‘نی’ Baby Bump! دیدن جینا کوپر بارداری عکس

تداوم همراه! جینا کوپر شده است نشان دادن بارداری خود پیشرفت از ژانویه اعلام خواهد شد.

“من امیدوارم که شما می دانید که من در حال حاضر دوست دارم شما بیشتر از من می تواند تصور ممکن است,” the Bachelor in Paradise آلوم و 30 زیر نویس یک Instagram تصاویر به صورت خودکار در زمان. “من امیدوارم که شما تعقیب و گریز همه از رویاهای خود را, و من با وجود حمایت شما تمام راه. من امیدوارم که شما من روح و حس شوخ طبعی و هرگز متوقف خنده.”

سابق واقیعت ستاره رفت به نوشتن “من امیدوارم که شما خود را پدر و کردار و اخلاق کاری و هرگز متوقف کنجکاو بودن. من امیدوارم که شما می توانید چشم پوشی منفی از جهان و همیشه ایستادن برای خودتان. من امیدوارم که شما را دوست دارم عیسی با تمام قلب خود را و هرگز فراموش نکنید که چگونه خاص شما هستند. شما در چند ماه.”

ایندیانا بومی اعلام کرد هفته گذشته که او دوستیابی کارل هادسون. “من نگه داشته و مایل به اشتراک گذاری با شما, اما آن سخت است هنگامی که مردم وجود دارد خارج وجود دارد را ساخته اند که در آن هدف خود را به مطمئن شوید که من نمی تواند شاد” سابق ABC شخصیت مزبور رسانه های اجتماعی نشان های تجاری املاک و مستغلات کارگزار. “پس این است که کارل. من او را ملاقات کردم از یک سال پیش و در حال حاضر من نمی توانم تصور زندگی بدون او. او به من نشان داده است آنچه در آن مانند به یک مرد واقعی است. با اخلاق. و با خود خواهی و محبت قلب و من هرگز قصد بازگشت.”

کوپر به نام دوست پسر او “بهترین خوک در جهان” و اضافه کرد “این مرد الهام بخش همه لبخند بزرگ و رویاهای. کسی که نمی مراقبت از آنچه نشان می دهد من در چه درام ساخته شده بود تا در مورد من و یا چگونه بسیاری از قطعات شکسته قلب من او را به چسب پشت هم. … او هوشمند و خنده دار با یک شایان ستایش جنوبی جذابیت. او باعث می شود من احساس امن و زیبا و آرام. برای یک بار اضطراب من شروع به محو شدن. او بسیار ویژه به من, و من احساس می کنم خوش شانس می شود قادر به عشق او هر روز است.”

به لیسانس آلوم قبلا مشغول به اردن کیمبال. این جفت ارز ملاقات در فصل 5 BiPاما تقسیم در سپتامبر سال 2018 است.

همانطور که برای لیسانس آلوم 28 او در نقل مکان کرد با دوست دخترش کریستینا. این زن و شوهر شد Instagram رسمی در نوامبر سال 2019.

نگه داشتن اسکرول برای دیدن کوپر ضربت کودک, تصاویر از تاریخ شب آینه selfies به سندی babymoon عکس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>