Blac Chyna, مقایسه Kris Jenner به کارشناسی مامان خاردار’ در حال انجام طرح دعوی در دادگاه

عکس اخراج! Blac Chyna ساخته شده و به موقع اشاره به “کارشناسی مامان بارب” به عنوان قانونی درام با راب کارداشیان و خانواده اش همچنان ادامه دارد.

اوارگان, جوراب ساق 31 و آرتور جورج جوراب, طراح, 32, شده اند در تقابل بیش از یک بازداشت توافق برای, دختر, رویای, 3, اما قانونی خود تلاش فراتر از فرزند خود حمایت می کند. در اکتبر سال 2017 به شدت انتقاد کرد آرایشی و بهداشتی بنیانگذار ناودان کل کارداشیان-Jenner قبیله با طرح دعوی در دادگاه ادعا نمونه از حمله به, باتری, خشونت خانگی و افترا. او بعدها ادعا کرد که او سابق نامزد به این دلیل بود که خود را به اشتراک گذاشته واقعیت سری راب و Chynaبود لغو شد پس از فقط یک فصل است.

Momager Kris Jenner شدت رد هر گونه مسئولیت برای سری نهایی لغو و بعد از آن درخواست شده است که Chyna به نوبه خود بیش از پیام های متنی, ایمیل ها و صورتحساب های بانکی خود را به دادگاه. به عنوان طرح دعوی در دادگاه ادامه Jenner, 64 است motioned برای دادگاه به مهر تمام این پرونده ها را ثبت کرد.

Blac Chyna Compares Kris Jenner Bachelor Mom Barb Ongoing Lawsuit
Blac Chyna, باربارا وبر و Kris Jenner. شاتر; ABC; Shutterstock

“Chyna تا به درخواست مخالفان برای متهمان Kris Jenner های کیم کارداشیان‘s, Khloe Kardashian‘s و کایلی Jenner‘s حرکت به مهر دادگاه پرونده مورد Chyna را افترا و وابسته به شبه جرم دخالت در قرارداد مورد در برابر آنها” Chyna وکیل توضیح داد که در یک بیانیه ارائه شده به ما هفتگی در چهار شنبه, مارس 11. “این متهمان می خواهید به پنهان کردن خود را از رفتار غیر قانونی از مردم که منجر به لغو و از فصل 2 از Chyna آمار واقعیت تلویزیون نشان می دهد به جای اجازه می دهد شواهد خود خطا به نور روز را مشاهده کنید.”

این بیانیه در ادامه با اشاره به پیتر وبر و مادرش باربارا وبرکه شد ویروسی احساس زیر ظاهر او در آخر لیسانس در سهشنبه, مارس 10.

“بر خلاف” کارشناسی مامان خاردار,’ است که بیان او را تحقیر برای او بالقوه آینده دختر در قانون در باز شب گذشته کریس و دختران خود را با موفقیت و مخفی خود را تحقیر برای Chyna آینده خود دختر در قانون و خواهر در قانون از” بیانیه بخوانید. “Chyna است که به دنبال جلوگیری از کارداشیان و Jenner خانواده از ادامه توانایی خود را برای مخفی کردن رفتار غیر قانونی خود در برابر او از مردم است.”

Blac Chyna Compares Kris Jenner Bachelor Mom Barb Ongoing Lawsuit
باربارا وبر. ABC

در طول چشمگیر بخش دوم لیسانس آخر در شنبه پیتر مادر گذاشته همه از کارت های روی میز خود را در مورد سوال از گزینه های در طول سفر خود را. پس از پیشنهاد به وبر خانواده اولین انتخاب هانا ان Slussپیتر به نام خود تعامل و دنبال یک رابطه با نفر دوم مدیسون Prewett. باربارا پیتر و مدیسون همه درهم آن را در یک زمان زندگی می کنند گفتگو که یک لیسانس تولید کننده بستری شد “واقعا یک کمی ترسناک است.”

“او می گذرد به شکست به موفقیت” باربارا گفت: از آینده نامشخص با مدیسون. “هر کس که می داند او می داند که آن را نمی خواهید به کار کردن است.”

یک جلسه در مورد کریس,’ حرکت به مهر دادگاه اسناد و مدارک تنظیم شده است برای مارس 18.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im