BiP را دمی برنت جزئیات شب تاریخ با دوست پسر اسلاتر دیویس


Demi Burnett Details Date Nights With Boyfriend Slater Davis
دمی برنت و اسلاتر دیویس. حسن نیت ارائه میدهد دمی برنت/Instagram

این زن و شوهر که با هم باقی می ماند! دمی برنت و دوست پسر او اسلاتر دیویسلذت بردن از بازی با هم در طول تاریخ خود شب — و آن را کمک لیسانس در بهشت آلوم بهبود مهارت های بولینگ.

“ما در واقع بسیار سرگرم کننده” برنت, 25, منحصرا گفت: ما هفتگی در Chris هریسون میزبان Seagram را فرار گرمسیری آناناس راه اندازی حزب در hClub در چهار شنبه, مارس 11. “او به من آموخت که چگونه به گرفتن بهتر در بازی بولینگ.”

اسلاتر افزود: “مینی گلف بازی های آرکید, بازی بولینگ یک چیز بزرگ در حال حاضر. او وحشتناک است اما در واقع بدست خیلی بهتر است.”

برنت و خواننده خود را در رابطه Instagram رسمی در ماه فوریه زمانی که شخصیت تلویزیون عکسی از خودش بوسیدن دیویس در شام. “در حال حاضر من می دانستم که هرگز نیاز من” او زیر نویس عکس.

این زن و شوهر به ما گفت که آنها ملاقات از طریق برنت لیسانس در بهشت costar کتی مورتونشده است که دوستان با او به مدت دو سال و نیم. برنت نشان داد که جلسه “فقط تصادف” پس از آنها هر دو توافق کردند برای رفتن به ناهار بدون دانستن یکی دیگر آمد.

Demi Burnett Details Date Nights With Boyfriend Slater Davis
دمی برنت در PUBG موبایل #FIGHT4THEAMAZON رویداد در تاریخ 9 دسامبر 2019 در لس آنجلس ، Rob Latour/شاتر

“و سپس من او را دیدم و گفتم اوه’ برنت گفت. اسلاتر برای بخشی خود را در بر داشت خود را فورا جذب و به شخصیت تلویزیون.

گفتم چه خبره? شوخی می کنی ؟ این زندگی واقعی؟’ خب من در حال حاضر می دانستند که دمی بود از طریق کتی مثل من او را در داستان او و مسائل پس گفتم شخص او خیلی زیبا است.’ این نوع مانند یک ظریف “لطفا مرا تا” در راه و سپس آن را فقط اتفاق افتاده است به طور طبیعی” دیویس به یاد می آورد.

دیویس گفت که او آگاه بود برنت تا به حال به نظر می رسد در دوره کارشناسی در بهشت چون Morton, 26, همچنین به نظر می رسد نشان می دهد. اما دیویس گفت: ما که وجود دارد “چیزی که من واقعا تا به حال به یاد” مورد برنت از نشان می دهد.

یک منبع گفت:” ما در ماه فوریه که “دمی با اسلاتر.” قبل از آن که در ماه برنت نوشته شده در عکس با دیویس از جفت پوشیدن ماسک صورت و با بهره گیری از شراب و پنیر او را فاش نمی کند وضعیت ارتباط خود را در زمان.

قبل از رابطه او با دیویس برنت مورخ Kristian Haggertyکه او مشغول به طی دوره کارشناسی در بهشت‘s فصل شش آخر در سپتامبر 2019. یک ماه بعد این دو اعلام کرد که آنها تا به حال تقسیم است. Burtnett نیز مربوط به نیک Viall اما لیسانس آلوم رد ادعا در مصاحبه با ما در نوامبر سال 2019.

Haggerty برای بخش او در نقل مکان کرد با YouTuber تیلور بلیک.

با گزارش Kayley Stumpe

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>