بلومبرگ کمپین تبلیغات زد درخواست رای دهندگان او چگونه باید صرف پول خود را

میلیاردر مایک بلومبرگ است انتخابات ریاست جمهوری اجرا شده است تبلیغات هدفمند بر روی Facebook دعوت مردم به “به او بگویید که در آن پول خود را باید بروید.” هفته گذشته در سه جداگانه تبلیغات هدفمند به کالیفرنیا و میشیگان و فلوریدا, کمپین صادر زیر درخواست تجدید نظر به رای دهندگان بالقوه: “اضطراری: مایک در حال برنامه ریزی خود دور بعدی بحران آب و هزینه های. به او بگویید که در آن شما فکر می کنم پول خود را باید بروید. ما به او یک لیست از نگرانی در هفته آینده.”

کالیفرنیا تبلیغات که برای اولین بار به نظر می رسد در ژانویه 29, نشان داده شد با فروزان درختان و متن است که گفت: “سیاره ما در حال سوختن است.” تبلیغات شد مارک به وضوح با مایک بلومبرگ 2020 آرم و خواندن “این نمی توانید صبر کنید, کالیفرنیا.” کلیک کردن بر روی آگهی در زمان بینندگان به کوتاه سه-سوال امتحان به “اثبات تهمت که آمریکایی ها درک بحران آب و هوا” و به ثبت نام برای مبارزات انتخاباتی خود را.

فلوریدا تبلیغات شد تا حد زیادی همان جز به تصویر می کشد اقیانوس در جزر و مد بالا دور تا ساحل با متنی که می خواند “بحران آب و هوا نیازمند عمل است.”

florida-california-1581023251

تصاویر: رهگیری

michigan-climate-1581023460

تصاویر: رهگیری

با برآورد خالص ارزش بیش از $61 میلیارد دلار بلومبرگ می ایستد به عنوان 9th, ثروتمندترین فرد در جهان است. بلومبرگ Philanthropies که حاکم از دادن خیریه است 12th, بزرگترین بنیاد در ایالات متحده است. در سال 2018 بلومبرگ سابق شهر نیویورک شهردار اهدا $767 میلیون دلار در کمک های خیریه از جمله $458 میلیون دلار برای خانواده اش پایه یک زیر مجموعه از بلومبرگ Philanthropies. مسائل زیست محیطی ذکر شده به عنوان یکی از پایه پنج حوزه هسته دادن.

بلومبرگ ثروت شخصی نیز دامن زدن به مبارزات انتخاباتی خود که او راه اندازی شد در ماه نوامبر. تا پایان ماه دسامبر او در حال حاضر صرف بیش از 200 میلیون دلار در نامزدی خود را دور outspending هر یک از دیگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری. او در حال حاضر صرف حداقل $47 میلیون در Facebook و Google ads و در اوایل این هفته اعلام کرد که او می تواند خود را دو برابر هزینه های آگهی های تلویزیونی. او نه پذیرش کمک به مبارزات انتخاباتی خود را.

معلوم نیست که آیا این کمپین Facebook ads اشاره به بلومبرگ شخصی هزینه و یا هزینه های خود را پایه. اگر دومی مالی مبارزات انتخاباتی کارشناسان می گویند میلیاردر خواهد بود تاسیسات در قانونی خطرناک زمین. به بلومبرگ کمپین نه پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

“این فوق العاده است برای افراد ثروتمند به بنیادهای خیریه اما زمانی که همان شخص اجرا می شود برای او و یا او باید وسواسی در مورد نگه داشتن خود را 501c3 خیریه خارج از سیاست” Ciara تورس-Spelliscy, انتخابات, استاد حقوق در دانشگاه بریتیش کلمبیا sauder نوشت: در یک ایمیل. “تحت قوانین مالیاتی 501c3s مجاز به دخالت در دعوا های حزبی.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بعد فورا رفت واز به مشکل قانونی برای ساکنان خود بنیاد کار خود را در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. در ژانویه 2016 و سپس نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد یک کمپین جمع آوری کمک برای جانبازان در آیووا روز قبل از این دولت در قفقاز. این Donald J. Trump بنیاد سپس به تهمت کمپین مقامات کنترل کامل در توزیع $2.8 میلیون مطرح شده از این رویداد شکستن قوانین در اطراف نگه داشتن معمولی موسسات خیریه و مبارزات سیاسی جدا شود. نیویورک دادستان کل تحقیقات و شکایت کرد و در سال 2018 شارژ بنیاد با بازیگری “به عنوان کمی بیش از یک دسته چک به خدمت آقای تهمت کسب و کار و منافع سیاسی.” بنیاد تعطیل شش ماه بعد و در ماه نوامبر گذشته دولت قاضی دستور رئیس جمهور برای پرداخت 2 میلیون دلار خسارت برای سوء استفاده از پول مطرح شده توسط خود بنیاد از جمله ترویج ریاست جمهوری خود را پیشنهاد داد.

Paul S. رایان معاون رئیس جمهور از سیاست و دادخواهی در علت شایع دولت داوود گفت: او می بیند هیچ نشانه ای که بلومبرگ شکسته است هر گونه قوانین, اما که خود را “spidey حس فعال است کمی.”

“حداقل این به نظر می رسد مانند با استفاده از مایکل بلومبرگ تاریخ از کمک های خیریه به عنوان یک قلاب برای گرفتن توجه و حمایت خود را برای انتخابات ریاست جمهوری,” او گفت:. “اما تبلیغ خود را برای مبارزات انتخاباتی به طوری که مناسب قرار می دهد و او را در امن حقوقی زمین است.”

آن را نیز کمک می کند که تبلیغات مشخص نیست اگر پول تبلیغات به مراجعه خواهد آمد از بلومبرگ بنیاد و یا مثلا شخصی خود را چک کردن حساب رایان گفت. “این نشان میدهد او صحبت کردن در مورد پایه و اساس خود را, اما آن را نمی کند در واقع می گویند که به من می گوید مایک بلومبرگ خوب وکلا و ارتباط خوب کارکنان.”

هنوز Ryan افزود: این کمک خواهد کرد اگر بلومبرگ شد شفاف تر در مورد آنچه که او انجام شده است و با پایه و اساس خود را در حال حاضر چگونه بسیاری از نهادهای خیریه او کنترل. “ما به وضوح در برخورد با یک فرد ثروتمند که دارای توانایی برای ایجاد حسن نیت در میان مکان های خاص در میان بازیگران سیاسی در راه است که به نفع مبارزات انتخاباتی خود,” او گفت:. “که در آن همه چیز می تواند روی حیله و تزویر و یا از نظر قانونی مشکل ساز است اگر او شروع می شود و یا در واقع با استفاده از خود را پایه و اساس برای ساخت حمایت و حسن نیت برای مبارزات انتخاباتی خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن به ظاهر فرار گرفتار کسانی که قوانین امیدوارم بلومبرگ را برای جلوگیری از نقض آن.”

این واقعیت است که او قادر است به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان بالقوه با صرف گسترده خود را ثروت شخصی در مسائل مربوط به آنها در مورد مراقبت از رایان گفت: “یکی دیگر از مثال” چگونه میلیاردرهای دارای مزیت در انتخابات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>