زنان سیاه چهره اضافی Coronavirus بار

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل وجود یک دلیل مردم اغلب احساس “می رسد.”

اتمام یک نسخه ویژه از OZY را سیاه خود گفتگوبا تمرکز بر تاثیر COVID-19 روی آفریقایی جامعه است. این قسمت را هم واقعی زنان و سرپرستی یک پانل از کارشناسان حرفه ای و پزشکان با میزبان کارلوس واتسون برای یک موقع بحث در مورد چگونه ما در حال زندگی در این بیماری همه گیر. دومین ویژه پخش روز شنبه, مارس 21 در 11 p. m. (10 p. m. EDT) در خود. عضویت گفتگو در #BlackWomenOWN در Twitter, Instagram و Facebook.

“این کشنده” Richelle ویلیامز می گوید: sternly. 67 سال نیوجرسی تشییع جنازه صاحب خانه شده است به توضیح این اتاق مجازی از زنان از سراسر کشور چگونه کشنده “ما مردم” جهل بوده است. تا کنون ویلیامز نشده است دفن فقط یک نفر در یک خانواده بلکه کل خانواده هفته پس از هفته.

“مردمی — مردمی ما — فکر می کنم که آنها نجس هستند. اما حدس بزنید چه ؟ در حال حاضر من دفن کسانی که فکر می کردند که نجس” ویلیامز نشان می دهد در دومین نسخه ویژه از OZY را سیاه خود گفتگو, پخش در خود روز سه شنبه در 11 p. m. EST.

جامعه سیاه و سفید شده است به طور نامتناسبی تحت تاثیر ویروس. یک تجزیه و تحلیل داده ها توسط مادر جونز در بر داشت که در 20 از 28 متحده ارائه شده است که قابل استفاده نژادی, داده, سیاه مردم را تا سهم بیشتری از coronavirus عفونت از آنها از جمعیت عمومی است.

پشت داده ها انسان داستان کاوش در عمق توسط میزبان و OZY مدیر عامل کارلوس واتسون بود که پیوست برای این لحاظ اجتماعی فاصله قسمت — نشان داده شده از طریق زوم و نه با مخاطبان زنده — دکتر Altha استوارت رئیس اجتماعی و جامعه روانپزشکی در دانشگاه تنسی مرکز علوم بهداشت در ممفیس; دکتر Uché Blackstock بروکلین مبتنی بر پزشک و مدیر عامل پیشبرد عدالت در سلامت و Mikki کندال یک فعال سیاسی و نویسنده هود فمینیسم.

ما آموخته جامعه ما که ظلم و ستم آنها را تجربه می کنند می تواند آنها را بکشند.

Mikki کندال فعال

به عنوان کارشناسان و شرکت کنندگان آشکار در اغلب عاطفی شهادت اعداد یک ارتباط مستقیم به سیستمیک موانع است که آمریکایی های آفریقایی تبار هر روز. وقتی ویلیامز اشاره به آمریکایی های آفریقایی تبار باور آنها نجس کندال توضیح می دهد که چرا آنها ممکن است فکر می کنم: چرا که آنها به. “ما آموخت که ما در جامعه ای که ظلم و ستم آنها را تجربه می کنند می تواند آنها را بکشند” کندال می گوید. برای بازی در یک پارک برای اینکه خواب بر روی نیمکت برای سادگی موجود به عنوان یک فرد از رنگ سیاه مردم در امریکا در حال وظیفه با غلبه بر آنچه که به نظر می رسد شانس غیر قابل عبور هر روز به سادگی زندگی می کنند.

بنابراین به عنوان کندال معافیت های آن را هنگامی که ما به افرادی که COVID-19 می توانید آنها را بکشند و آنها باید در خانه بمانند آنچه آنها می شنویم این است که “گرسنگی می کشتن من هر چه خطرات در خانه من می kill me, پلیس می تواند مرا بکشند.” این “خطر” است که برای بسیاری از ما است که به سادگی فقط یکی دیگر از خطر در یک لیست طولانی است که مردم سیاه و سفید به صورت روزانه.

که ریسک یک راه ترکیب خانواده تنش که خونتان میان مستند سفارشات. نگاهی نیکول Creshon. 33-year-old New Orleans بومی شده است مجبور به همکاری پدر و مادر با پدر فرزند او چه کسی است که در داخل و خارج از خانه به دلیل آنها دیگر شاعرانه درگیر است. و در حال حاضر او رفت و آمد قرار داده و هر دو Creshon که مبتلا به آسم و خاص خود را نیاز دارد, دختر, در خطر است. در حالی که او اذعان دارد که او خوش شانس مدنی در رابطه با سابق او “مانند یک فرزند سوم,” او می گوید وقتی که می آید به کمک او انتظار دارد که او را برای ارائه در حالی که او در خانه او.

برای دبرا Greenwood, 68, سنگ, کوه, گرجستان, قرنطینه تحت فشار قرار دادند تا او 24 سال رابطه با همسر گذشته نقطه بدون بازگشت. “در بسیاری از جدایی که در آن او در مقابل از خانه و من در بازگشت از خانه” گرین می گوید مجازی جمع آوری است. او همچنین نشان می دهد که او و همسر او هنوز هم برای شراب خواری-سازمان دیده بان Greenleafاست که بیش از آنچه که بسیاری از زنانی که به تنهایی زندگی می کنند داشته باشد.

این مورد برای Felicia استوکس 41 ساله تنها کارآفرین در نیوجرسی می گوید که BWOTC تجربه است او احساس در هفته از اقامت در خانه سفارشات آغاز شد و او تعامل با دیگران محدود شده است و به مردم در فروشگاه مواد غذایی. با اکثریت خانواده اش در دالاس استوکس تبدیل شده است و نزدیک با همسایگان و شروع به فکر کردن بیشتر در مورد که در آن او پشتیبانی شبکه خواهد آمد از در حال حاضر. “هنگامی که شما یک زن سیاه و سفید و شما همیشه دست زدن به چیزهایی که مردم همیشه فکر می کنم “او آن را کردم; او خوب'” استوکس می گوید. “اما من همیشه نشان داده تا برای عروسی, کودک دوش غسل تعمید و آن را پنج یا شش نفر از آنها و یکی از من. که برای چک کردن من؟”

این یک سوال استوارت می گوید: ارزش هر کس درخواست. “به عنوان سیاه یکی از چیزهایی که ما رو به انجام در حال حاضر است که مهم تر از همیشه قبل از است که یادگیری را برای آنچه که ما نیاز,” او می گوید. پاسخ آسان نخواهد بود اما در یک اتاق مجازی حمایت از زنان در یک لحظه در میان یک بحران لحاف سوال می رود راه طولانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im