Blac Chyna ادعا راب کارداشیان ‘ترس به ترک خانه’

Blac Chyna و راب کارداشیان‘s حضانت فرزند نبرد بیشتر پر سر و صدا پس از جنگ جهاني نوار صاحب ادعا کرد که او تا به حال نگرانی در مورد سابق خود را-نامزد وضعیت روانی.

در اسناد قانونی بازدید Us Weekly, کس تپل, 31, سوال کارداشیان توانایی مراقبت از خود را 3 ساله, دختر رویایی, با توجه به عدم توانایی خود را به ترک خانه خود را.

“جواب به من می گوید همه از آن زمان است که او افسرده است و در مواردی به ذکر است که او احساس کشتار خود را” واقعی Blac Chyna استار ادعا کرد در یک استشهاد ثبت در فوریه 18 در پاسخ به کارداشیان, درخواست برای بازداشت اولیه از رویای. “مخاطب مشکل خروج از خانه.”

Blac Chyna Claims Rob Kardashian Afraid to Leave the House
Blac Chyna و راب کارداشیان. شاتر (2)

او افزود: “همه از مکان او می گوید رویا می رود در طول خود وادار سازد زمان خواب رفتن وجود دارد با یک پرستار بچه یا اعضای خانواده به دلیل مخاطب هم از ترس به ترک خانه.”

مادر دو نشان داد که او دیده نشده و Keeping Up With the Kardashians ستاره, 32, بیش از “چهار بار در فرد پس از پدری قضاوت” وارد شد در ماه اکتبر 2017. او ادعا می کند که عدم تعامل منجر به coparenting مسائل.

کالیفرنیا بومی در پاسخ به Chyna این اتهامات با توجه به عدم توانایی خود را به سرمایه گذاری در خارج از محل اقامت خود را در یک استشهاد ثبت در فوریه 24.

“من انکار که من موضوع را با افسردگی و یا خروج از خانه گفت:” در اسناد مشاهده شده توسط ما. “من و خانواده ام هستند و چهره های عمومی است. یک زمان وجود دارد که هر paparazzi عکس از من بلافاصله منجر به بسیار پی در پی اظهارات منفی در مورد ظاهر من. بله برای یک دوره از زمان, من نمی خواهم به خودم موضوع را به که من مطمئن هستم که چرا هر کسی خواهد بود.”

Blac Chyna Claims Rob Kardashian Afraid to Leave the House
رویای کارداشیان. حسن نیت ارائه میدهد راب کارداشیان/Instagram

ما در ماه گذشته گزارش کرد که مدل مورد درخواست دادگاه به منظور سلامت روانی بررسی کارداشیان بعد از او ابراز نگرانی خود را.

این درخواست می تواند تاخیر جفت آینده دادگاه ظاهر مجموعه ای برای این ماه است. با توجه به Elise گرینبرگ, کارداشیان حقوقی نماینده Chyna می خواستم به فشار دادگاه تاریخ به منظور بررسی واقعیت تلویزیون ستاره سلامت روان.

این تقاضا باعث سابق دانشگاه کالیفرنیای جنوبی, دانش آموز برای پاسخ ادعا که Chyna در حال انجام یک “کمپین اسمیر” در برابر او. او ادعا کرد که او “نوشیدن الکل بیش از حد” و نه “استفاده از کوکائین یا مواد مخدر یا هر ماده غیر قانونی” با وجود سابق خود ادعا می کند به خلاف.

در ژانویه 3, کارداشیان را مشاهده کنید اضطراری تشکیل پرونده با دادگاه برای به دست آوردن حضانت از رویای. در آن زمان او ادعا کرد که Chyna را به اتهام سوء مصرف مواد و رفتار داشتن اثرات منفی بر کودک خود را.

روز بعد, سابق , رقص با ستاره های شرکت کننده ثبت یک درخواست جدید به نیاز Chyna به انجام تست مواد مخدر قبل از برنامه ریزی ملاقات با دختر خود را.

Chyna را وکیل Lynne Cianiرد اتهامات گفتن آمریکا در بیانیه ای که مشتری او را “شور و نشاط مسابقه این آخرین نفرت تلاش به دور دخترش.”

یک قاضی را تکذیب کرد کارداشیان دادخواست اولیه بازداشت در ماه ژانویه چهار روز قبل از او با دادگاه واصل برای بار دوم.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>