Bindi Irwin افتخارات پدر استیو ایروین در 58 تولد: ‘تو همیشه با من’


Bindi Irwin Honors Dad Steve Irwin on His Birthday: ‘You’re Always With Me’
Bindi Irwin. AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر

به خاطر سپردن یک آیکون. Bindi Irwin پرداخت ادای احترام به پدر مرحوم استیو ایروین در چه بوده است او 58 تولد در شنبه فوریه 22.

استرالیا تلویزیون, شخصیت, 21 زمان به او Instagram به یاد داشته باشید تمساح شکارچی ستاره ای که گذشت در سال 2006 پس از اینکه توسط یک stingray بارب.

“بابا امروز تولد شما” Bindi نوشت: در کنار رجعت از خودش و پدر او برگزاری یک جوجه تیغی با هم. “من تا به حال فوق العاده قوی فنجان چای فقط چگونه شما آن را دوست داشت. من بغل مادر برای شما و به او گفت که چقدر او را دوست دارم. رابرت [اروین] و من رفتم در یک پیاده روی را از طریق کوه ها شما گرامی. من به تماشای یکی از فیلم های مستند با چندلر و داستان های به اشتراک گذاشته شده در مورد شما. من راه می رفت از طریق دفتر خود در باغ وحش و لبخند زد ما پیر عکس خانوادگی.”

او نتیجه گرفت: “امروز و هر روز من از دست شما و عشق شما فراتر از شرح است. شما همیشه با من است. ❤️”

Bindi را نامزد چندلر پاولکه ظهور این سوال را به رقص با ستاره ها آلوم در ماه جولای سال 2019 پس از نزدیک به شش سال از قدمت افتخار استیو در یک Instagram پست خود را.

با تشکر از شما برای من الهام بخش و کل جهان به عشق تمام حیات وحش” او زیر نویس یک عکس از استیو با یک تمساح. “شما خواهد بود تا افتخار, Bindi, Terri و رابرت انجام این کار شگفت انگیز به شما آغاز شده است. همه ما مطمئن شوید که پیام خود را در زندگی برای نسل❤️🐊.”

Bindi خانواده را هم به رسانه های اجتماعی به تتم زیست است. استیو همسر تری اروین ادای احترام به او را “بهترین دوست” در توییتر در حالی که پسر رابرت, 16, به یاد او در Instagram.

“امروز می میرم استیو 58 روز تولد” تری نوشت: در کنار چند عکس خانوادگی. “در حالی که درد دل من گم شده و هر روز او را من تعیین می شود برای جشن گرفتن آنچه که او دوست داشت. او شادترین صرف وقت @AustraliaZoo w/ @BindiIrwin & @RobertIrwin. او بهترین دوست من بهترین پدر و ساخته شده است بهترین باغ وحش. من شما را دوست دارم.”

رابرت به سادگی زیر نویس خود رجعت پست “خانواده همیشه ❤️.”

استیو از دست داده و زندگی خود را در سپتامبر سال 2006 هنگامی که یک stingray سوراخ قفسه سینه خود را در حالی که او فیلمبرداری یک مجموعه مستند در استرالیا دیواره بزرگ مرجانی است. او 44.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im