بلومبرگ استخدام بسیاری از فعالان محلی و ایالتی مبارزات گرسنه هستند برای کمک به

جنیفر Leeper شد و در آخرین شب مرخصی زایمان با دومین پسر زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شد برنده انتخابات ریاست جمهوری 2016. هنگامی که او بهبود از شوک مانند میلیون ها نفر از زنان سراسر کشور, او تصمیم گرفت او تا به حال برای جلوگیری از نشستن در سیاسی حاشیه. او برای فرار از یک صندلی در هیئت مدیره محلی آموزش و پرورش در, Fairfield, کانکتیکات و برنده شد. در 2018, Leeper انداخت و خودش را به 2018 midterms کمک به یک دولت دموکراتیک سنا مبارزات انتخاباتی.

در ماه نوامبر گذشته یک کانکتیکات دولت خانه صندلی باز کرد تا زمانی که جمهوری وقت اعلام کرد او اجرا برای دفتر جدید. این نوع از حومه منطقه دموکرات شده بود کوه در می رم در سراسر کشور و Leeper تصمیم به گرفتن یک شات در انتخابات ویژه مجموعه برای 14 ژانویه 2020.

او تا به حال حمایت از این منطقه سابق کنگره و زمان سناتور کریس مورفی و یک تیم از داوطلبان از ضربه زدن درب. او مدیر کمپین تا به حال فقط در اجرای موفق مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد شهردار بریجپورت. او posted on Facebook در اواسط ماه نوامبر که Leeper مسابقه تا به حال معنای واقعی برای او توضیح داد که او تا به حال زندگی می کردند در این منطقه از سال 1962. “جایی است که بیشتر “خانه” به من از داستان من و این منطقه است. آن شخصی,” او نوشت. “و به همین دلیل من اعتقاد جنیفر Leeper و چشم انداز خود را برای این مکان است که ما هر دو را خیلی دوست دارم.”

با تنها سه هفته تا انتخابات او با یک وضعیت جدید به روز رسانی. “من استعداد من به مدیسن ویسکانسین” او ارسال شده در دسامبر 26. او تا به حال گرفته شده با میلیاردر مایک بلومبرگ به تازگی راه اندازی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری بود که ارائه سودآور حقوق به عنوان معاون سازمان و مدیر آن را بعد از ظهور.

بدون کاپیتان در فینال هفته Leeper انتخاباتی پرچم. در روز انتخابات Leeper از دست داد به او چلنجر فقط 79 رای موافق و خواهان برگزار شد به صندلی.

بلومبرگ وارد انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر و پس از صرف بیش از 300 میلیون دلار از پول خود را در تلاش خود را برای حفظ نامزدی حزب دموکرات. بسیاری از تمرکز بر بلومبرگ تاریخی صرف ولگردی و قانونی شکنی شده است در آگهی های تلویزیونی او را در حال اجرا در حداقل 29 متحده کمک به تقویت او را به ردیف بالا در پای صندوقهای رای و رانندگی تا قیمت از زمان برای نامزدهای دیگر. فراتر از هل دادن رقبای خود هر چند بلومبرگ صرف داشتن یک تکان دهنده اثر تخريبي بر سیاست دموکراتیک در سراسر کشور: او استخدام ارتش از کارکنان و canvassers تقریبا در هر کشور در کشور در چشم ظاهر حقوق شکار استعداد از دیگر مبارزات و سازمان های مترقی است که در حال حاضر در تلاش برای پر کردن شغل. فقط در سه ماه بلومبرگ کمپین استخدام کرده است هزاران نفر از مردم به کارکنان بیش از 125 دفاتر در سراسر کشور, به گزارش نیویورک تایمز روز شنبه.

به صورت یک نوار از رای دهندگان وجود دارد چیزی است که آرامش در مورد پول او را مایل به خرج کردن است. اما برای داوطلبان سراسر کشور میلیاردها دلار هزینه به معنی کاملا مخالف است.

سابق شهردار نیویورک که مرتکب به کارگردانی پول خود را در حمایت از آنکه احتمالی دموکرات نامزد شده است ادعا می کند که میلیاردها دلار صرفه جویی خواهد شد ، نه Leeper و نه او در مبارزات انتخاباتی مدیران در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر اما او یک داستان است که در حال وقوع است در محلی و ایالتی و فدرال نژادها در سراسر کشور است. وعده بلومبرگ کمپین — “مایک خواهد آن را انجام داده” — است که به منظور اطمینان از اضطراب دموکرات که او پول را نجات مرگ ، برای کارکنان, کار برای بلومبرگ به معنی تضمین اشتغال از طریق نوامبر چیزی مبارزات که در حال رقابت در انتخابات مقدماتی حزب نمی تواند وعده به کارکنان خود را. میلیاردر است که در حال حاضر باز کردن یک دفتر در نیوهمپشایر فقط به عنوان دیگر انتخاباتی در حال بسته بندی و خروج پس از مقدماتی. به صورت یک نوار از رای دهندگان وجود دارد چیزی است که آرامش در مورد پول او را مایل به خرج کردن است. اما برای داوطلبان سراسر کشور از این نوع نیاز به نگه داشتن اکثریت در کنگره و قانونگذاران ایالتی و برای افزایش میزان مشارکت برای انتخابات ریاست جمهوری میلیاردها هزینه به معنی کاملا مخالف است.

مترقی گروه مبارزات محلی و ریاست جمهوری عملیات هستند یا از دست دادن کارکنان به بلومبرگ مبارزات انتخاباتی و یا در حال تلاش برای استخدام افراد به دلیل سابق شهر نیویورک شهردار برداشت بسیاری از فعالان سیاسی و canvassers تا با توجه به مصاحبه های ایمیل و پیام های از ده ها تن از افراد درگیر در استخدام. چند تن از آنها صحبت به رهگیری خواست نامش فاش نشود یا به توهین به بزرگترین spender در تاریخ سیاسی و یا نه در معرض عموم که آنها با داشتن یک زمان سخت پیدا کردن کارکنان است که می تواند به عنوان پیشنهادی از ضعف است.

کریس لارسون است در حال اجرا برای Milwaukee County اجرایی و گفت: او را تماشا بلومبرگ syphoning استعداد از جمله از انتخاباتی خود را. “ما یک مورد بد از Bloombergs در اینجا,” او گفت:. “این یک بخش از داستان هیچ کس صحبت کردن در مورد در ویسکانسین.”

لارسون گفت: او از دست یکی junior کارمند که بلومبرگ است “در حال اجرا … پاره پاره برای $6k/ماه. مبارزات دیگر برای شهرستان exec از دست یک زمینه هماهنگ کننده و دیگری خود را از دست داد مدیر کمپین. وجود دارد یک تن از دیگر politicos کشیده بیش از دیگر مبارزات و مشاغل دولتی.”

جان Rocco Calabrese در حال اجرا است برای مجلس ایالتی در ویسکانسین. “من شنیده ام از دوستان در سراسر کشور که متاثر از بلومبرگ جارو کردن مدیران و کارکنان. این یک سونامی از بلومبرگ. او باید یک هرزه در شهرستان ما Dem جلسه پنج شنبه و حتی در یک شهرستان مدیره بهار انتخابات رویداد جمع آوری کمک مالی دوشنبه آینده” Calabrese, گفت:, و اضافه کرد که این کمپین رسیده به طور مستقیم به او کمک کند با اطلاعات در منطقه خود را, اما او “مودبانه رد و نشنیده است.”

“من شنیده ام از دوستان در سراسر کشور که متاثر از بلومبرگ جارو کردن مدیران و کارکنان. این یک سونامی از بلومبرگ.”

در مصاحبه این هفته در تپه تلویزیون را نشان می دهد “افزایش” مشاور ارشد برنی ساندرز چاک Rocha گفت: این کمپین به تازگی از دست یک کارمند در کارولینای جنوبی به بلومبرگ.

“من آن را شنیده ام در هر دولت است که ما شده ایم در گفت روچا از ایسنا, اثر, و اضافه کرد که یک کارمند به تازگی به او آمد و گفت: “هی چاک من با برنی من میخوام رای برنی اما من میخوام به دریافت این پول چون او تو دو برابر من حقوق و دستمزد و پرداخت من تا ماه نوامبر و من باید پرداخت صورتحساب من زمانی که این چیزی است که بیش از. و گفتم نگاه برادر به انجام آنچه شما باید انجام دهید. از احترام ما هنوز هم می خواهم خود رای و خود را بپرسید مامان و بابا اگر آنها رای برنی به عنوان’ و او می رود ” من هیچ مشکل.’ این یک چیز واقعی است.”

حقوق پرداخت شده به بلومبرگ کارکنان نیز بالاتر از نرخ بازار و اغلب با مسکن گنجانده شده است و همچنین به عنوان یک لپ تاپ و آی فون. یک عمل زیبایی به بلومبرگ در نیویورک گفت: او را دیدم به ظاهر بی پایان دیوار از اپل انباشته مانند آجر تا آنجا که او می توانید ببینید. یکی دیگر گفت که بلومبرگ ارائه شده به یک عمل که آن را هنوز هم دریافت لپ تاپ و آی فون از مبارزات انتخاباتی در ایمیل به هر حال احتمالا محض زور از onboarding شتاب. یکی از مترقی مشاور در آریزونا دهکدهای از دست داد چندگانه استخدام به بلومبرگ و است که با داشتن یک زمان سخت پیدا کردن کارگران است. “من شنیده ام جدید در سازمان استخدام شده توسط بلومبرگ و سپس گفت: آنها هنوز هم مخفیانه برای ضربه زدن برنی” مشاور گفت.

به بلومبرگ کمپین زمینه ارائه دهندگان (FOs) 6000 $در هر ماه و تضمین پرداخت از طریق نوامبر و بسیاری متوجه شده اند که اگر آنها تقاضا بیشتر آنها خواهد شد به احتمال زیاد آن را با توجه به استخدام مدیران. نمونه حقوق و دستمزد برای موقعیت که در دولت و یا سطح فدرال ممکن است $3000 تا 4000 دلار و چند تن از فعالان مسئول استخدام FOs می گویند که آنها تا به حال هرگز یک زمان سخت تر استخدام و متقاضیان در حال ساخت افراطی خواسته است. منطقه ای سازماندهی مدیران ارائه می شوند $8,000 یک ماه به شروع به طور قابل توجهی بیشتر از معمولی مبارزات.

الیاس مانلی, a 20-year-old فعال در حال اجرا برای ایالت فلوریدا در مجلس ارائه شد $6,500 یک ماه به یک مشاور در عدالت اجتماعی و سیاست جوانان در بلومبرگ مبارزات انتخاباتی ، او به کمپین گفت: او یک ساندرز حامی اما به نظر نمی رسد برای برخی از آنها گفت: رهگیری. پرسید که چگونه temping پیشنهاد شد در یک مقیاس از 1 تا 10, او گفت که این بود: 10 به نقل از سلامت فقیر از مادر و مادر بزرگ. “ما به سختی بالای آب. پول شده اند به علاوه مالی,” او گفت:. “اما جهنم, من می خواهم به جای شکست از sellout.”

پس از صوتی نژادپرستانه نظرات بلومبرگ ساخته شده در مورد نیویورک را متوقف و frisk برنامه که او نظارت و گسترش به عنوان شهردار, ظاهر, مانلی ارائه شده به او برخی از مشاوره رایگان. “این کافی نیست,” او گفت: از بلومبرگ نیمه عذرخواهی. “اگر من به شما مشاوره در این, من می خواهم به شما بگویم که تاثیر مهم تر از قصد. همچنین به رها کردن.”

بلومبرگ شبکه است و حتی تلاش برای جذب کودکان از کمک کنندگان بزرگ. به عنوان یک اهدا کننده messaged یک دوست: “دیدم نانسی پلوسی روز گذشته در جمع آوری کمک. بسیار الهام بخش است. بسیاری از مردمی شروع به موافقت با [ما] در مورد بلومبرگ. من می دانم که [خود] پیشرونده است اما ما برای پیروزی در این زمان. یکی از پسران گروه ما در حال حاضر در بلومبرگ کارکنان و او گفت: آنها در حال استخدام افراد جوان و بدون تجربه در $8k در ماه است. هر راه ما می توانیم بحث [خود] به گرفتن پرداخت برای املاک در مبارزات انتخاباتی؟” (یک Sanders, حامی, دختر کاهش یافته است و ارسال پیام به رهگیری. این ویرایش برای پنهان کردن اطلاعات شناسایی بنابراین به عنوان برای جلوگیری از مکالمه ناخوشایند با مامان.)

راب Quan سیاسی عمل در لس آنجلس است که در حال حاضر مشاوره به صورت محلی و شورای شهر نامزد شده است. “این دست پایین سخت ترین زمان من تا به حال پیدا کردن کارکنان حوزه,” او گفت:. او مجوز های ارسال و مشاغل برای canvassers پرداخت 18 دلار در ساعت است و “گرفتن جیرجیرک.”

شجاعت کالیفرنیا عمده مترقی ائتلاف در دولت خود را از دست داده بالا دیجیتال کارمند پیش از مارس 3, کالیفرنیا اولیه “hobbling سیاسی خود را به برنامه” گفت: یکی از عمل این سازمان با نزدیک شدن به تلاش برای پر کردن شکاف به سرعت.

صرف نظر از اینکه بلومبرگ برنده نامزدی یا نه, ایسنا, اثر, از طریق ادامه خواهد داد تا پایان انتخابات چرخه. عملیات خود را در حمایت از هر حزب دموکرات نامزد می شود, خواهد شد و کارکنان. هر کس دیگری خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>