BiP را Jenna کوپر احساس ‘تبرئه’ پس از پاک در اردن رسوایی

جینا کوپر است که در حال حرکت به چیزهای بزرگتر و بهتر. بیش از یک سال پس از متهم شدن به تقلب در او لیسانس در بهشت costar اردن کیمبالهای ایندیانا مادری پاک است نام او در رسوایی به پایان رسید که در سابق زن و شوهر نامزدی.

“این یک روز که من واقعا هرگز شاهد آمدن” کوپر 30 می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. “من می دانم آنچه اتفاق افتاده در ابتدا و چگونه مورد آزار واقع شدند من بود و من فقط می خواستم هرگز به بحث در مورد آن, اما من نمی توانستم اجازه دهید آن را بروید و احساس شگفت انگیز است. من حتی نمی توانم آن را توصیف کنم. این احساس بزرگ برای دریافت حقیقت.”

Jenna Cooper Feels Vindicated After Being Cleared in Jordan Kimball Scandal
جینا کوپر و اردن کیمبال ABC/پل Hebert

کوپر و کیمبال 28 رو درگیر در این فصل 5 تا آخر ABC تابستان سری واقعیت در سپتامبر سال 2018 است. اما همان روز که این قسمت پخش لیسانس وبلاگ نویس استفان “واقعیت استیو” Carbone منتشر شد تصاویری از پیام های متنی که به نظر می رسد برای نشان دادن کوپر صحبت کردن به یک “شکر پدر.” او را رد اتهامات از سمت راست شروع اما کیمبال به سرعت نام خود را در رابطه است.

“من فکر کردم که اردن در دفاع از من و ما می توانید از طریق آن با هم, اما معلوم شد بسیار متفاوت” رسانه های اجتماعی مدیر به یاد می آورد به ما. “منظور من این بود که در یک مارپیچ رو به پایین. همه بر من رفت.”

در تلاش برای پاک کردن نام او کوپر استخدام وکلا و محققان پزشکی قانونی به نگاه را از طریق تلفن خود را ، iPad و کامپیوتر. آنها در نهایت به این نتیجه رسید که متون ساخته شد. به عنوان یک نتیجه واقعی استیو حذف تمام داستان از وب سایت خود را که شامل اتهامات علیه کوپر. او همچنین عذرخواهی کرد در روز شنبه, مارس 16 قسمت از پادکست خود را و نام خود را به گزارش “بزرگترین قدم اشتباه” از کار خود را.

“من به طور کامل احترام استیو برای جمع همه چیز برای پاک کردن همه چیز برای عذرخواهی و صادقانه فقط گوش دادن به من” کوپر می گوید ما. “این واقعیت است که او به من گوش [و] ما قادر به یکدیگر اطلاعات و پیدا کردن حقیقت بود فقط منظورم این است که من بسیار سپاسگزار برای آن.”

با وجود تمام شواهد گردآوری شده بیش از سال گذشته علاقه مندان تناسب اندام است که هنوز هم مطمئن نیستید که به سرزنش.

“این نوع مانند یک اطلاعات غلط کمپین,” او می گوید ما. “مردم ستون در, تمایل, توجه, که مایل به درگیر بسیاری از انگیزه های مختلف که آن را انجام دهد و به همین دلیل است.”

Jenna Cooper and Jordan Kimball Talk 50s-Themed Wedding: ‘It’ll Be a Production’
اردن کیمبال و جینا کوپر در ‘کارشناسی در بهشت’ ABC/پل Hebert

کوپر می گوید احتمال این که کیمبال درگیر شد تا در هوا بیش از حد گفتن ما “آن را سخت به خاطر او به من گفت” عموم من نمی تواند در کنار خود اما بخش خصوصی می توانم از شما برخی,’ اساسا. و بنابراین من نمی دانم اگر بود که من که دستکاری شده. مشکل این است که او هیچوقت به اشتراک گذاری اطلاعات با من. ارتباطات ما نبود باز است. وجود ندارد بسیاری از اعتماد وجود دارد. بنابراین من هیچ نظری ندارم.”

این روزها کوپر می گوید: او بسیار “بهتر” را با دوست پسر خود کارل هادسون IVکسی که با او در انتظار اولین فرزند او.

“من نمی خواهم هر چیزی را به دلیل این که من حق هستم که در آن من می خواهم به در حال حاضر در نهایت” او می گوید ما. “من احساس می کنم فقط واقعا توجیه.”

با گزارش Kayley Stumpe

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im