال دارد که تا به حال خلق و خوی و یا اختلال اضطراب مراقبت های بهداشتی بازدید و یا بستری بوده و پس از اقدام به خودکشی. این مطالعه همچنین نشان داد که در مقایسه با جمعیت عمومی, تغییر جنسیت افراد با جنسيت incongruence شد و حدود شش بار به عنوان به احتمال زیاد تا به حال خلق و خوی و یا اختلال اضطراب مراقبت های بهداشتی بازدید … و بیش از شش بار به احتمال زیاد به بستری بوده و پس از اقدام به خودکشی.
–”مطالعه می یابد و در دراز مدت سلامت روان مزایای جنسیتی تایید عمل جراحی برای تغییر جنسیت افراد” انجمن روانپزشکی آمریکا, اکتبر. 4, 2019

“برنامه ریزی برای رسیدگی به این کشور سلامت مادران بحران و بهبود دسترسی به خدمات سلامت” Fact Sheet

به بلومبرگ کمپین ویرایش این برگه پس از رهگیری درخواست برای نظر.

کمپین ادبیات منبع اصلی
سیاه درگذشت اغلب از شرایط قلب و فشار خون و عوارض آن مانند پره اکلامپسی. و زنانی که کسب درآمد بالاتر هنوز مرگ در نرخ بالاتر از زنان سفید پوست از همان زمینه اقتصادی. نزدیک به دو سوم از آلاباما مادران گزارش شده داشتن نوعی از مشکل پزشکی در دوران بارداری با توجه به آلاباما بارداری ارزیابی ریسک سیستم مانیتورینگ یک CDC-بر اساس نظرسنجی از بارداری-تجربه مرتبط در ایالات متحده است. دولت در رتبه 46 در کشور در زنان و کودکان, بهداشت و درمان با توجه به ایالات بهداشت و درمان بنیاد و نزدیک به دو سوم از آلاباما مادران گزارش شده داشتن نوعی از مشکل پزشکی در دوران بارداری با توجه به آلاباما بارداری ارزیابی ریسک سیستم مانیتورینگ یک CDC-بر اساس نظرسنجی از بارداری-تجربه مرتبط در ایالات متحده است. دولت در رتبه 46 در کشور در زنان و کودکان, بهداشت و درمان با توجه به ایالات سلامت پایه و اساس است. مادران سیاه پوش درگذشت اغلب از شرایط قلب و فشار خون و عوارض آن مانند پره اکلامپسی و اکلامپسی. و زنانی که کسب درآمد بالاتر هنوز مرگ در نرخ بالاتر از زنان سفید پوست از همان زمینه اقتصادی.
–”مرگ و میر ناشی از بارداری و تولد فرزند هستند و اغلب قابل پیشگیری; آلاباما در نهایت شروع می شود را به اطلاع” AL.com ژوئن 9, 2019, به روز شده در Jan. 14, 2020
مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش به دور ACA اجباری مزایای بهداشت و درمان از جمله پوشش زنان و زایمان و خوبی زن امتحانات … رئیس جمهور تهمت کار کرده است به لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA) — که می تواند عقب دستاوردهای قابل توجهی در بسیاری از مردم از رنگ با دسترسی به مراقبت های بهداشتی. مغلوب ساختن پیشی جستن را به خود مشغول کرده: … تلاش برای لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA) — که می تواند عقب دستاوردهای قابل توجهی در بسیاری از مردم از رنگ با دسترسی به مراقبت های بهداشتی. تلاش برای دور ACA اجباری مزایای بهداشت و درمان از جمله پوشش زنان و زایمان و خوبی زن امتحانات.
–”بیست و پنج وحشتناک راه تهمت است تضعیف باروری, سلامت” Planned Parenthood اقدام صندوق Aug. 15, 2019

بلومبرگ است “قیمت مسکن و بی خانمانی استراتژی” Fact Sheet

کمپین ادبیات منبع اصلی
هود بازرس کل به این نتیجه رسیدند که HUD موفق به اطمینان حاصل شود که مقامات مسکن به درستی شناسایی و حذف سرب خطرات. در ضمن یک سال 2018 گزارش HUD بازرس کل دفتر سازمان های داخلی ناظر بر داشت که HUD موفق به اطمینان حاصل شود که این کشور از 3300 مسکن عمومی مقامات به درستی شناسایی و حذف سرب و خطرات “در نتیجه افزایش پتانسیل افشای کودکان به مسمومیت با سرب با توجه به ناامن شرایط زندگی است.”
–”هود صرف میلیون ها نفر در سرب جلو گیری. چرا مسکن عمومی مقامات هنوز در حال مبارزه?” Stateline/خیریه پیو تراست, Dec. 17, 2019

بلومبرگ است سیاست های مالیاتی

کمپین ادبیات منبع اصلی
برش شرکت رای به 21 درصد از 35 درصد قانون است و کاهش نرخ موثر مالیات است که بسیاری از شرکت ها پرداخت. که سوخت پس از کسر مالیات سود شرکت. قانون مالیات به وضوح یک راننده که افزایش — چون سود قبل از مالیات افزایش نرخ آهسته تر. برش شرکت رای به 21 درصد از 35 درصد قانون است و کاهش نرخ موثر مالیات است که بسیاری از شرکت ها پرداخت. که سوخت پس از کسر مالیات سود شرکت که افزایش نزدیک به 20 درصد در سه ماهه سوم از سال قبل است. قانون مالیات به وضوح یک راننده که افزایش — چون سود قبل از مالیات افزایش نرخ آهسته تر.
–”یک سال به مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات چند عمده مزایای” SFGate, دسامبر. 28, 2018

بلومبرگ را “قرن 21 زیرساخت های طرح” Fact Sheet

به بلومبرگ کمپین ویرایش این برگه پس از رهگیری درخواست برای نظر.

کمپین ادبیات منبع اصلی
ایالات متحده آمریکا شبکه راه آهن نادیده گرفته شده و underfinanced دهه و با تشکر از چوک امتیاز و منسوخ درجه گذرگاه و پل قطار در آمریکا اجرا در سرعت کندتر امروز از آنها در اواسط قرن 20th. ما نیز باید آدرس مزمن غفلت و تحت کمک های مالی از آمریکا مسافری شبکه ریلی. چون ما شبکه راه آهن سرند با خفه کردن,نقاط, مسافر قطار در آمریکا اجرا در سرعت کندتر امروز از آنها در اواسط قرن 20th.
–”ساخت آمریکا در آینده 2020 چشم انداز” ساخت آمریکا در آینده آموزشی صندوق (شرکت تاسیس شده توسط بلومبرگ)
خانواده های آمریکایی در حال حاضر صرف به طور متوسط 17.6 درصد از بودجه خود را در حمل و نقل دومین هزینه پس از مسکن و یک سوم بیشتر از آنچه که آنها صرف غذا. این هزینه ها به خصوص حاد برای کاهش درآمد آمریکایی: این کشور فقیرترین خانوارها صرف بیش از 40 درصد از دستمزد حمل و نقل. سمت راست انجام می شود زیرساخت های ما کمک می کند تا باز کردن بازارهای جدید برای محصولات و خدمات کاهش هزینه های حمل و نقل و سرعت تحویل و کاهش قیمت برای مصرف کنندگان است. سرمایه و شغل جریان به کارآمد ترین بازارهای کارآمد ترین بازارهای وابسته به مدرن و قابل اعتماد زیرساخت های فن آوری بالا. سمت راست انجام می شود زیرساخت های ما کمک می کند تا باز کردن بازارهای جدید برای محصولات و خدمات قطره هزینه های حمل و نقل و سرعت تحویل و کاهش قیمت برای مصرف کنندگان است. سرمایه و شغل جریان به کارآمد ترین بازارهای کارآمد ترین بازارهای وابسته به مدرن و قابل اعتماد زیرساخت های فن آوری بالا. خانواده های آمریکایی در حال حاضر صرف به طور متوسط 17.6 درصد از بودجه خود را در حمل و نقل دومین هزینه پس از مسکن و یک سوم بیشتر از آنچه که آنها صرف غذا. این هزینه ها به خصوص حاد برای کاهش درآمد آمریکایی: این کشور فقیرترین خانوارها صرف بیش از 40 درصد از دستمزد حمل و نقل.
–”ساخت آمریکا در آینده: سقوط از هم جدا و سقوط: زیرساخت های حمل و نقل گزارش سال 2012″ ساخت آمریکا در آینده آموزشی صندوق (شرکت تاسیس شده توسط بلومبرگ)

بلومبرگ تفنگ سیاست ایمنی طرح

کمپین ادبیات منبع اصلی
هشت متحده به طور کلی اجازه می دهد دارندگان مجوز حمل اسلحه در K-12 مدارس (د, سلام, KS, MS, NH, یا, RI, UT) در حالی که اضافی نه ایالات متحده قوانین به صراحت با هدف اجازه می دهد K-12 معلمان و پرسنل مدرسه به مسلح (FL, GA, MO, ND, OK, SD, TN, TX, WY). هشت متحده به طور کلی اجازه می دهد دارندگان مجوز حمل اسلحه در مکان عمومی, مدارس: دلاور, هاوایی, کانزاس, می سی سی پی, New Hampshire, اورگان, رود آیلند, Utah.
–”نگه داشتن مدارس ما امن: یک طرح برای جلوگیری از تیرباران های دسته جمعی و پایان دادن به خشونت اسلحه در آمریکا مدارس” Everytown for Gun Safety (شرکت تاسیس شده توسط بلومبرگ), Feb. 11, 2019
در جنوب برانکس یکی درمان خشونت برنامه همراه بود با 37 درصد کاهش در تفنگ صدمات و 63 درصد کاهش در تعداد تیراندازی قربانیان. این منطقه از جنوب برانکس در خدمت درمان خشونت را تجربه قوی و قابل توجهی کاهش می یابد در هر دو اقدامات خشونت اسلحه: 37 درصد کاهش در تفنگ صدمات و 63 درصد کاهش در تیراندازی victimizations در مقایسه با 29 و 17 درصد کاهش در مقايسه با منطقه (شرق هارلم).
–”اثرات درمان خشونت در برانکس جنوبی و شرق نیویورک و بروکلین” John Jay College of عدالت کیفری تحقیق و ارزیابی مرکز Oct. 2, 2017

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>