‘دانش آموزان سیاه پوست از ماده” بازدید آفریقای جنوبی نخبگان مدارس

چرا شما باید مراقبت از

کشور برتر مدارس خصوصی روبرو هستند بی سابقه جنبش خواستار پایان دادن به نژادپرستی نظاممند.

  • موجی از اعتراضات علیه نژادپرستی سیستماتیک در این کشور مدارس خصوصی مجبور است کشور برتر موسسات آموزشی به درون نگاه کنید.
  • در حالی که فرد نژادپرست حوادث در چنین نخبگان مدارس کشیده اند واکنش در گذشته مقیاس زمان تظاهرات بی سابقه است.

کیپ تاون–بر اساس تنوع مربی Asanda Ngoasheng هیچ غریبه ای به دعوت نامه برای یکی کردن کارگاه ها و مذاکرات از مدارس. اما در چند هفته گذشته برخی از مدارس را برای اولین بار امضا قراردادهای بلند مدت با او به پیاده سازی تنوع برنامه های درسی.

که تغییر پدید آمده از یک فوران اعتراضات در آفریقای جنوبی ترین نخبگان مدارس در برابر نژاد پرستی, تجربه کرده, سیاه, دانش آموزان, معلمان و پدر و مادر. کل کلاس از سال آخر دبیرستان دانش آموزان در اسقف در شهر کیپ تاون ارائه شده است یک طومار خواستار “سیستمیک ظلم و ستم.” پدر و مادر در سنت مری DSG در پرتوریا جمع آوری کرده اند در مدرسه برگزاری پلاکارد گفتن چیزهایی مثل “من نمی توانم پرداخت برای فرزند من به مظلوم باشد.” و یک Instagram account @yousilenceweamplify است برجسته نزدیک به 300 قلب wrenching توصیفات از دانش آموزان در سراسر کشور است.

در حالی که فرد نژادپرست حوادث — مربوط به چیزهایی مانند مو و سیاست های تبعیض — در چنین نخبگان مدارس کشیده اند واکنش در گذشته زمان موجی از اعتراضات بی سابقه است در آن مقیاس و تمرکز خود را بر روی سیستم های نه افراد. “یک نژادپرست ساختار می تواند نقض شما بدون یک کلمه گفت:” می گوید Ngoasheng.

مردم به دنبال راه حل های دراز مدت آن را به عنوان روشن است که این مشکل را نمی خواهد برود.

Asanda Ngoasheng تنوع مربی

این اعتراضات نیز طراحی پشتیبانی از تعداد زیادی از دانش آموزان سفید و پدر و مادر. و در حالی که برخی از مدارس هنوز به کارگیری سن تاکتیک متمرکز بر مدیریت تصویر, دیگران — مانند مدارس که استخدام Ngoasheng — در حال تلاش برای اصلاحات.

“در حال حاضر
مردم به دنبال راه حل های دراز مدت آن را به عنوان روشن است که مشکل نیست
برود می گوید:” Ngoasheng.

St. mary’s وابسته به قلمرو اسقف مدرسه برای دختران در پرتوریا است که متهم به سوء استفاده. خشم والدین و دانش آموزان در مدرسه معتبر هستند ابراز سرخوردگی خود را با یک اعتراض. @LindokuhlXulu1 وجود دارد. #نژادپرستی #eNCA حسن نیت ارائه میدهد #DStv403

ارسال شده توسط eNCAnews در روز پنج شنبه 25 ژوئن 2020

در حالی که بین المللی Black Lives Matter جنبش روشن فوری جرقه این اعتراضات آنها نتیجه یک سیستم آموزش و پرورش است که تا به حال بارها و بارها به چالش کشیده می شود. در 16 ژوئن سال 1976 آپارتاید دوران پلیس آتش گشودند در دانش آموزان سیاه پوست اعتراض در حال تدریس در آفریکانس کشته شدن حداقل 176 نفر است. تحت آپارتاید سفید در مدارس شد عمدا منابع اضافی در حالی که سیاه و مدارس با کمبود بودجه روبرو شد.

حتی معلمان سیاه در سیاه پوستان-تنها شهرستان در مدارس شد مورد نیاز برای پیاده سازی سیاست های نژادپرستانه و تحویل پایین تر از آموزش و پرورش طراحی شده برای نگه داشتن غیر سفید پوستان پایین. ظهور دموکراسی در سال 1994 ممکن است تغییر قوانین کشور است, اما آن را کمی از بین بردن ساختارهای آموزشی آپارتاید و یا به تغییر این باور در میان بسیاری از مردم که سیاه پوستان سزاوار نیست کیفیت آموزش و پرورش است.

در سال 2015
و 2016 دانشجویان در دانشگاه های سراسر آفریقای جنوبی اعتراض کردند تحت #RhodesMustFall
و #FeesMustFall حرکات به تقاضای مبارزه با استعمار آموزش عالی در
آفریقای جنوبی و رد شهریه را افزایش می دهد. جنبش کنونی آن طول می کشد
حرکات رو به جلو نشان می دهد Ngoasheng. “بسیاری از نابرابری های برجسته
#RhodesMustFall و #FeesMustFall شروع به تحصیل کنند.”

SAFRICA-RACE-HISTORY-EDUCATION

با تشکر در هیچ بخش کوچکی به این پایه گذاشته شده توسط کسانی که زودتر حرکات مدارس در حال گرفتن اعتراضات جدی است. نگاهی به درخواست آنلاین برای پایان دادن به نژاد پرستی نهادینه شده در هرشل دختران مدرسه ای در کیپ تاون که در آن دانش آموزان می گویند صدای آنها خاموش شده اند زمانی که آنها به آنها را مطرح و در گذشته است. در عرض چند روز دادخواست جلب بیش از 8000 امضا. امانوئل Tshala که از مدرسه فارغ التحصیل شد در سال 2015 ایجاد این طومار پس از دیدن هرشل ارسال یک مربع سیاه و سفید در رسانه های اجتماعی ظاهرا در همبستگی با اعتراضات جورج فلوید را قتل است. پس از چک کردن با دانش آموزان در حال حاضر که نژادپرستی نظاممند او را تجربه کرده بودند در مدرسه بود و تداوم او تصمیم گرفت به عموم تماس نفاق خود را.

مدرسه مدیریت سرعت عمل و به نام Tshala برای یک جلسه. او به یاد می آورد که “بسیار غافلگیر” را ببینید که آنها تا به حال در حال حاضر در حال اجرا یک تحول طرح و استخدام یک تحول افسر. آنها همچنین دعوت Tshala که به زودی شروع خواهد شد مدرک کارشناسی ارشد در عدالت و تحول را به بازی یک نقش مداوم تغییر و تحول در مدرسه. هرشل پاسخ او می گوید: “شده است نه در همه دفاعی” و “یک مدل برای دیگر مدارس است.”

آیا مدارس دیگر در نهایت به دنبال کت و شلوار تا حد زیادی بستگی دارد او می گوید: دو عامل: کالیبر رهبری و ادامه اعمال “پایدار فشار خارجی.” وزارت آموزش و پرورش — که قبلا انجام شده کمی برای مقابله با تثبیت نژادپرستی تا حدی به این دلیل که مجرمان اصلی بودند بالای علمی مدارس — در نهایت پله به میانجیگری بین مدارس و آزرده گذشته و حال دانش آموزان است.

تغییر معنی دار نمی خواهد آمد به راحتی. آن را نیاز به تعمیرات اساسی از پذیرش فرآیندهای اجرای اشتغال سهام, سیاست, به گزارش و پیگیری رویدادهای نژادپرستانه بازنویسی برنامه های درسی و رفع تعصبات ناخودآگاه در معلمان ، والدین و دانش آموزان است.

از زمان اعتراضات محدود به گران مدارس خصوصی (یعنی whitest مدارس کشور) و به اصطلاح مدل C مدارس — هزینه-پرداخت سابق-سفیده-مدارس که تا حدودی بودجه توسط دولت و بخشی توسط پدر و مادر. این مدارس میزبان تنها کسری از آفریقای جنوبی جمعیت دانشجویی. اما Ngoasheng امتیاز “پدر و مادر در این مدارس در حال رهبران کسب و کار و جامعه است که مجموعه ای از تن برای بقیه کشور است.” تغییر او می گوید: تنها آمده است “اگر نخبگان مجبور به درک اهمیت برابری نژادی.”

این اعتراضات در حال ساخت مطمئن شوید که خواسته های خود را نمی خواهد بود آسان
به چشم پوشی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im