سیاه, خود گفتگو: خود را COVID-19 راهنمای منابع

چرا شما باید مراقبت از

چون اطلاعات است و بهترین سلاح در برابر ویروس.

اتمام یک نسخه ویژه از OZY سیاه زنان خود گفتگو با تمرکز بر تاثیر COVID-19 روی آفریقایی جامعه است. این قسمت را هم واقعی زنان و سرپرستی یک پانل از کارشناسان حرفه ای و رهبران فکری با میزبان کارلوس واتسون برای یک موقع بحث در مورد چگونه ما در حال زندگی در این بیماری همه گیر. به ویژه درجه چهار شنبه, مارس 18 در 10 p. m. (9 p. m. CT) و روز شنبه, مارس 21 در 11 p. m. (10 p. m. CT) در خود. عضویت گفتگو در #BlackWomenOWN در Twitter, Instagram و Facebook.

فقط به خاطر اینکه شما در حال ضروری کارگر یا تلقی به عنوان در معرض خطر به این معنا نیست شما باید به زندگی خود را در ترس است. در حالی که ماسک و دستکش و شستن دست ها همه روش های بزرگ برای کمک به محافظت از خودتان را قدرتمند ترین ابزار دفاعی است, اطلاعات, به همین دلیل است که ما باید کنار هم قرار دادن این نرم افزار راهنمای منابع.

در زیر ما را راهنمایی از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری غیر انتفاعی منابع داخل و خارج جامعه سیاه و سفید و برخی از پیشنهادات در مورد چگونه به بهترین زندگی بی سابقه ای در طول این زمان.

ایمن ماندن

اولین و مهم ترین چیز به نظر در هنگام بیرون رفتن از این که آیا شما در حال رفتن به محل کار و یا snagging برخی از ارزش ویتامین D است نه قرارداد و یا گسترش ویروس. در اینجا برخی از حقایق سریع در مورد آنچه CDC برای گفتن در مورد COVID-19 است که شما باید در ذهن نگه دارید.

چگونه COVID-19 گسترش می یابد

 • این ویروس به فکر گسترش عمدتا از فرد به فرد به ویژه هنگامی که در تماس نزدیک (در حدود 6 فوت).
 • این گسترش می آید از قطرات تنفسی تولید می شود زمانی که یک فرد آلوده سرفه, عطسه و یا ایران.
 • این ویروس می تواند توسط افرادی که در حال نشان دادن علائم.
 • شایع ترین علائم تب و سرفه و تنگی نفس

تمیز نگه داشتن

 • پس از آمدن از خارج و یا هر محل عمومی دستهای خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه. همان می رود برای بعد از سرفه و عطسه و دمیدن بینی خود را.
 • ضد عفونی کننده دست که حاوی حداقل 60 درصد الکل نیز درست است به استفاده از, اما تنها اگر صابون و آب به آسانی در دسترس نمی.
 • اجتناب از دست زدن به چشم و بینی و دهان نشسته (و یا حتی دستکش) دست در تمام هزینه.
 • فاصله اجتماعی — اگر شما می توانید در خانه بمانند. یک یادآوری: شما می توانید گسترش این ویروس بدون نشان دادن هیچ نشانه ای.

چه چیزی را می پوشند

 • N-95 ماسک ها بهترین راه حل برای مهار اما ساده صورت پارچه است بهتر از هیچ چیز است.
 • هنوز پارچه پوشش صورت باید قرار داده نمی شود در کودکان کمتر از 2 یا هر کسی که دارای مشکل در تنفس و یا قادر به حذف ماسک را بدون کمک.
 • آیا استفاده از ماسک صورت به معنی برای مراقبت از سلامت کارگر.
 • فقط به خاطر چهره خود را پوشش داده شده است به این معنا نیست 6-پا حکومت دیگر اعمال می شود.

منابع

اتمام این سازمان های غیر انتفاعی انجام کار خوب در جامعه آمریکا و فراتر از آن.

مجازی رایگان درمانی

بوریس لارنس Henson بنیاد تاسیس شد و در سال 2018 به افتخار بازیگر Taraji P. Henson است که دچار چالش های بهداشت روانی پس از خدمت در جنگ ویتنام. آن را راه اندازی یک کمپین برای کمک به مردم آسیب دیده توسط COVID-19 دسترسی رایگان درمانی در طول شیوع بیماری است.

افرادی که نهفته واجد شرایط تا پنج جلسه رایگان. اینجا را کلیک کنید برای شروع. و اگر شما نیاز به کمک فوری تماس خودکشی ملی خط تلفن در 1-800-273-8255

کمک به سلامت کارگران

پروژه چتر نجات را فراهم می کند رایگان جلسات درمان به خط مقدم سلامت کارگران — از جمله پزشکان و پرستاران در حین بازداشت کارکنان مدیریت و دیگران.

تاسیس شده توسط روانشناس استفانی Zerwas ابتکار بزرگ از سازماندهی محلی درمانگران به کمک دانشگاه کارولینای شمالی پزشک سلامت روان برنامه به یک مقیاس بزرگ شبکه ملی. آن را در حال حاضر بیش از 500 داوطلب درمانگران در 37 متحده, همه ارائه pro bono جلسات درمان.

تست

سیاه پزشکان COVID-19 کنسرسیوم است که پرداختن به بزرگترین مشکل مواجه جوامع در سراسر کشور — دسترسی به کروناویروس آزمون. آنها ساخته شده است یک موبایل تست واحد برای دریافت تست به محروم ترین بخش از فیلادلفیا. بنیانگذار دکتر علا استنفورد اولین زن آفریقایی آمریکایی جراح اطفال به آموزش به طور کامل در ایالات متحده راه اندازی این طرح می باشد. شما می توانید گرفتن استنفورد در اولین ویژه COVID-19 قسمت سیاه, خود گفتگو, پخش امشب (نگاه کنید به یادداشت فوق در کج (ایتالیک).

Lifehacking COVID-19

این بیماری همه گیر است که در مورد بیش از مراقبت های بهداشتی. ما همه رو به شکل از چگونه به مقابله با مختل قفل شده-پایین زندگی و همچنین چالش های اقتصادی است. در اینجا برخی از OZY راهنماهای به coronavirus عصر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de