Bindi Irwin تماس راسل کرو ‘خانواده’ نشان می دهد عروسی هدیه او به او

گسترش عشق. Bindi Irwin و همسرش, Chandler پاولمشترک خود خواسته تولد با راسل کرو نما در کنار هدیه فرستاد آنها را برای عروسی خود را.

“تولدت مبارک @russellcrowe 💙,” ایروین, 21 نوشت طریق Instagram در دوشنبه 6 آوریل. “شما همیشه می خواهید بخشی از خانواده ما است.”

استرالیا بومی مشترک یک عکس از خودش و همسرش از نزدیک به دو هفته آینده به یک غول پورت جکسون درخت انجیر حسن نیت ارائه میدهد از همکار استرالیا و خانواده دوست.

“حتی اگر ما نمی تواند شما ببینید در حال حاضر ما در حال دادن زیبا انجیر شما با استعداد ما در آغوش گرفتن و فکر شما” او ادامه داد. “امیدوارم که روز فوق العاده ای است.”

یک عکس دوم نشان داد که گیاه “ارائه” را به “مناسبت گرامیداشت روز عروسی خود را.” آن امضا شد “عشق از راسل کرو و خانواده است.”

Bindi Irwin Calls Russell Crowe Family Reveals Wedding Gift He Gave Her
راسل کرو و Bindi Irwin. شاتر (2)

کمتر از دو هفته قبل ایروین و پاول, 23, بحباله نکاح در اوردن, 25 مارچ در استرالیا, باغ وحش یک روز پس از نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون اعلام کرد که این کشور را محدود می کند مراسم و گردهمایی های اجتماعی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“وجود دارد هیچ کلمه ای برای توصیف میزان عشق و نور در قلب من سمت راست در حال حاضر ،” نوشت: حفاظت از منابع طبیعی از طریق Instagram در زمان اعلام خبر ازدواج خود را. “ما برنامه ریزی کرده ایم این روز زیبا برای نزدیک به یک سال و تا به حال به تغییر همه چیز را به ما نیست که مهمانان در عروسی ما.”

در حالی که زن و شوهر نمی هر گونه مهمانان خود را در مارس nuptials آنها “جشن زندگی” در باغ در باغ وحش با اروین خانواده در آن حضور داشتند.

“مادر به من کمک کرد آماده رابرت من راه می رفت پایین راهرو چندلر شد و ما با هم یک شمع روشن در, پدر و حافظه” عروس ادامه داد. “ما مشترک اشک و لبخند و عشق است.”

پیش از روز بزرگ خود را ایروین گفت: ما هفته به طور انحصاری که او تا به حال احساسات قوی برای پاول در اوایل رابطه خود را ثابت توسط این واقعیت است که او یک یادگاری از تاریخ اول خود را.

“ما دیدم پلیس آهنی و سپس او رفت و من چای شیرین و من می توانید از چای شیرین که او خریداری من هنوز هم در من کمی کمد” سابق رقص با ستاره ها برنده گفت: ما در ماه اکتبر 2019.

این مرغ عشق با اعلام نامزدی خود را در ماه جولای سال 2019 پس از نزدیک به شش سال از آشنایی. این دو همیشه برنامه ریزی شده به کراوات گره در سال 2020 در باغ وحش استرالیا است که جایی که آنها ملاقات کرد.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>