Blake Lively را انتخاب و کار عاقلانه به این دلیل او را “وسواس” با بچه ها او را


Blake Lively Chooses Work Wisely Because Shes Obsessed With Her Kids
Blake Lively در این فیلم اکران برای ‘بخش ریتم” در آکادمی موسیقی بروکلین از در 27 ژانویه سال 2020 در شهر نیویورک است. گریگوری پک/شاتر

اختصاص داده شده مامان! بلیک سرزنده واقعی رو در مورد اینکه او چگونه او را انتخاب پروژه های در حال حاضر که او یک مادر و سه دختر, با, شوهر, Ryan Reynolds.

“من حدس می زنم من واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا آن را دوست دارم چون من فقط با وسواس بچه های من” بازیگر زن, 32, گفت, E! اخبار چهار شنبه, فوریه 12. “بله, من فکر می کنم آن را باید واقعا ارزش آن را از من دور است.”

پر جنب و جوش و رینولدز, 43, به اشتراک گذاری, جیمز, 5 و اینز, 3. ما هفتگی اخبار شکست در اکتبر 2019 که این زن و شوهر که گره خورده گره در سپتامبر 2012, استقبال خود فرزند سوم — یک نوزاد دختر که نامش هنوز فاش شده است — در طول تابستان است.

این Deadpool ستاره “در سمت چپ مجموعه او مشغول به کار بود [در] برای حدود هشت روز” را با شایعات بی اساس دختر آلوم و نوزاد پس از ورود با توجه به خودی.

پر جنب و جوش, بازگشت به کار در ماه گذشته به ترویج فیلم بخش ریتماثبات او درست مانند هر دیگر در این فرآیند است. “پمپ @therhythmsectionmovie مطبوعات روز” او زیر نویس یک Instagram داستان عکس از سینه اش شیر دستگاه در ماه ژانویه است.

این ساده به نفع ستاره بستری شده در ژانویه ظاهر در این Tonight Show Starring Jimmy Fallon که نوزاد دختر خواهر احساسات متناقضی در مورد او. “قدیمی ترین من بسیار به نوزاد است. من وسط کودک خیلی نمی,” او توضیح داد در آن زمان است. “ما به فکر نگه داشتن او.”

پر جنب و جوش اشاره کرد که اغفال شده است “تظاهر[ing] به بازی با” خواهر و برادر کوچکتر او. “در ابتدا ما قدیمی ترین است دوست داشتن در او و او را بسیار مادری و وسط ما دختر فقط نگه می دارد دور از او” او به یاد می آورد. “من به او گفت:” شما در حال رفتن به او یاد می دهد همه چیز را او می داند. شما دریافت می کنید به او یاد می دهد در مورد شهرستانها و آسمان و گل و بابا نوئل. هر چیزی که شما می خواهید.’ و او می رود, ” اوه, من شما را دوست دارم اما در حال حاضر من انجام دهد.'”

The Age of Adaline بازیگر را باز کرد تا در ماه ژانویه در مورد دستکاری بچه ها او را با خود خواستار چت روم در حالی که فیلمبرداری بخش ریتم. “من از خواب بیدار شدم ساعت 5 اما عمدتا به دلیل من انجام momma وظیفه با دختران من,” او گفت: در Vanity Fair مصاحبه تصویری. “صبحانه را با آنها قطع با آنها کار کردن با آنها. چون من نمی خواهم به از خواب بیدار هر زودتر.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im