Black Lives Matter می خواهد برای پایان دادن به خشونت پلیس. تاریخ نشان می دهد آن را خواهد شد بسیار بیشتر است.

A protestor waves an American flag with the words "Black Lives Matter" painted on it during a Juneteenth rally at Cadman Plaza on June 19, 2020 in the Brooklyn Borough of New York City. - The US marks the end of slavery by celebrating Juneteenth, with the annual unofficial holiday taking on renewed significance as millions of Americans confront the nation's living legacy of racial injustice. (Photo by Angela Weiss / AFP) (Photo by ANGELA WEISS/AFP via Getty Images)

یک قاره امواج یک پرچم آمریکا با کلمات “Black Lives Matter” نقاشی بر روی آن در طول یک Juneteenth تجمع در Cadman پلازا در 19 ژوئن 2020 در بروکلین قصبه شهر نیویورک است.

عکس: آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ

تعداد زیادی از آمریکایی ها شده اند و بار احساسی یا مالی coronavirus بیماری همه گیر. و به عنوان تعدادی از موارد تشخیص داده شده روند ominously ما هیچ ایده چه در آینده. همه با چشم به دیدن می داند مسیر آورده است که ایالات متحده به این مکان بسیار ناراحت کننده است که یک بن بست. سوال این است که آیا امریکا می تواند تغییر به اندازه کافی به سر هر جای دیگری.

امیدوار کننده ترین جهت نیست شناخته شده در خارج از محافل فعال. در سال 2016 جنبش برای زندگی ساخته شده از ده ها تن از رهبری سازمان صادر شده در شش بخش پلت فرم به نام “چشم انداز سیاه و سفید زندگی می کند.” مقدمه ای اظهار داشت: “نه ما نارضایتی و نه راه حل ما محدود به پلیس کشتار مردم ما” و خیلی از آن است که اختصاص داده شده به مسائل اقتصادی است. در این سال MBL نیز منتشر شد سیاست خاص مطالبات در پاسخ به Covid-19.

منطق تاریخ و زمان حال نشان می دهد که اگر سیاه و سفید زندگی مهم جنبش صحه خود را از آن ناگزیر تبدیل خواهد شد در مورد این بزرگتر دستور کار است. برخی از کسانی که پیوسته یک جنبش زیرا آنها امیدوار نسبتا متوسط اصلاحات را پیدا خواهد کرد خود را تداوم برابر محدوده فعلی سیستم و یادگیری از تجربه است که همه چیز را به تغییر و یا بسیار کم خواهد شد.

در حال حاضر پل قرار داده شده بر روی میز مفهوم تغییر مسیر از پول مردم از پلیس به, بهداشت, مراقبت, مسکن, مدارس و مشاغل. اما از سال 2017 دولت و دولت های محلی — مسئول قسمت بزرگی از هزینه پلیس و اصلاحات — صرف فقط $194 میلیارد دلار بر روی آنها. این برای تلفن های موبایل مانند یک مقدار زیادی از پول, اما آن را به کمتر از 1 درصد از ایالات متحده تولید ناخالص داخلی و تنها یک پنجم از $1 تریلیون دلار آمریکا خرج می کند در مدیکر و مدیکید. حتی اگر به نوعی همه از آن $194 میلیارد بودند معطوف به کاربردهای مختلف آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای تغییر اجتماعی.

در حالی که آن را تا حد زیادی فراموش شده است در حال حاضر در هدف — جنبش حقوق مدنی در دهه 1960 در مواجهه مشابه واقعیت و مواجه با آن است. از آنجا که این جنبش هرگز فقط در مورد پایان دادن به امریکا را قانونی سیستم طبقه آن همیشه قدرتمند اقتصادی جزء. مارتین لوتر کینگ جونیور تحویل “من یک رویا دارم” سخنرانی در یک سال 1963 تجمع که رسما به نام ماه مارس در واشنگتن برای شغل و آزادی است. یک نشانه در ماه مارس بود “حقوق مدنی به همراه اشتغال کامل برابر با آزادی است.”

پس از عبور از حقوق مدنی قانون از سال 1964 و قانون حق رای سال 1965 پادشاه اعلام کرد که آنها “فاز اول” جنبش حقوق مدنی و زمان را به صورت یک “فاز دوم” با تمرکز بر برابری اقتصادی. او به ترویج فدرال آزادی بودجه برای همه آمریکایی ها است که به نام “از بین بردن فقر در یک دهه” از طریق جهانی بهداشت دولت شغل تضمین و خیلی بیشتر.

در معروف 1967 سخنرانی پادشاه بود و روشن در مورد آنچه که مورد نیاز خواهد بود برای دریافت مناسب و معقول زندگی برای آمریکایی های آفریقایی تبار: “ما باید صادقانه واقعیت است که جنبش باید آدرس خود را به پرسش از ساختار کل جامعه آمریکا است. … مشکل نژاد پرستی مشکل از بهره برداری اقتصادی و مشکل از جنگ همه با هم گره خورده. این سه گانه شر است که به هم مرتبط هستند.” هنگامی که شاه ترور شد سال آینده برنامه ریزی او برای رهبری مردم فقیر انتخاباتی به واشنگتن برای دریافت نتایج از طریق اقدام مستقیم.

امریکا پس از آن با موفقیت طفره رفت و به ضرب و شتم این سوالات را برای 50 سال. اما آنها نمی ناپدید می شوند آنها باقی می ماند حق در اینجا. در حال حاضر coronavirus همه گیر است به طور همزمان نشان داد که چگونه بالا ریسک و تمام جامعه را ظاهرا آهن چادری قوانین پرتاب می شود می تواند در یک لحظه متوجه. اگر تا کنون یک بار زمانی که آمریکایی ها ممکن است آماده برای بازنویسی قانون اساسی handbook, آن را در حال حاضر.

این MBL است که در حال حاضر در حال تجدید نظر و گسترش همه از چشم انداز برای زندگی, پلت فرم, اما در اینجا که در آن همه چیز ایستاده در حال حاضر.

اولین تخته است به نام “پایان دادن به جنگ در مردم است.” در میان چیزهای دیگر آن را خواستار demilitarization از اجرای قانون پایان دادن به مجازات اعدام پایان دادن به جنگ با مواد مخدر و پایان دادن به افرادی با سابقه کیفری محروم بودن از مسکن آموزش و پرورش و اشتغال است.

دوم تخته خواستار غرامت از “دولت مسئول شرکت ها و موسسات دیگر که باید سود را از آسیب آنها تحمیل شده بر مردم سیاه و سفید.” این لیست غرامت در قالب رایگان کالج عمومی و تضمین حداقل درآمد برای مردم و موظف تغییرات به مدرسه عمومی دوره های آموزشی به بررسی “اجتماعی اثرات استعمار و برده داری.”

سوم تخته “سرمایه گذاری-Divest,” خواستار تخصیص مجدد پول از پلیس حبس و ملی نظامی به, در میان چیزهای دیگر, آموزش و پرورش محلی عدالت ترمیمی و مراقبت های بهداشتی جهانی.

چهارم تخته “عدالت اقتصادی” را به صورت تدریجی تغییر ساختار مالیاتی فدرال و دولت برنامه های هدفمند در حاشیه سیاه, مردم, ترمیم Glass-Steagall Act و این حق را برای کارگران در هر دو بخش خصوصی و عمومی برای سازماندهی اتحادیه های کارگری.

پنجم تخته “جامعه کنترل” خواسته های کنترل محلی از اجرای قانون و مدارس. آن را نیز به صورت مشارکتی, بودجه بندی, یک اختراع از برزیل حزب کارگران که در آن مردم به طور منظم به طور مستقیم بحث چگونه بخشهایی از دولت پول صرف شده است.

ششم تخته “قدرت سیاسی” خواستار آزادی زندانیان سیاسی تامین مالی عمومی از انتخابات و حفاظت از حق رای.

پس از آن وجود دارد MBL به پلت فرم خاص در Covid-19 سیاست پر شده با بسیاری از آشکار نجات بخش ایده های است که آن را مشقت بار به تحقق هیچ یک اجرا خواهد شد هر زمان به زودی.

سازماندهی تمام و یا حتی برخی از این سیاست ها را تبدیل, ایالات متحده است. در واقع MBL پلت فرم اذعان دارد: “ما به دنبال اصلاحات نیست اما تغییر و تحول است.” کشورهایی مانند افراد گاهی اوقات می تواند به طور قابل توجهی تغییر. آن را به طور کلی اتفاق می افتد که زمان وجود می شود بیش از حد دردناک را تحمل کنند. چیزی که ما پیدا کردن در حال حاضر این است که آیا امریکا و بعد فورا رفت واز به آن نقطه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>