BiP را کندال طولانی در جو Amabile تقسیم: “من نمی بینم که آن را به آینده’

نه کاملا بهشت. کندال طولانی نیست دقیقا برای آماده اخیر خود تقسیم از جو Amabile.

نزدیک به دو هفته پس از کارشناسی در بهشت آلوم تایید آنها تماس آن واریز شده, طولانی, 27, شکست سکوت او در فروپاشی در طول یک قسمت از “پایین به تاریخ” پادکست. او به طعنه او را “آسیب پذیر” بحث با بهترین دوست او راشل کوین در Instagram, تشکر رفیق او را برای بودن در کنار او در طول رابطه جنسی خشن گفتگو.

Kendall-Long-'Didn't-See'-Her-Split-From-Joe-Amabile-Coming
جو Amabile و کندال طولانی ABC/اریک McCandless

“من آن را ببینید در آینده” تلویزیون واقعیت شخصیت اعتراف کرد. “هر رابطه مسائل اما من احساس — با جو و من — ما بهترین دوستان است. همه چیز سرگرم کننده بود ما گرفتن یک سگ با هم. ما فقط نقل مکان کرد و در … در نهایت آنچه اتفاق افتاد این بود که جو احساس او را بهتر [زندگی] در شیکاگو است.”

در حالی که طولانی بستری که در حال حرکت به شهر باد می وزد چیزی که او می خواست او ساخته شده یک نقطه گفت: “هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عشق و احترام” بین او و 32 ساله سابق. مدیر خلاق نشان داد که این رقص با ستاره ها آلوم نشده بود ابراز تمایل خود را به حرکت به شیکاگو قبل از جفت توافق به امضای اجاره نامه با هم در لس آنجلس.

“من فکر می کنم ما باید یک سال با اجاره نامه.’ که جدول زمانی برای من” بلند گفت. “به هیچ وجه می تواند من همیشه ناراحت بود با او و [خشم] نسبت به او تغییر ذهن خود و انتخاب به حرکت چون من درک تنشهای ناشی از زندگی در جایی مثل L. A. دور از خانواده خود را. که همچنین یک دلیل بزرگ چرا من نمی بینم خودم را در حال حرکت از L. A. حداقل در آن نقطه در زندگی من است.”

وقتی لیسانس در بهشت زن و شوهر اعلام کرد تصمیم خود را به راه جداگانه خود را در ماه ژانویه به پایین توضیح داده شده است که “خانواده و دوستان همواره یک عنصر بسیار مهم که ما به عنوان مردم” و آنها “نمی توانم تصور ادامه زندگی ما بدون آنها نزدیک تر است.”

با وجود دوستانه بیانیه بومی کالیفرنیا بستری است که آن را هنوز هم نیش زده برای پایان دادن به همه چیز با لیسانس آلوم چرا که او تا به حال امید زیادی برای آینده خود را.

“من فکر می کردم جو و من قرار بود به معنای واقعی کلمه ازدواج” او به او گفت ، “اگر کسی می داند من نیست کسی که برنامه عروسی من بود و من به معنای واقعی کلمه انجام است که با جو. اما چیزی عجیب و غریب در مورد پایان دادن به چیزی است که با بعضی ها که شما فکر می کنید شما قرار بود به ازدواج [است] شما تقریبا احساس می کنید مانند شما یک ایده بهتر از آنچه شما دنبال آن هستید.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>