Billie Eilish Stuns با احساسی Beatles پوشش در اسکار

همه احساس می کند! Billie Eilish منتقل مخاطبان در سال 2020 جوایز اسکار روز یکشنبه 9 فوریه با او تفسیر از “دیروز” توسط بیتلز.

پنج بار برنده جایزه گرمی, 18, زمان مرحله با برادر Finneas o’connellبه پرداخت ادای احترام به ستاره های هالیوود که با گذشت بیش از سال گذشته است. “در سوگ” بخش از 92 سالانه اسکار افتخار تعدادی از اواخر مشاهیر از جمله Kobe Bryant, Rip Torn, Agnes Varda, Danny Aiello, Doris Day, Rutger Hauer, Peter Fonda, John Singleton و کرک داگلاس.

Billie Eilish Stuns With Emotional Beatles Cover at the Oscars 2020
Billie Eilish انجام در طول بیادگار ادای احترام در مراسم اسکار در دالبی تئاتر در فوریه 9 سال 2020 در لس آنجلس ، کریس Pizzello/تالار گفتگو/AP/شاتر

خواهر و برادر دو تصمیم گرفتند به صورت پراکنده acoustic version کلاسیک تصنیف با 22 سال تولید همراه خواهر خود را بر روی پیانو. قبل از ورود در دالبی تئاتر لس آنجلس در یک Chanel کت و شلوار Eilish اشاره در معنی خاص پشت آهنگ انتخاب احساسی یادبود.

“مفتخر به انجام در طول بیادگار بخش اسکار امشب در پوشش یک آهنگ من همیشه دوست داشتم. سازمان دیده بان با ما” کالیفرنیا بومی نوشت: در یک Instagram داستان.

در حالی که صدها نفر از طرفداران به سرعت با عجله به رسانه های اجتماعی برای تبریک به “پسر بد” خواننده در یک “فرشته” عملکرد دیگران به آرامی برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در سن جوان تعجب کنید که چگونه به خوبی او واقعا می دانستند افسانه ای بریتانیایی, چهار نفری.

“چه کسی تا به حال برای گفتن Billie Eilish که بیتلز هستند ؟” یک کاربر توییتر گفت: در طول عملکرد خود را.

E Street Band گیتاریست Steven Van Zandt قرار دادن یک چرخش مثبت در Eilish جوانان به tweeting “Billie Eilish فقط تبدیل میلیون ها نفر از کودکان و نوجوانان به بیتلز.”

در ماه ژانویه “اقیانوس چشم” songstress تاریخ ساخته شده توسط تبدیل شدن به جوانترین هنرمند را به نفع خود تمام چهار دسته عمده در جوایز گرمی: آهنگ سال و بهترین هنرمند جدید, آلبوم سال و رکورد سال است. قبل از ساخت آکادمی جوایز اولین Eilish تایید کرد که او می تواند ضبط آهنگ تم برای آینده فیلم جیمز باند هیچ وقت به مرگشکستن در عین حال یکی دیگر از رکورد.

این “همه چیز من می خواستم” خواننده گفته بیلی پورتر بر روی فرش قرمز قبل از اسکار که این آهنگ بود: “در حال حاضر انجام می شود” پیش از جاسوسی فیلم آوریل سال 2020 انتشار.

“این دیوانه,,, شخص,” او گفت: 50 سال برادوی افسانه است. “این یک هدف زندگی برای اطمینان حاصل کنید.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de