عصر ایران عذرخواهی کرد برای متوقف کردن-و-Frisk. چرا نه گفتن ببخشید به مسلمانان برای جاسوسی بر روی آنها ؟

Muslim community and supporters protest the NYPD surveillance operations of Muslim communities during a rally in Foley Square on Friday, Nov. 18, 2011, in New York. Hundreds of Muslims gathered in prayer Friday to oppose a decade of police spying on Muslim communities. The crowd filled about three-fourths of Foley Square in lower Manhattan, not far from City Hall. Demonstrators were scheduled to march on police headquarters. (AP Photo/Bebeto Matthews)

جامعه مسلمانان اعضا و هواداران اعتراض NYPD نظارت از جوامع مسلمان در طول یک تظاهرات در شهر نیویورک فولی مربع در Nov. 18, 2011.

عکس: Bebeto متیوز/AP

2016 جمهوریخواه در انتخابات مقدماتی یک کابوس زندگی برای اسلام آمریکایی. از آغاز تا پایان کدام یک از کاندیداهای اصلی سقوط بیش از یک دیگر به فن شعله های آتش از ضد اسلامی تعصب ضد عرب نژاد پرستی و Islamophobic هیستری. همه ما به یاد بیاورید البته Donald J. Trump خواستار “یک کل و تعطیلی کامل مسلمانان از ورود به ایالات متحده تا زمانی که کشور ما نمایندگان می تواند کشف کردن آنچه جهنم در جریان است.” اما آیا شما نیز به یاد داشته باشید تهمت و گفت که او “به شدت در نظر گرفتن” بسته شدن مساجد و راه اندازی یک پایگاه داده برای همه مسلمانان در ایالات متحده? چگونه در مورد بهداشت ، تد کروز تعهد به “گشت و امن محله های مسلمان” و یا بهداشت ، مارکو روبیو طرح را تعطیل مسلمان کافه و شام? “اگر من باید برای نظارت بر مسجد من مانیتور مسجد” اعلام کرد لیندزی گراهام سناتور..

در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری نامزد شد آشکارا fantasizing در مورد surveilling و جاسوسی بر روی مسلمانان است. در عین حال فقط چند سال قبل در کشور بزرگترین شهر جمهوری خواه شهردار موفق شده بود در فراتر رفتن از صرف لفاظی: مایکل بلومبرگ نظارت توده ضمانت, suspicionless نظارت مسلمان در نیویورک به عنوان اداره پلیس نیویورک “نقشه برداری” که در آن آنها دعا می خوردند مطالعه و کار کرده است.

امروز میلیاردر رسانه مغول است رای گیری سوم در مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری و امن تاییدیه از ده ها تن از مشخصات بالا دموکراتیک شهرداران و اعضای کنگره است.

من نمی تواند کمک کند اما بپرسید: آیا این انتخاب دموکرات ها از دست داده و ذهن خود را? باید دموکراتیک رای دهندگان می گویند فلوریدا جایی که بلومبرگ در حال حاضر پیشرو در نظر گرفته شده ترک حواس خود را?

در هفته های اخیر زیاد شده است بلومبرگ حمایت نژادپرستانه و مغایر با قانون اساسی توقف-و-frisk شیوه های هدفمند و وحشت آمریکایی آفریقایی تبار نیویورکی. بسیار کمتر شده است از حمایت خود را به صورت نژادپرستانه و مغایر با قانون اساسی نظارت شیوه های هدفمند و وحشت مسلمان نیویورکی. این است که چرا ؟ چگونه به توضیح شرم آور سکوت ؟ می تواند از آن به دلیل هراسی که من اشاره کرده اند قبل از اینکه هنوز هم نیست جدی گرفته توسط رسانه های جریان اصلی و همچنین به عنوان بسیاری از لیبرال ها و دموکرات ها? و یا شاید به دلیل میلیاردر بلومبرگ پرداخت برجسته لیبرال به نوبه خود چشم خود را به Islamophobic رکورد ؟

پس از همه, که رکورد بسیار مسلم است. بسیاری از شواهد محکم در برابر مهر و NYPD شد انباشته و مستند توسط آسوشیتد پرس در گسترده, برنده جایزه پولیتزر و ویرانگر سری از مقالات منتشر شده در سال 2011.

در طول بلومبرگ سه-مدت تصدی به عنوان شهردار نیویورک, NYPD کار با سازمان سیا برای استقرار تیم از عوامل مخفی شناخته شده به عنوان “rakers” را در محله های مسلمان به جمع آوری اطلاعات. “آنها نظارت روزانه زندگی در کتابفروشی ها و کافه ها و کاباره ها” گزارش AP. “پلیس نیز با استفاده از خبرچینان شناخته شده به عنوان ‘مسجد خزنده’ برای نظارت بر موعظه حتی زمانی که هیچ مدرکی وجود ندارد که تخلف است. NYPD مقامات طلبه امام و جمع آوری اطلاعات در رانندگان تاکسی و سبد غذایی فروشندگان و شغل اغلب انجام شده توسط مسلمانان است.” AP همچنین اشاره کرد که در یک مناسبت مقامات “حتی ارسال یک عامل مخفی در whitewater قایق سواری در سفر که در آن او ثبت شده دانش آموزان نام و اشاره کرد در پلیس اطلاعات فایل های چند بار آنها دعا کرد.”

NYPD اضافه نیویورک تایمز “eavesdropped بر روی هزاران نفر از مکالمات بین مسلمانان در رستوران ها و فروشگاه ها در شهر نیویورک و نیوجرسی و در لانگ آیلند است.” پرداخت خبرچینان بودند “تحت سفارشات به “طعمه” مسلمانان به گفت التهابی چیز است.”

در سال 2015 یک دادگاه فدرال حکم در مقایسه با قومی پروفایل و نظارت پنهان از جوامع مسلمان زندگی بلومبرگ در نیویورک به تبعیض در مواجهه با “یهودی آمریکایی در وحشت از سرخ آفریقایی-آمریکایی ها در طول جنبش حقوق مدنی و ژاپنی-آمریکایی در طول جنگ جهانی دوم است.”

همانطور که با توقف-و-frisk, Bloomberg در دفاع از نظارت به عنوان حیاتی crimefighting اندازه گیری. “ما باید برای حفظ این کشور امن” او اعلام کرد در سال 2012 — با وجود این واقعیت است که نظارت از مسلمانان در نیویورک تولید “نه یک عملی قطعه از هوش” به عنوان حتی NYPD کمیسر پلیس لایحه براتون واقعا بعد اعتراف کرد.

در عین حال در توقف-و-frisk بلومبرگ از عذرخواهی گفتن یک کلیسا در ماه نوامبر گذشته “من می خواهم شما بدانید که من می دانم در آن زمان من اشتباه بود.” هفته گذشته او عذرخواهی کرد و دوباره به جوامع آمریکایی گفت که او تا به حال موفق به “درک کنند و سپس ناخواسته درد آن باعث شد به جوان سیاه و سفید و قهوه ای و خانواده ها و بچه های خود را.” آیا ما قبول یا حتی بر این باورند بلومبرگ نیم دل و عذرخواهی دیرهنگام برای توقف-و-frisk حداقل او احساس نیاز به ارائه یک.

اما آنچه در مورد او ضمانت نظارت از مسلمانان ؟ آنچه از درد ناشی از جوان مسلمان در خانواده و بچه های خود را ؟ شده است وجود دارد هیچ عذرخواهی پشیمانی هیچ ندامت آنچه از شهردار سابق تبدیل نامزد انتخابات ریاست جمهوری برای نقش خود را در آنچه که توصیف شده توسط مدنی به عنوان “یکی از سرد ترین مبارزات علیه آزادی مذهبی مدرن در تاریخ آمریکا است.”

و نه مهر را گسترده تر ضبط مسلمانان و اسلام بسیار الهام بخش اعتماد به نفس. بله او در دفاع از ساخت و ساز از یک بحث جامعه مسلمان مرکز در پایین منهتن; بله او انتقاد کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن مسلمان بان. اما جمهوریخواه سابق شهردار نیز با اشاره به “دیوانه جهان اسلام” در حالی که آید تپه ستایش در چینی دیکتاتوری شاید بیشتر Islamophobic دولت بر روی زمین در حال حاضر است. وجود دارد چند توییت از بلومبرگ ستایش چینی کمونیست ها برای رکورد خود را در تغییر آب و هوا; صفر توییتهایی محکومیت خود را به جرم بازداشت از مسلمانان اویغوری.

اما به نظارت: در روزهای اخیر با ظهور صوتی ضبط شده از بلومبرگ ساخت اظهارات نژادپرستانه و تجدید بحث بر توقف-و-frisk, تعدادی از چهره های عمومی و فعالان اعلام کرده اند که آنها نمی تواند خود را به رای بلومبرگ اگر او نامزد حزب دموکرات در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. مسلمان آمریکایی زاویه مهم است که به در نظر گرفتن اینجا هستید:: در یکشنبه, Asad Dandia, یک جوان مطالعات اسلامی فارغ التحصیل از بروکلین بود که یک قربانی NYPD نظارت برنامه توییتی در مورد “عظیم استرس های روحی و روانی” است که ناشی از آن را به او و خانواده اش و به نام بلومبرگ “هیولا.”

اما تهمت بدتر از بلومبرگ? بیشتر بد ؟ البته او است. شایان ذکر است که سابق جمهوری خواه شهردار نظارت از مسلمانان در نیویورک به دست آورده ستایش و تحسین خاص یک جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 توافق مقدماتی.

“شما در حال رفتن به سازمان دیده بان و مطالعه و مساجد از آنجا که بسیاری از بحث در جریان است در مساجد” نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: MSNBC. “و از آنچه که من شنیده ام در روز … ما تا به حال عالی نظارت در رفتن در داخل و اطراف مساجد در شهر نیویورک است.”

روشن: بلومبرگ در جاسوسی آمریکایی مسلمان. مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش او را برای آن. و در حال حاضر برخی از دموکرات ها می خواهند بلومبرگ به شکست و جایگزین مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

بنابراین من دوباره بپرسید: آیا آنها را از دست داده و ذهن خود را?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im