دیابتی های سیاه اندام خود را در سه برابر نرخ دیگران از دست می دهند. در اینجا چگونه رهبران مراقبت های بهداشتی شروع به عمل.

ProPublica یک اتاق خبری غیرانتفاعی است که در مورد سوء استفاده از قدرت تحقیق می کند. ثبت نام برای دریافت بزرگترین داستان های ما به محض انتشار آنها.

برانگیخته شده توسط یک داستان ProPublica که جزئیات چگونه سیاه پوستان آمریکایی مبتلا به دیابت از دست دادن اندام در سه برابر نرخ که از دیگران، انجمن دیابت آمریکا شامل ابتکار عمل برای جلوگیری از قطع عضو غیر ضروری به عنوان بخشی از یک کمپین بی سابقه برای کاهش تفاوت های نژادی در مراقبت از دیابت است.

تریسی براون، مدیر عامل ADA می گوید: «مقاله ProPublica آگاهی از اینکه مشکل چیست را مطرح کرد.» او می گوید: «هر چهار دقیقه یک بار کسی در حال از دست دادن اندام از عوارض دیابتی است. مسخره است. ما بايد يه راهي براي تغيير رانندگي پيدا کنيم”

داستان موانع مراقبت عادلانه از بیماران دیابتی در معرض خطر قطع عضو را برجسته کرد، از تصمیم دولت برای عدم تأیید غربالگری بیماران در معرض خطر برای بیماری عروقی در پاها، تا مشوق های ناکافی برای برخی متخصصان برای حرکت به مناطق کم خدمت، تا عدم در نظر گرفتن گزینه های صرفه جویی در اندام توسط سیستم بهداشتی قبل از اجازه دادن به جراحان برای اعمال تیغه.

در هفته های پس از انتشار، چندین دفتر قانونگذاری کنگره و ایالتی به این انجمن رسیدند تا خواستار راهنمایی در مورد پیش نویس سیاست برای کاهش اختلاف در قطع دیابت شوند. این سازمان در پاسخ تصمیم گرفت دستور کار را در اطراف این موضوع بسازد.

کمپین سهام سلامت ADA در حال حاضر، که آدرس هزینه های مراقبت از دیابت، تغذیه، تبعیض و بیشتر، با تفاوت های سلامت نژادی است که توسط COVID-19 در معرض انگیزه بود، که آمریکایی های سیاه پوست مبتلا به دیابت به خصوص سخت ضربه. این انجمن به عنوان بخشی از این پروژه لایحه حقوق صاحبان سهام سلامت را ساخته است و اظهار داشته است که تمام بیماران مبتلا به دیابت حق داروهای مقرون به صرفه، غذای سالم، آخرین پیشرفت های پزشکی و حمایت های دیگر را دارند.

حق اجتناب از قطع عضو قابل پیشگیری تنها عارضه دیابت کنترل نشده است که در لیست گنجانده شده است. این سازمان در حال به اشتراک گذاشتن سند با سیاست گذاران، پزشکان و بیماران به عنوان آن شروع به نگاه به سمت تغییر سیاست است. همچنین اعضای مردم را تشویق می کند که از فرمانداران خود ب خواهند که از این پروژه حمایت کنند.

دکتر رونالد دالمن، رئیس انجمن جراحی عروق در این مورد می گوید: «من از ADA به خاطر دو برابر شدن این عارضه خاص دیابت ضعیف مدیریت شده ستایش می کنم. این یک اولویت بندی طولانی به سر رسیده است.” وی افزود: این یک «لحظه در زمان است که می توانیم این نگرانی را در مورد تفاوت های مراقبت های بهداشتی اهرم کنیم تا یک مشکل بسیار خاص را فراخوانیم: شیوع قطع عضو در زیرمجموعه های خاصی از جمعیت.»

دکتر گری پوکرین، رئیس مجمع ملی کیفیت اقلیت، یک سازمان غیرانتفاعی با تمرکز بر کاهش تفاوت های مراقبت های بهداشتی، گفت که تلاش های ADA فقط یک گام است. او می گوید: «سیستم مراقبت های بهداشتی آمریکا در دورانی سازماندهی شده بود که نابرابری در جامعه آمریکا قابل قبول و جریان اصلی بود.» “این طور نیست که آمریکایی های آفریقایی تبار بیمارتر هستند، این است که مراقبت های بهداشتی تحویل داده شده نابرابر است.”

او امیدوار است که گفتگوی ملی در مورد تفاوت های بهداشتی آینه گفتگو در مورد خشونت پلیس علیه سیاه پوستان آمریکایی باشد. “شما، در واقع، زانو خود را بر روی گردن خود را در سیستم مراقبت های بهداشتی و همچنین زمانی که شما آنها را با مراقبت است که آنها نیاز دارند ارائه نمی دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>