BiP را دمی برنت بوسه جدید پسر اسلاتر پس از Kristian Haggerty تقسیم

به بعدی! دمی برنت به نظر می رسد که نقل مکان به یک خواستگار جدید زیر تقسیم او از سابق او نامزد Kristian Haggerty.

“در حال حاضر من می دانستم که هرگز نیاز من” the Bachelor in Paradise آلوم 25, زیر نویس یک عکس از خودش بوسیدن خریداری تحلیلگر اسلاتر دیویس از طریق Instagram در شنبه فوریه 22.

در تصویر برنت و اسلاتر در حال نشستن در یک میز شام که در آن آنها به نظر می رسد به لذت غذا و شراب. سابق واقعیت تلویزیون ستاره می کشد اسلاتر در یک بوسه به او میپیچد و دست او را در اطراف پشت گردن خود را. این دو نگاه برای یک شب تاریخ برنت با پوشیدن پایین برش توری بالا و اسلاتر ورزشی قرمز و سفید نقطه رقص لهستانی پولکا دکمه پایین پیراهن.

در فوریه 13, برنت به اشتراک گذاشته شده عکس دیگری با اسلاتر از طریق Instagram جفت پوشیدن ماسک صورت و با بهره گیری از شراب و پنیر.

یک ماه زودتر تگزاس بومی نشان داد که او کسی دوستیابی جدید که برخی از طرفداران این باورند شد Ciarran Stott از لیسانس استرالیا.

“به من گفتن من پدر و مادر من صحبت کردن به یک مرد با تعداد زیادی از خالکوبی: پس چه خانواده فکر می کنم ؟” او توییتی در ماه ژانویه است. “پدر و مادر من: اون طوری استتار ما به سختی می تواند او را ببیند.”

Stott, 25, ورزش مقدار زیادی از بدن جوهر و برنت به پیروی از انگلستان بومی در Instagram.

Demi Burnett Kisses New Guy Slater Instagram After Kristian Haggerty Split
دمی برنت. Rob Latour/شاتر

برنت نیز مرتبط شده است به نیک Viallکه او خال دار شده است با چندین بار در طول چند ماه گذشته. این “Viall فایل” میزبان 39 حتی آورده برنت به عنوان تاریخ خود را به 2020 گلدن گلوب در ژانویه. اما Viall انکار کرد که رابطه خود عاشقانه در مصاحبه با ما هفتگی در ماه نوامبر.

“من نمی دوستیابی دمی او گفت:” در آن زمان است. “من قطعا امید به حل و فصل کردن زمانی که فرد سمت راست می آید. [اما] من در تلاش برای تحت فشار قرار دادن خودم.”

برنت و Haggerty, 27 اعلام کرد که آنها تا به حال نام آن واریز شده در اکتبر 2019 پس از اخذ درگیر در Bachelor in Paradise‘s ششم فصل آخر در سپتامبر آن سال.

“آنچه همواره در خط مقدم ارتباط ما با عشق و مراقبت از یکدیگر. اولویت ما در حال انجام آنچه که بهترین است برای ما” برنت گذراند از طریق Instagram. “یک قلب پر از عشق به یکدیگر ما تصمیم گرفته اند بهترین کار این است که ما را یک گام به عقب از روابط ما. ما در نهایت می خواهید چه چیزی برای ما در دراز مدت و برای ما در حال حاضر, که بدان معنی است که از هم جدا و به صورت جداگانه در حال رشد.”

Haggerty, در ضمن نقل مکان کرد با تیلور بلیک. واقعیت ستاره گفت: ما در فوریه 18 چگونه روبرو میشود او با عشق است که او را شناخته شده است از آنجایی که آنها هر دو نوجوانان است.

“او شگفت انگیز اندی هستم خیلی خوشحالم و خدا را شکر” Haggerty گفت: در آن زمان.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>