بلومبرگ استخدام معاون صندلی تگزاس و کالیفرنیا دموکراتیک احزاب

سابق نیویورک شهرستان, شهردار مایک بلومبرگ استخدام دولتی دو حزب دموکرات معاون صندلی در سه شنبه متحده با دو از سه و کمترین تعداد از نمایندگان متعهد. بلومبرگ استخدام تگزاس از حزب دموکرات معاون صندلی کارلا Brailey به عنوان مشاور ارشد به مبارزات انتخاباتی خود در ماه دسامبر و او استخدام ایالتی کالیفرنیا حزب دموکرات معاون صندلی الکساندرا Rooker برای یک نقش مشابه در ماه ژانویه است.

هر دو Brailey و Rooker هستند superdelegates خواهد شد که به احتمال زیاد رای برای حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در حزب ملی کنوانسیون در این تابستان. استخدام رهبری یک دولت نیست و به نظر می رسد به شکستن هر کمپین قوانین, اما آن را نشان می دهد بلومبرگ قصد به طور موثر خرید حمایت سیاسی گفت: Brendan فیشر فدرال اصلاحات مدیر برنامه در مبارزات انتخاباتی قانونی ، “این به نظر می رسد به جا دیرینه الگوی بلومبرگ با استفاده از میلیاردها دلار برای کمک به تولید و حمایت در میان نخبگان سیاسی” او گفت:.

Rooker یکی از دو عضو از بلومبرگ انتخاباتی که کارمندان نیز در کمیته ملی حزب دموکرات قوانین کمیته توصیه می کند که قوانین این کنوانسیون دستور کار کنوانسیون دائمی افسران اصلاحات به این حزب منشور و قطعنامه های دیگر. در آبان ماه وارد انتخابات ریاست جمهوری بلومبرگ به $320,000 به DNC اولین کمک به این کمیته از سال 1998 است. (او ثبت شده جمهوری خواه از سال 2001 تا 2007 و پس از آن او مستقل شد. او ثبت نام به عنوان یک دموکرات در سال 2018 است.) او همچنین اهدا $10,000 به تگزاس از حزب دموکرات که در آن Brailey شده است معاون صندلی از ژوئن 2018 و همچنین به عنوان $10,000 به کالیفرنیا از حزب دموکرات است. Brailey, Rooker و بلومبرگ کمپین نه پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در استخدام خود را.

Brailey رز از طریق محلی واشنگتن حزب دموکرات ساختار به عنوان یک شاگرد از شهردار سابق Adrian Fenty, که خود را حامی جریان DC شهردار موریل Bowser بالا-پروفایل حامی بلومبرگ.

بلومبرگ ظاهر خواهد شد در رای گیری برای اولین بار در سوپر جمعه, آوریل 3. مبارزات انتخاباتی خود را ریخته ده ها میلیون دلار به تگزاس و کالیفرنیا که در آن وجود دارد 416 و 228 نمایندگان برای grabs بود.

در کالیفرنیا بلومبرگ استخدام تعدادی از آلوم در علاوه بر این به Rooker که قبلا نیز معاون رئیس جمهور و نماینده اتحادیه برای ارتباط انجمن کارگران محلی 9400. دولت سابق حزب دموکرات مدیر اجرایی کریس Masami مایرز است که منجر بلومبرگ کالیفرنیا استراتژی و Courtni Pugh است مشاور ارشد با تمرکز بر کمک به رای دهندگان سیاه پوست و لاتین; Pugh قبلا به رهبری سناتور. کامالا هریس کالیفرنیا استراتژی قبل از او کاهش یافته است از انتخابات ریاست جمهوری در ماه دسامبر. بلومبرگ صرف حداقل $46.3 میلیون در تلویزیون تبلیغات در کالیفرنیا تا کنون ده ها تن از دفاتر وجود دارد و در مبارزات انتخاباتی خود گفته است آنها برنامه ریزی برای استخدام حداقل 800 کارکنان در دولت است. (که آنها را استخدام کرده بود حدود 300 کارکنان توسط هفته اول فوریه.)

در ماه دسامبر بلومبرگ افتتاح ستاد در هوستون و حداقل 16 میدان های اضافی دفاتر در سراسر کشور. او به استخدام بیش از 160 canvassers و اعلام کرد از افتتاح 11 اضافی در زمینه دفاتر این ماه است. او صرف حداقل $35.5 میلیون نفر تنها در آگهی های تلویزیونی در تگزاس تا کنون. (برای مقایسه بایدن دارای پشتیبانی از حدود نیمی از تگزاس دموکرات کنگره اعلام کرد. ساندرز باز پنج زمینه دفاتر در دولت در ماه فوریه و وارن شروع به باز شدن ادارات در ماه دسامبر. در تگزاس Steyer صرف حدود 3.1 میلیون در تلویزیون تبلیغات ساندرز صرف حدود 2.7 میلیون در تبلیغات و وارن صرف حدود $46,000.) نظرسنجی های اخیر نشان می دهد او در حدود 17 درصد انتهایی پشت تنها ساندرز و بایدن که در 24 درصد است.

فراتر از صرف مقدار زیادی از پول بلومبرگ تگزاس استراتژی کشیده شده نقد از درون مبارزات انتخاباتی. این کمپین تنها شروع به ضربه زدن بر روی درب در تگزاس هفته گذشته است و شمارش آرا در روز انتخابات مردم در انتخابات گفت: یک کارمند ارشد با کمپین که نخواست نامش فاش شود برای محافظت از خود را از ادامه اشتغال در حالی که بیش از نیمی از رای گیری در تگزاس اتفاق می افتد در اوایل و یا از طریق پست. یک سخنگوی کمپین گفت که نامزدی رای دهندگان در ماه ژانویه آغاز شد اما پاسخ به سوالات خاص در مورد آن تلاش. حدود 58 درصد از آرا در تگزاس را 2018 خیمه سنا نژاد با بیشترین آرا تا کنون داده شده به یک نامزد حزب دموکرات در انتخابات ایالت در آمد و در اوایل و یا توسط پست الکترونیکی با توجه به تگزاس وزیر امور خارجه ، در این سال های اولیه رای گیری آغاز شد و در فوریه 18 ادامه خواهد داد و تا جمعه.

“این عجیب و غریب است که آنها واقعا بانکی در روز انتخابات مردم در انتخابات به جای تمرکز در رای گیری اولیه” با توجه به مبارزات کارمند. کمپین شروع به آموزش دهندگان فقط در هفته گذشته و پس از رای گیری زودهنگام را آغاز کرده بود این کارمند گفت.

علاوه بر این کمپین را به استخدام افرادی که نمی دانید اصول اولیه canvassing. “بسیاری از سازمان نمی دانم که چگونه به برش چمن بنابراین مانند رهبری از حوزه بخش ما شده اند برش چمن برای کل دولت گفت:” کارمند که در زمان کار با بلومبرگ کمپین به دلیل آن را می پردازد اما به احتمال زیاد رای بایدن.

بلومبرگ تایید شده توسط هوستون شهردار سیلوستر ترنر که حاکم بر دولت بزرگترین شهرستان. ترنر یکی از بیش از 100 شهرداران سراسر کشور که به تایید بلومبرگ یک بازگشت خوب سرمایه گذاری خود را در شهرداری آموزش و پشتیبانی برنامه ها در سال های اخیر است. بلومبرگ همچنین دارای پشتوانه در تگزاس از دولت مظنونان حمله به دانشگاه Julie Johnson, Cesár بلانکو جو Deshotel و شهرداران سابق بیل سفید هوستون و جان کوک از ال پاسو. مظنونان حمله به دانشگاه کالیفرنیا Scott Peters, هارلی Rouda و پیت اگویلار دو لا فرانترا تایید شده اند عصر ایران, همراه با, کالیفرنیا, دولت خزانه دار فیونا Ma. پیترز دیرین رئیس ستاد MaryAnne Pintar است که در کالیفرنیا مدیر منطقه ای برای بلومبرگ انتخاباتی. بلومبرگ همچنین دارای تاییدیه از زمان شهرداران از سان فرانسیسکو Chula Vista, San Jose سابق و شهردار لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de